Biudžetinė įstaiga, kodas juridinių asmenų registre 290532510, Lieporių g. 2, LT-78244 Šiauliai Tel./faks. (8 41) 55 27 48, el. p. sauletekis@splius.lt
Trečiokai lankėsi saugaus eismo klasėje

Data: 2017-12-01

Visos NUOTRAUKOS>>>

   Lapkričio 30 d.Saulėtekio“ gimnazijos trečiokai vyko į Šiaulių apskrities vyriausiajame policijos komisariate veikiančią saugaus eismo klasę. Mus pasitiko ilgametę darbo patirtį turinti Veiklos organizavimo ir prevencijos poskyrio specialistė, inspektorė Alma Matinian. Betarpiškas ir malonus pokalbis suteikė daug įdomios ir naudingos informacijos. Pirmiausia buvome supažindinti su eismo sąvoka, eismo dalyviais, jų pareigomis, sužinojome, kokia eismo situacija Šiaulių regione, kokios skaudžiausiai pasibaigiančių eismo įvykių priežastys, kodėl būtina nešioti atšvaitus.

   Informacijos netrūko ir tiems, kurie ketina įgyti vairuotojo pažymėjimus – buvo pristatytos vairavimo kategorijos, vairavimo galimybės išlaikius tik teorinį egzaminą, taikomos nuobaudos už greičio viršijimą (beje, tai pagrindinė visų eismo įvykių priežastis).

   Valanda neprailgo, nes praktiškai išbandėme įvairias policijos darbe naudojamas priemones nuo alkotesterio, antrankių iki neperšaunamų liemenių ir guminių lazdų. Gimnazistai aktyviai įsitraukė į aktualią diskusiją apie išmaniuosius šviesoforus, greičio matuoklius.

   Jau kitoje erdvėje vykusi saugaus eismo pamoka derinant teoriją su praktika buvo labai informatyvi. Prisisegę dovanų gautus atšvaitus gimnazistai pažadėjo aplankyti eismo klasę ir kitąmet.


Žmogaus saugos mokytoja Vilma Vaitekutienė
Kita informacijaKita informacija

2018-07-03 DĖL VALGYKLOS VEDĖJO PRIĖMIMO Į LAISVĄ DARBO VIETĄ ATRANKOS

Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazijos informacija gimnazijos ir darbo biržos interneto svetainėms dėl VALGYKLOS VEDĖJO priėmimo į laisvą darbo vietą atrankos - pilnas skelbimas ČIA.2018-06-29 Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazija kviečia nuo 2018 metų rugsėjo 1 dienos tapti mūsų bendruomenės dalimi!

Čia Tavęs laukia draugiška profesionalų mokytojų komanda ir

Sąlygos, Saugumas, Saviraiška

   Čia gali pasirinkti:

  • biomedicinos mokslų kryptį;
  • robotikos kryptį;
  • platų spektrą dalykų modulių ar kitų pasirenkamųjų dalykų;
  • sporto kryptį („Sportinių žaidimų lyga“, treniruotės su TRX diržais ir kt.);
  • mokytis nuotoliniu būdu (gali mokytis visos šalies mokiniai);
  • įdomiausią veiklą iš 17 nemokamų būrelių (viename jų – „Robotikos“ – galima sukurti net savo robotą, „Jaunųjų žurnalistų būrelyje“ – išmokti rengti reportažus);
  • kitą meninę, visuomeninę, etnokultūrinę, prevencinę veiklą.

   Prašymai mokytis I (9-ose) ir III (11-ose) gimn. klasėse
priimami 203 kab., Lieporių g. 2, Šiauliai.

   Gyvenantiems ne Šiaulių mieste ir norintiems mokytis „Saulėtekio“ gimnazijoje, tarpininkaujame dėl apgyvendinimo bendrabutyje.

   Išsamesnė informacija tel. (8 41)  55 27 48, el. p. sauletekis@sauletekis.lt.2018-06-22 Svarbi informacija: Švietimo portalo www.emokykla.lt pasikeitimai

   Visa naudinga informacija mokytojams ir mokiniams dabar – www.emokykla.lt.

   Kviečiame mokytojus ir moksleivius registruotis Švietimo portale, gauti po penkias nemokamas Microsoft Office 365 ProPlus licencijas ir programinę įrangą sudiegti asmeniniuose įrenginiuose.

   Kviečiame jungtis prie mūsų „Facebook“ grupės, kurioje jau yra susibūrusi nemaža švietimu besidominčių bendruomenė.2018-06-14 Svarbi informacija abiturientams

LIETUVOS RESPUBLIKOS ŠVIETIMO IR MOKSLO MINISTRO ĮSAKYMAS

DĖL 2018 METŲ PAGRINDINĖS SESIJOS VALSTYBINIŲ BRANDOS EGZAMINŲ REZULTATŲ SKELBIMO DATOS

Informacija ČIA.

Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazijos direktorėSocialiniai partneriaiFacebook

Paieška

Mokytojams
El. paštas

video


Vardadieniai
Šiandien vardadienius švenčia

Vaigaudas
Danguolė
Faustas

Nusiųsk atviruką

Lankomumas
Detaliau >>>

Egzaminatorius