Biudžetinė įstaiga, kodas juridinių asmenų registre 290532510, Lieporių g. 2, LT-78244 Šiauliai Tel./faks. (8 41) 55 27 48, el. p. sauletekis@splius.lt
Sportinių žaidimų lyga

Data: 2017-11-29

 

   Jau prasidėjo gimnazijos sportinių žaidimų lygos  VI sezono varžybos. Kaip ir kiekvienais metais, vyksta krepšinio, tinklinio, mažojo futbolo ir stalo teniso (asmeninės) varžybos. Malonu pranešti, kad lyga jaunėja, apima visas gimnazijos pakopas ir jau vadinasi I–IV klasių vaikinų ir merginų sportinių žaidimų lyga. Šiemet varžybose norą dalyvauti pareiškė ir pirmokai, vis drąsiau prisijungia merginos. Iš viso lygoje varžysis 14 komandų (5 – tinklinio, 42 dalyviai (-ės); 5 – futbolo, 38 dalyviai (-ės); 4 – krepšinio, 31 dalyvis (-ė). Varžybos vyks visus mokslo metus ir baigsis balandžio pabaigoje. Jų uždarymas ir apdovanojimų ceremonija planuojama gegužės mėnesį. Lygos globėja gimnazijos direktorė Jūratė Kaščiuškienė.

   Noriu palinkėti visoms komandoms sėkmės, kad varžybos vyktų tolerantiškai, laikantis kilnaus elgesio (fair play) taisyklių. Kilnus elgesys sporte yra daug daugiau negu tik taisyklių laikymasis – šiais laikais jis paremtas pasitikėjimu savimi ir meile sportui. Ne veltui XIX Žiemos olimpinių žaidynių atidarymo ceremonijoje Salt Lake City 2002 m. Jacques Rogge, kaip TOK prezidentas, pakilioje kalboje teigė, kad „čempionas yra daug daugiau negu žmogus, kuris pirmas kirto finišo liniją. Čempionas yra daugiau negu nugalėtojas. Čempionas yra tas, kuris gerbia taisykles, griežtai pasisako prieš dopingą ir rungiasi kilnaus elgesio dvasioje.”

   Tad aktyviai įsijunkime į sportinių žaidimų lygos VI sezono varžybas. Jūsų lauks komandiniai ir asmeniniai prizai už pergales, už pagalbą teisėjams ir sekretoriatui, už kilnaus elgesio propagavimą sporte. Kovokime garbingai, kad apdovanojimai būtų mūsų verti.

P.S. Dar laukiu norinčių teisėjauti ir sekretoriauti.


Kūno kultūros mokytojas Jonas Klapatauskis
Kita informacijaKita informacija

2018-07-03 DĖL VALGYKLOS VEDĖJO PRIĖMIMO Į LAISVĄ DARBO VIETĄ ATRANKOS

Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazijos informacija gimnazijos ir darbo biržos interneto svetainėms dėl VALGYKLOS VEDĖJO priėmimo į laisvą darbo vietą atrankos - pilnas skelbimas ČIA.2018-06-29 Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazija kviečia nuo 2018 metų rugsėjo 1 dienos tapti mūsų bendruomenės dalimi!

Čia Tavęs laukia draugiška profesionalų mokytojų komanda ir

Sąlygos, Saugumas, Saviraiška

   Čia gali pasirinkti:

  • biomedicinos mokslų kryptį;
  • robotikos kryptį;
  • platų spektrą dalykų modulių ar kitų pasirenkamųjų dalykų;
  • sporto kryptį („Sportinių žaidimų lyga“, treniruotės su TRX diržais ir kt.);
  • mokytis nuotoliniu būdu (gali mokytis visos šalies mokiniai);
  • įdomiausią veiklą iš 17 nemokamų būrelių (viename jų – „Robotikos“ – galima sukurti net savo robotą, „Jaunųjų žurnalistų būrelyje“ – išmokti rengti reportažus);
  • kitą meninę, visuomeninę, etnokultūrinę, prevencinę veiklą.

   Prašymai mokytis I (9-ose) ir III (11-ose) gimn. klasėse
priimami 203 kab., Lieporių g. 2, Šiauliai.

   Gyvenantiems ne Šiaulių mieste ir norintiems mokytis „Saulėtekio“ gimnazijoje, tarpininkaujame dėl apgyvendinimo bendrabutyje.

   Išsamesnė informacija tel. (8 41)  55 27 48, el. p. sauletekis@sauletekis.lt.2018-06-22 Svarbi informacija: Švietimo portalo www.emokykla.lt pasikeitimai

   Visa naudinga informacija mokytojams ir mokiniams dabar – www.emokykla.lt.

   Kviečiame mokytojus ir moksleivius registruotis Švietimo portale, gauti po penkias nemokamas Microsoft Office 365 ProPlus licencijas ir programinę įrangą sudiegti asmeniniuose įrenginiuose.

   Kviečiame jungtis prie mūsų „Facebook“ grupės, kurioje jau yra susibūrusi nemaža švietimu besidominčių bendruomenė.2018-06-14 Svarbi informacija abiturientams

LIETUVOS RESPUBLIKOS ŠVIETIMO IR MOKSLO MINISTRO ĮSAKYMAS

DĖL 2018 METŲ PAGRINDINĖS SESIJOS VALSTYBINIŲ BRANDOS EGZAMINŲ REZULTATŲ SKELBIMO DATOS

Informacija ČIA.

Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazijos direktorėSocialiniai partneriaiFacebook

Paieška

Mokytojams
El. paštas

video


Vardadieniai
Šiandien vardadienius švenčia

Vaigaudas
Danguolė
Faustas

Nusiųsk atviruką

Lankomumas
Detaliau >>>

Egzaminatorius