Lieporių g. 2, LT-78244, Šiauliai PAŠTAS INTRANETAS KONTAKTAI
  
PAAUGLIŲ NAUDOJIMOSI SOCIALINIAIS TINKLAIS PRIEŽASTYS ŠIAULIŲ „SAULĖTEKIO“ GIMNAZIJOJE

Data: 2013-01-24

    2012 m. lapkričio mėn. gimnazijoje atliktas tyrimas, kuriuo siekėme išsiaiškinti paauglių naudojimosi socialiniais tinklais priežastis. Tyrime dalyvavo šešiasdešimt  I-II klasių gimnazistų.

    Atlikus tyrimą paaiškėjo, kad daugiausiai laiko mūsų gimnazijos paaugliai praleidžia tinkluose „Facebook.com“ ir „Youtube.com“. Daugiau nei pusė respondentų (55%) per dieną virtualioje erdvėje praleidžia nuo 2 iki 4 valandų kiekvieną dieną (92 %). Mokiniai teigia, kad jiems internetas reikalingas mokymuisi gimnazijoje (34%), bendravimui (28%), pramogoms (33%), o 5% - darbui. Gimnazistai nurodė, kad bendravimas socialiniais tinklais patogesnis, nei realybėje (21%), jie nori atsitraukti nuo kasdieninės veiklos (21%), gali susipažinti su naujais žmonėmis (21%), padeda palaikyti ryšį su giminaičiais ir draugais (21%), gali nevaržomai išsakyti savo nuomonę (15%). 46 % apklaustųjų teigia, kad socialiniai tinklai visada arba dažnai juos blaško ruošiant namų darbus. Net 46% apklaustųjų nesusimąsto apie asmeninės informacijos saugumą. Apibendrinus tyrimo duomenis paaiškėjo, kad naudojimasis socialiniais tinklais daugumai paauglių užgožia natūralų bendravimą realybėje.

Tyrimo medžiaga (skaidrės)


Parengė socialinė pedagogė Jurgita Kerežienė
NaujienosNaujienos

2014-09-01 Mokslo metu pradžios šventė

    Kai pradeda dažniau lyti ir atvėsta oras – pakvimpa rudeniu... Kas rytą ant priebučio laiptų akmens klevas padeda spalvotą lapą... Artėja rugsėjis – mokykla jau laukia Jūsų.


    Mieli gimnazistai, tėveliai, rugsėjo 1 d. 10 val. kviečiame į Mokslo metų pradžios šventę, kuri vyks gimnazijos kiemelyje. Gimnazistai šventėje laukiami pasipuošę uniformomis. Lyjant lietui šventė I ir IV klasių mokiniams vyks aktų salėje, II ir III klasių mokiniams - klasės auklėtojų kabinetuose.

     I klasių mokiniai laukiami 9.30 val. savo klasės auklėtojo kabinete: Ia - 127 kab. (Irma Žemaitienė), Ib - 330 kab. (Erika Janušienė), Ic - 307 kab. (Roma Glinskienė).

    2014-2015 m.m. mokinių sąrašai bus skelbiami rugpjūčio 27 dieną 15 valandą gimnazijos fojė pirmame aukšte, o rugpjūčio 28 dieną - gimnazijos interneto svetainėje.

Gimnazijos administracija2014-09-01 Sveikiname2014-08-31 Kviečiame mokytis Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazijoje

    „Saulėtekio“ gimnazija kviečia  Šiaulių miesto ir rajono mokinius 2014-2015 m. m. mokytis I (devintose) gimnazijos klasėse. Dar yra laisvų vietų ir III (vienuoliktoje) gimnazijos klasėje.
    Laisvų vietų skaičius I ir III gimnazijos klasėse >>>
    Mokiniai, turintys polinkį gamtos mokslams ir ketinantys savo ateitį sieti su medicina, veterinarija, biomedicina, biologija ar chemija, savo svajonę gali pradėti įgyvendinti jau nuo I gimnazijos klasės pasirinkdami biomedicinos mokslų kryptį.

     Gimnazija sudaro sąlygas laikinai išvykusiems į užsienį ar profesionaliai sportuojantiems I-IV klasių gimnazistams mokytis nuotoliniu būdu (gimnazijai suteiktas Švietimo ir mokslo ministerijos leidimas mokyti Lietuvos mokinius nuotoliniu būdu). Plačiau >>>

     Prašymai priimami 203 kab. (darbo laikas: I-IV 8.00-17.00 val., V 8.00-15.45 val.).

     Adresas: Lieporių g. 2, Šiauliai. Tel.: (8-41) 55 27 48, el. p.: regina@sauletekis.lt.

plačiau >>>

Kita informacijaKita informacija

2014-08-28 2014-2015 m.m. I ir III klasių sąrašai

Skelbiame 2014-2015 mokslo metų I ir III klasių mokinių sąrašus.

Sąrašus rasite čia >>>2014-08-27 Šv. Mišios už gimnazijos bendruomenę

 

 

 

                   Mieli mokiniai, tėveliai, mokytojai,

rugpjūčio 31 d. (sekmadienį) 11.00 val. Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo bažnyčioje bus aukojamos šv. Mišios už „Saulėtekio“ gimnazijos bendruomenę. Melsimės, kad Viešpats mus palaimintų ir palydėtų į Naujuosius mokslo metus. Maloniai kviečiame dalyvauti.

Gimnazijos administracija

 

 

 2014-07-15 Brandos atestatų įteikimo šventė

     Liepos 11 d. įteikti brandos atestatai gimnazijos abiturientams.

     Nuotraukos >>>

 

 

 

 2014-06-26 „Saulėtekio“ gimnazijos II – IV klasių vaikinų Sportinių žaidimų lygos II – ojo sezono finišas

     Birželio 3 dieną gimnazijos aktų salėje vyko II – IV klasių vaikinų sportinių žaidimų lygos II–ojo sezono uždarymo ir apdovanojimų ceremonija. Sezono pradžioje komandos pateikė paraiškas.  Paaiškėjo, jog krepšinio varžybose pareiškė norą dalyvauti 9 (pernai buvo 5), futbolo 7 (pernai buvo 4), tinklinio 10 (pernai buvo 7) komandos. Stalo teniso individualiose varžybose dalyvavo 16 (pernai 12) žaidėjų. Iš viso 2013 – 2014 m. m. sportinių žaidimų lygos varžybose dalyvavo 26 komandos, sužaistos 83 rungtynės. Įvyko 31 krepšinio, 34 tinklinio, 28 futbolo susitikimai. Krepšinio varžybose buvo pelnyti 1235 taškai, futbolo 309 įvarčiai, tinklinio sužaisti 72 setai, stalo teniso sužaistos 84 partijos ir 308 setai.

plačiau >>>

2014-06-26 Birželio mėnesio „Saulėtekio“ žinios2014-06-23 Lyderių ugdymas „Saulėtekio“ gimnazijoje

     Baigėsi pirmieji projekto „Lyderių laikas 2“  įgyvendinimo metai „Saulėtekio“ gimnazijoje. Projekto metu Ia klasės mokiniai ir jų tėvai aktyviai dalyvavo kuriant Šiaulių miesto savivaldybės lyderystės plėtros modelį - „Socialinių kompetencijų ugdymo sistemos sukūrimas Šiaulių miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklose.“
     Visus metus mokiniai  ugdė socialinę kompetenciją trijose šios kompetencijos ugdymo srityse – kūrybiškumo, veiklos ir socialinės veiklos ir pagalbos.  Kiekvieną mėnesį mokiniai kartu su klasės auklėtoja planavo savo veiklas, vykdė jas ir  aprašydavo tai savo dienoraščiuose. Projekto metu užsimezgė glaudesni bendradarbiavimo ryšiai su Šiaulių universiteto Socialinių mokslų fakultetu – mokiniai dalyvavo net  5 praktiniuose seminaruose.  Savo organizacinius, meno  gebėjimus gimnazistai lavino kartu su darželių „Gintarėlis“ ir „Voveraitė“ mažaisiais auklėtiniais,  sporto renginių organizavimo įgūdžius demonstravo per penktokų  sporto varžybas Gegužių progimnazijoje. Mokiniai organizavo patyriminius žaidimus gimnazijos „Sveikatingumo dienos“ renginiuose. Dalyvaudami projekte jie aktyviau įsitraukė ir į miesto socialinio bei kultūrinio gyvenimo įvykius – dalyvavo paramos akcijoje, skirtoje rinkti lėšas onkologinėmis ligomis sergantiesiems, stovyklavo neformaliojo švietimo programos „SMS Tau“ surengtoje stovykloje.  Labiausiai džiugina, jog projekto metu bendradarbiavimas su tėvais tapo  artimesnis ir  nuoširdesnis. Neužteko mokslo metų aplankyti visas tėvų darbovietes ir įgyvendinti tėvų siūlomas veiklas. Puikūs projekto rezultatai paskatino naujais mokslo metais socialinę kompetenciją ugdyti pagal naujai sukurtą projekto modelį visose I-II klasėse.
     Projektas nesibaigė, tikimės, jog tėvų, jų vaikų ir mokytojų entuziazmas neišblės, o vasaros atostogos suteiks naujų idėjų tolimesniam projekto įgyvendinimui. Nuotraukos >>>

Neformaliojo švietimo ir pagalbos skyriaus vedėja Violeta Butkienė2014-06-19 Anglų kalbos posakių vizualizavimas

     Posakiai kaip gėlės puošia kalbą. Norint gerai išmokti kalbą, neužtenka gerai mokėti gramatiką, atskirus žodžius, labai svarbi kalbos klodų dalis yra posakiai. Juose sutelkta tautos istorija, kultūra ir charakteris. Jų naudojimas rašytinėje ir šnekamojoje kalboje parodo kalbos mokėjimo lygį.
     Kornelija Tamošiūnaitė,
Ic klasės mokinė, dalyvavo respublikiniame mokinių konkurse „Anglų kalbos posakių vizualizavimas“. Konkurse dalyvavo 11-os mokyklų mokiniai iš visos Lietuvos. Kornelijos Tamošiūnaitės darbas buvo atrinktas parodai ir bus eksponuojamas iki liepos 4 dienos Šiaulių apskrities P. Višinskio viešosios bibliotekos fojė. Ten pat Jūs galite pavartyti atspausdintą knygą su visais 87 mokinių piešiniais.
Nuotraukos >>>2014-06-19 Šiaulių m. „GOLAS-2014“

     Mūsų gimnazijos pirmųjų klasių rinktinė gegužės mėnesio 16, 21 ir 23 dienomis dalyvavo Šiaulių m. „GOLAS-2014“ seniūnijų mokyklų futbolo žaidynėse. Vyresniųjų grupėje (1998-2000 m. gim. mokinių) dalyvavo 17 komandų iš progimnazijų ir gimnazijų.
     Mūsų gimnazijos rinktinė - Roman Charaim (Ia), Edgaras Lopatovas (Ia), Lukas Žymantas (Ia), Eligijus Šalkauskas (Ia), Dovydas Motkevičius (Ib), Kamilė Stapušaitytė (Ib), Aringa Bartkutė (Ic), Gediminas Abdikaševas (Ic), Armandas Glazauskas (Ic), Justas Miniotas (Ic), Lukas Kirna (Ic) pogrupyje po du kartus įveikę Salduvės ir lygiosiomis sužaidę su Gytarių komandomis pateko tarp aštuonių stipriausių komandų. Tačiau ketvirtfinalyje pralošę Medelynui iš tolesnės kovos iškrito ir turėjo tenkintis V-VIII vieta.

Kūno kultūros mokytoja Genovaitė Lašukienė2014-06-09 Paskutinio skambučio šventė

     Gegužės 29 d. nuskambėjo paskutinis skambutis gimnazijos abiturientams. Šių metų abiturientų laida V-oji. Kaip įprasta, prie gimnazijos atvyko išpuoštų mašinų kolona. Abiturientų auklėtojos atvažiavo antikvarinėmis Volgomis. Abiturientus pasitiko Šiaulių logopedinio lopšelio darželio auklėtiniai ir I-III klasių mokinių aplodismentų jūra. Po kelių akimirkų gimnazijos ketvirtokai jau buvo klasėse, čia jiems vyko paskutinė pamoka „Saulėtekio“ gimnazijoje. Prisiminimus, svajones apie ateitį nutraukė skambutis, pakvietęs į aktų salę. Trečiųjų klasių gimnazistai dovanojo inscenizaciją pagal V. M. Putino eilėraštį "Šitas pavasaris". Aabiturientai perskaitė testamentą, atsisveikino su daina.  Skambėjo prasmingi  direktorės Jūratės Kaščiuškienės linkėjimai bei netikėtas abiturientų klasių auklėtojų teismo nuosprendis. Po renginio aktų salėje abiturientai pakvietė atidaryti gimnazistų suoliukų alėją  gimnazijos kiemelyje. Tai buvo netikėta, bet labai puiki abiturientų dovana jaunesniesiems draugams. Prie gimnazijos nuo šiol žaliuos ir pušaitė, o gausybė nuotraukų primins penktąją  gimnazijos laidą...
Nuotraukos >>>

Neformaliojo ugdymo organizatorė Lina Jokubauskienė2014-06-09 Madų šou „Spalvos“

     Gegužės 27 d.  Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazijoje praūžė madų šou „Spalvos“. I ir II klasių mokiniai pristatė šias kolekcijas: „Saulėlydį“, „Košę makalošę“, „Juodai baltą elitą“, „Black red“, „Jungle“, „Sidabrinius“ ir „Meškius“. Kolekcijos išsiskyrė profesionalumu, originalumu, masiškumu ir kūrybiškumu. Ačiū dalyviams už sukurtą spalvų nuotaiką.
Nuotraukos >>>

Neformaliojo ugdymo organizatorė Lina Jokubauskienė2014-06-09 Mokslo metų užbaigimo šventė

     Dar vieni mokslo metai užvėrė klasių duris ir pakvietė I-III klasių mokinius ir mokytojus į mokslo metų užbaigimo šventę gimnazijos aktų salėje. Trečiųjų klasių gimnazistai dovanojo šventės dalyviams inscenizaciją pagal V. M. Putino eilėraštį „Šitas pavasaris“. Gimnazijos direktorė pasidžiaugė mokinių laimėjimais, aktyviu dalyvavimu gimnazijos veikloje. Geriausiai besimokantys, aktyviausi mokiniai buvo apdovanoti padėkomis. Po šventės geros nuotaikos lydimi mokiniai išskubėjo pasitikti vasaros.
Nuotraukos >>>

 

Neformaliojo švietimo ir pagalbos skyriaus vedėja Violeta Butkienė2014-06-03 Sveikatingumo diena „Tauro“ stovykloje

     2014 m. birželio 2 d.  „Tauro“ stovykloje vyko pažintinė sporto ir turizmo „Sveikatingumo“ diena. Atidarymo šventėje  klasės skandavo motyvuojančius sportui šūkius. Po atidarymo  visi skubėjo įsirengti stovyklavietes.  Jos buvo vertinamos ir geriausiomis paskelbtos IIb, Ib ir Ic klasių stovyklavietės. Prieš sportines rungtis  Ia klasės mokiniai organizavo patyriminius žaidimus, kurie pareikalavimo iš mokinių vikrumo, komandinių įgūdžių. Didžiausio mokinių aktyvumo sulaukė sporto ir turizmo varžybos. Klasių komandos įveikė turizmo technikos kliūčių ruožą ir geriausiai sekėsi šioms komandoms:  I vieta – IIIc, II vieta – Id, III vieta – IIb. Parko tinklinį rezultatyviausiai žaidė šios klasės: I vieta – Ia, II vieta – IIIb, III vieta – IId. Daugiausiai emocijų sukėlė virvės traukimo varžybos. Stipriausiais pripažinti IId klasės mokiniai, II vieta – IIa, III vieta – Ia.  Džiugu, kad visą dieną mokinius ir mokytojus lydėjo geras oras, puiki nuotaika ir sportinis azartas.
Nuotraukos >>> 

Neformaliojo švietimo ir pagalbos skyriaus vedėja Violeta Butkienė2014-05-26 Sėkmingą veiklą saulėtekiečiai pristatė miesto laisvalaikio užimtumo parodoje „Ką veiki?“

     Gegužės 22 dieną didelis būrys „Saulėtekio“ gimnazijos mokinių ir mokytojų traukė link Šiaulių arenos, kurioje nuo 16 iki 20 valandos vyko POPAMOKINĖS VEIKLOS, KŪRYBIŠKO IR AKTYVAUS LAISVALAIKIO UŽIMTUMO PRIS(is)TATYMAS– PARODA „KĄ VEKI?“. Renginyje sulaukta 60  neformaliojo ugdymo įstaigų, kurios pristatė apie 90 skirtingų veiklų.  Apsilankę parodoje svečiai galėjo išgirsti saulėtekiečių Bertos Šinkūnaitės, Mindaugo Tolvaišo ir Gretės Jokubauskaitės aidinčius nuo scenos balsus, nes jie vedė koncertą, kuriame pasirodė Šiaulių miesto meno kolektyvai. 

plačiau >>>

2014-05-26 Saulėtekiečių startai Šiaulių miesto olimpinės dienos varžybose

      Gegužės 22 dieną Šiaulių arenos prieigose vyko Šiaulių miesto olimpinės dienos varžybos. Sėkmingai jose startavo mūsų gimnazijos moksleiviai.
     Mylios bėgime Tomas Rėzgis (IIIe), aplenkęs visus varžovus, finišavo pirmas.  
     Estafetinio bėgimo miesto gatvėmis varžybose Benita Norvaišaitė (Ia), Rimantė Butkevičiūtė (IIb), Vitalija Andriūnaitė (IIb), Tomas Rėzgis (IIIe), Jonas Montvidas (IIa), Eimontas Mickus (IIb) iškovojo trečiąją vietą.
     Paplūdimio tinklinio varžybose prie Prūdelio dalyvavo dvi vaikinų ir viena merginų komanda, tačiau tarp prizininkų jie nepateko.   Nuotraukos >>>

Kūno kultūros mokytojai2014-05-19 INFORMACIJA DĖL MOKINIŲ NEMOKAMO MAITINIMO

Nemokamą maitinimą ir paramą mokinio reikmenims įsigyti mokinys gali gauti, jei:

 • Šeima gauna socialinę pašalpą (pateikia tik prašymą);
 • Pajamos vienam šeimos nariui per mėnesį neviršija 525 Lt;
 • Atsižvelgus į bendrai gyvenančių asmenų gyvenimo sąlygas bei gimnazijos rekomendaciją. (Jei vienas iš šeimos narių yra pensininkas, neįgalus, šeima augina 3 ir daugiau vaikų, vaiką augina vienas iš tėvų ar vaikas yra patyręs socialinę riziką ir  pajamos vienam šeimos nariui neviršija 700 Lt.)
 •  Reikalingi dokumentai:                                    
  • vaikų gimimo liudijimai, šeimos narių pasai arba asmens tapatybės kortelės;
  • 3-jų paskutinių mėnesių šeimos pajamos (iki prašymo pateikimo mėnesio) ir jų šaltiniai:

atlyginimas, alimentai, stipendijos, žemės ūkio ar sklypo dokumentai ir kitos faktiškai gautos pajamos.

 • Dėl nemokamo maitinimo skyrimo 2014/2015 m.m. galima kreiptis nuo 2013 liepos 1 d.
 • Dėl paramos mokymosi reikmenims įsigyti mokinių tėveliai (globėjai) gali kreiptis iki spalio 5 d.; Dokumentai gimnazijoje priimami nuo 9.00 iki 13.00 val.;
 • Šeimos, kurios deklaravusios gyvenamąją vietą ne Šiauliuose, dėl socialinės paramos turi kreiptis į deklaruotos gyvenamosios vietos savivaldybės administraciją.

Išsamesnė informacija teikiama telefonu: 55 28 17.              

Parengė gimnazijos socialinė pedagogė J. Kerežienė                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 2014-05-09 Dėmesio!

Tik „Saulėtekio“ gimnazijoje!!!

Vaikinai ir merginos, jau galite rinktis!!!

Gimnastika su funkciniais TRX treniruokliais!!!

Ši programa skirta III-IV klasių mokiniams, norintiems sustiprinti visą kūną, TRX treniruoklis leidžia atlikti įvairius jėgos pratimus, naudojant kūno sunkio jėgą ir kūno svorį. TRX ruošia kūną efektyviai kasdienei veiklai ir netikėtiems iššūkiams.

Filmukas >>>

Kūno kultūros mokytojas ir TRX treneris Robertas Baranauskas2013-09-02 Neformaliojo vaikų švietimo programa „Jaunimo slėnis“

     Kviečiame Šiaulių miesto ir rajono 11-19 metų mokinius į neformaliojo vaikų švietimo programos „Jaunimo slėnis“ užsiėmimus Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazijoje.
    Mokiniams siūlomos šios studijų programos: technologijų ir dailės studija „Pasidaryk pats“, sporto ir choreografijos studija „Sportiečių mokykla“.

        Technologijų ir dailės studija „Pasidaryk pats“ (dekupažo, rūbų ir tekstilės dekoravimo, tapybos, keramikos kryptys).  Trukmė 2 metai.
    Mokiniai, pasirinkę tapybos ir keramikos kryptį, naudodami priemones, skirtas tapybai ( rankų darbo popierių, drobę, šilką, akrilinius ir aliejinius dažus, dažus tapymui ant audinio, švitrinį kartoną, daiktus, ant kurių bus tapoma), kurs  meninius darbus  interjerui, užsiėmimų metu turės galimybę iš molio pasigaminti keramikos darbelių, juos išdegti keramikos degimo krosnyje ir šiais darbais papuošti  savo namų bei gimnazijos interjerą.  Studijos vadovė dailės mokytoja Rasa Prišmontienė.
     Mokiniai, pasirinkę dekupažo, rūbų ir tekstilės dekoravimo kryptį, naudodami priemones, skirtas dekupažo technikai (dekupažo popierių, servetėles, klijus, akrilinius dažus, sendinimo laką, kreideles, švitrinį popierių, kartoną, daiktus), dekoruos įvairius daiktus namų bei gimnazijos interjerui papuošti, dekoruos rūbus ir kitus audinius. Jie galės naudotis gimnazijoje esančia lyginimo sistema, siuvamosiomis mašinomis, tekstilinių audinių marginimo rėmais ir kitomis priemonėmis. Studijos vadovė technologijų mokytoja Lina Adomaitienė.
   

    Sporto ir choreografijos studija „Sportiečių mokykla“ (fitneso, sportinių žaidimų, choreografijos kryptys). Trukmė 2 metai.
    Mokiniams, pasirinkusiems fitneso kryptį, užsiėmimai vyks šiuolaikiškai įrengtoje treniruoklių salėje. Mokiniai kartu su mokytoju rengs savo asmeninio fizinio tobulėjimo programą, pratybų metu bus  kryptingai  lavinamos jų fizinės organizmo galios. Studijos vadovas kūno kultūros mokytojas Robertas Baranauskas.
    Mokiniai, norintys žaisti krepšinį, tinklinį, rankinį, gali rinktis sportinių žaidimų kryptį. Užsiėmimų metu mokiniai išmoks pasirinktos sporto šakos technikos. Turės galimybę dalyvauti įvairiuose gimnazijos, miesto, respublikos sporto renginiuose. Studijos vadovas  kūno kultūros mokytojas Jonas Klapatauskis.
     


    Priėmimo tvarka. Į neformaliojo vaikų švietimo programą „Jaunimo slėnis“ priimami visi pageidaujantys 11-19 metų mokiniai. Norintys lankyti šios programos užsiėmimus teikia prašymą (dėl prašymų kreiptis į skyriaus vedėja Violetą Butkienę, 302 kab.). Priimant į neformaliojo vaikų švietimo programą nevykdomi egzaminai, netaikomi kiti žinių ir gebėjimų patikrinimo būdai.

 • Sporto ir choreografijos studija „Sportiečių mokykla“ (sportinių žaidimų kryptis -mokytojas J. Klapatauskis ir fitneso kryptis - mokytojas R. Baranauskas)
 • Dailės ir technologijų studija „Pasidaryk pats“ (tapybos, keramikos kryptis - mokytoja R. Prišmontienė, 325 kab.;  dekupažo  bei rūbų ir tekstilės dekoravimo kryptis - mokytoja L. Adomaitienė, 107 kab.)

Mėnesio mokestis už „Jaunimo slėnio“ studijų užsiėmimus – 8 Lt.

 

 

Dėl atlyginimo dydžio nustatymo už neformalųjį ugdymą 2012-01-26

Dėl Atlyginimo tvarkos aprašo 2012-03-01

Mokėjimo už būrelius tvarka 2012 m.

 

Neformaliojo vaikų švietimo programos „Jaunimo slėnis“ užsiėmimų tvarkaraštis

Mokytojo (studijos vadovo) vardas, pavardė

Studijos (studijos krypties) pavadinimas

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

 

„Spartiečių mokykla“

 

 

 

 

 

R. Baranauskas

Fitneso kryptis

13.50-14.35

 

 

 

 

 

„Pasidaryk pats“

 

 

 

 

 

R. Prišmontienė

Tapybos, keramikos kryptis

13.50-14.35

 

 

 

 

L. Adomaitienė

Dekupažo ir rūbų bei tekstilės dekoravimo kryptis

 

 

 

12.35-13.20

 

 

 

 

 

 

 

 

 Socialiniai partneriaiPaieška

Mokytojams
El. paštas

videoVardadieniai
Šiandien vardadienius švenčia

Barvydas
Gaudvydė
Sabina
Beatričė

Nusiųsk atviruką

Lankomumas
Detaliau >>>