Biudžetinė įstaiga, kodas juridinių asmenų registre 290532510, Lieporių g. 2, LT-78244 Šiauliai Tel./faks. (8 41) 55 27 48, el. p. sauletekis@splius.lt
Jau vėl nuskambėjo viltingas rugsėjo 1-osios skambutis...

Data: 2017-09-05

   Visada gera grįžti į tą erdvę, kurioje esame laukiami, reikalingi ir savi. Tokie jaučiamės „Saulėtekyje“. Todėl į jį vėl grįžtame arba jį atrandame ir per trumpą laiką beveik nejučia tampame vieninga darnia bendruomene, siekiančia tų pačių tikslų: ir mokslo, ir žinių, ir asmenybės visapusiško tobulėjimo...

   Šiais mokslo metais taip pat pradėjome augti, save kurti su daug  vilčių puoselėjančiu Rugsėjo 1-osios skambučiu, kurio viltingas aidas mūsų širdyse tapo gražios ateities vizija. Gimnazijos kiemelyje susibūrę mokiniai, jų tėveliai, mokytojai, svečiai dalijosi vasaros įspūdžiais, džiaugėsi bendryste ir šviesią nuotaiką kuriančia muzika. Lyriška daina „Lašeliai“ visus pasveikino mokytojų ansamblis, taip pat muzikinį numerį dovanojo IIIa klasės mokinė Izabelė Perminaitė ir abiturientas Laurynas Kerežius. Gimnazijos direktorė Jūratė Kaščiuškienė iškilmingai linkėjo darbingų, atsakingų, kūrybingų ir įsimintinų mokslo metų. Garbingi svečiai:  Šiaulių miesto mero pavaduotojas Domas Griškevičius, Šiaulių universiteto technologijos, fizinių ir biomedicinos mokslų fakulteto dekanas Darius Šiaučiūnas – išreiškė pasitikėjimą didesne nei pernai šaunių, protingų, išradingų „Saulėtekio“ gimnazistų bendruomene, garsinančia gimtąjį miestą. Juk ne veltui šventėje pasidžiaugta išskirtiniais gimnazijos mokinių pasiekimais. Rugsėjo 1-ąją tradiciškai papuošė P. Baranausko vardo  premijos laureatų ir Šauniausios klasės apdovanojimai. Petro Baranausko vardo  premija už mokslo pasiekimus skirta IIIa klasės mokinei Neringai Burbaitei, už meno pasiekimus – instrumentinei ir vokalinei grupei „Breaking The Silence“ ir jų vadovui Rolandui Janušui, už aktyvią sportinę veiklą – vaikinų lengvosios atletikos rungčių komandai, kuriai atstovavo Andrius Grigalaitis (IVb klasė), Lukas Tamulis (IVb klasė), Dominykas Klovas (IIIa klasė), Ernestas Kežys (IIIb klasė) ir jų mokytojas Jonas Klapatauskis. Garbinga Petro Baranausko premija už gimnazijos vardo garsinimą įteikta IIIb klasės mokiniui Mantui Valentinui, kuris tikras robotikos genijus, garsinantis ne tik „Saulėtekio“, ne tik Šiaulių, bet ir Lietuvos vardą. Ne paslaptis, kad kasmet visos klasės aktyviai varžosi dėl Šauniausios klasės vardo. 2016-2017 m. m. šiuos rinkimus laimėjo šiųmetė IIIa klasė, kuriai skirta net 290 eurų kelionei po Lietuvą! Išties visi nugalėtojai savo srityje buvo patys geriausi. Šiais mokslo metais jau nuo pat rugsėjo linkime visiems stengtis mažais žingsneliais eiti didelių pergalių link.

   Ar Mokslo ir žinių šventė baigėsi? Tikrai ne! Jei masina beatsiveriantys vis nauji pažinimo horizontai, jei mokytojas ir mokinys tiki ir pasitiki vienas kitu, jei norisi įveikti save ar gebėjimais konkuruoti su kitais, pergalės šalia! Būtent jų, didesnių ir mažesnių, asmeninių ir komandinių, linkime šiais jau prasidėjusiais mokslo metais.

Visos nuotraukos >>>


Neformaliojo ugdymo organizatorė Lina Jokubauskienė




Kita informacijaKita informacija

2017-09-14 Būrelių pristatymai

    Rugsėjo 14 dieną vyko neformaliojo švietimo būrelių pristatymas. Mokiniai galėjo susipažinti su jų veikla ir vadovais bei pasirinkti sau patinkančią papildomą veiklą.

Nuotraukos >>>

plačiau >>>

2017-09-13 Pirmasis pirmokų krikštas „Saulėtekyje“

   Įpusėjus rugsėjui „Saulėtekio“ gimnazijos pirmokams surengta tradicinė šventė – krikštynos. Šio renginio paskirtis – susipažinti ir priimti į gimnazijos bendruomenę I klasių mokinius.

   Rugsėjo 13 dieną „Miego klinikos“ poilsiavietė, kurioje vyko inauguracija, tapo „kariniu štabu“...

Nuotraukos >>>

plačiau >>>

2017-09-12 Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazijai reikalingas informacinių technologijų mokytojas

Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazijai reikalingas informacinių technologijų mokytojas.

plačiau >>>

2017-09-08 „Saulėtekio“ gimnazija dalyvavo iškilmingoje Šiaulių miesto gimtadienio eisenoje

   Kad būtume tikrais šiauliečiais, neužtenka tik gyventi Šiauliuose. Svarbu su gimtąja vieta kvėpuoti tuo pačiu ritmu, svarbu nepamiršti miestui, kaip ir kiekvienam žmogui, brangaus gimtadienio... Todėl kaip ir kasmet „Saulėtekio“ gimnazijos mokiniai, mokytojai bei administracija aktyviai įsitraukė į Šiaulių miesto šventę „Šiaulių dienos 781“.

Nuotraukos >>>

plačiau >>>

2017-09-07 Ar žinai, „Ką veiki?”

   Klausimas „Ką veiki?” tarp jaunų žmonių labai dažnas. Ar visada į jį yra ką atsakyti? Jei taip, jaunystės dienos eina prasmingai!

   Ne mąstyti, ne tarti žodį, bet žengti trečią žingsnį – jau veikti – mūsų bendruomenę dar labiau paskatino rugsėjo 7 dieną  Šiaulių arenoje vykusi ketvirtoji neformaliojo ugdymo ir švietimo paroda „Ką veiki?/Tavo PIN kodas“.

Nuotraukos >>>

plačiau >>>

Nuorodos
Šiaulių miesto savivaldybė








Socialiniai partneriai



Facebook

Paieška

Mokytojams
El. paštas

video






Vardadieniai
Šiandien vardadienius švenčia

Mantvilas
Viskintė
Matas

Nusiųsk atviruką

Lankomumas
Detaliau >>>

Egzaminatorius