Biudžetinė įstaiga, kodas juridinių asmenų registre 290532510, Lieporių g. 2, LT-78244 Šiauliai Tel./faks. (8 41) 55 27 48, el. p. sauletekis@splius.lt
Kai abiturientams baigiasi pamokos...

Data: 2018-05-28

   Gyventi laukiant...Turbūt nieko už tai nėra gražiau! Mes visi gyvename nuolat laukdami... Būdami mokiniai laukiame, kol baigsis pamokos, būdami mokytojai – kol mokiniai supras temą ir net tai, kad ne tik ji yra svarbiausia, būdami tėvai laukiame, kol užaugs vaikai... Atrodytų, laukiame ir laukiame... Užtat ir sulaukiame... švenčių! Tik po to suprantame, kad viskas įvyko per greit. Atrodė, laukti buvo sunku, o bėgant laikui paaiškėjo, kad per gražu ir per gera...

   Šis gimnazijos IX abiturientų laidos Paskutinis skambutis, švęstas gegužės 24 dieną, darsyk paliudijo, kad laukti šventės buvo verta! Gražiai ir širdingai suplanuotas renginys trečiokams prasidėjo nuo žiedlapių kilimo paieškų, klasių suolų ir durų puošimo, meninės kompozicijos ir nuotraukų filmuko kūrimo... Tai nematomo, bet būtino šventės scenarijaus pradžia. Už ją esame dėkingi neformaliojo ugdymo organizatorei Linai Jokubauskienei, kūrybingiems trečiokams ir jų klasių auklėtojoms.

   Po abiturientų sutikimo gimnazijoje ir auklėtiniams skirtos klasių auklėtojų Paskutinės pamokos pilnoje aktų salėje sveikinimus tęsė teatro mokytojos Linos Jokubauskienės parengta jautri ir nuoširdi trečiokų meninė kompozicija, 3a klasės mokinės Izabelės Perminaitės atliekama daina „Gaila“, lydima 3a klasės mokinių Gabijos Grigaliūnaitės, Erikos Giedrikaitės ir 1a klasės mokinės Vaivos Tolvaišaitės šokio, skambėjo 1a klasės mokinio Normanto Kuolo atliekama daina „Baltos lelijos“. Po mokinių meninės programos visą salę plojimams pakilti įkvėpė lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos Dianos Gilytės bei muzikos mokytojo Rolando Janušo su grupe „Vairas atliekama lyriška daina „Paukščiai“. „Išskridę paukščiai į namus/ Sugrįš pavasarį saulėtą“, – šie dainos žodžiai mokytojams ir tėveliams skambėjo kaip gražus, viltingas abiturientų – ir mokinių, ir vaikų – pažadas išėjus iš mokyklos ar namų į brangias ir visada lauksiančias vietas būtinai sugrįžti... Po to abiturientus sveikino Gegužių ir „Rasos“ progimnazijų mokinių šokis ir daina (iš šių mokyklų į „Saulėtekį“ yra atėjusi nemaža abiturientų dalis), Gegužių progimnazijos direktorės Silvijos Baranauskienės kalba dovanojant knygą ir šios progimnazijos mokinių pagamintas gėles. Visi gimnazijos mokytojai ir mokiniai, svečiai sukūrė išties pakilią šventės nuotaiką!

   Kaip visada šiltas, nuoširdus, prasmingas mūsų gimnazijos direktorės Jūratės Kaščiuškienės žodis darsyk patvirtino, kad mokykloje užauga išskirtinių gebėjimų jaunoji karta, turinti didelių siekių. Ne sykį laimėtos dalykinės olimpiados, įvairaus lygio konkursai  skatina mus visus didžiuotis abiturientų pasiekimais. Malonu ir svarbu, kad Direktorė visada tiki savo mokiniais ir mokytojais  – ir teigiamų emocijų, ir žinių bei gebėjimų, ir žmoniškumo vėliavnešiais.

   Vargu, ar kas nors gali būti jautriau ir gražiau už Tėvelių žodį! Jie suvokia šios šventės akimirkos svarbą ir su begaline meile išleidžia savo vaikus į kitokį, naują, gyvenimą. Iš tikrųjų ir patys jį pradeda. Tėvelių vardu kalbėjusi 4a klasės mokinio Eriko Čilinskio mama Aida Čilinskienė daugelį paskatino pajausti, kaip drėksta akys, o per kūną bėga šiurpuliukai... Tai buvo nuostabi dėkingumo pamoka. Dėkingumo pamoka, skirta ne tik mokytojams, bet ir savo vaikams – tai dar labiau jaudino. Mamos žodžiai švelniai priminė, kad visų tinkamo auklėjimo situacijų net pačiose geriausiose knygose surašytų nėra, užtat kartais dėl begalinės meilės ir noro padėti, noro stumtelėti pirmyn, net kai vaikai to neprašo, priešingai, net nenori, nes patys pasiryžę iššūkius įveikti, tėveliai truputėliuką linkę per daug atsakomybės prisiimti sau. Tad drauge su vaikais užauga ir tėvai, kad sugebėtų jaunu žmogumi pasitikėti, suteiktų laisvę ir apskritai leistų patiems eiti jų pasirinktu keliu. Tačiau svarbiausias gyvenime tėvystės egzaminas jau išlaikytas – užauginti dukros ir sūnus! Mokykliniame gyvenime mes, mokytojai, visada jautėme, kad mūsų mokiniai turi šeimą, turi namus, turi tėvus, senelius, globėjus ir dėl to yra laimingi bei turtingi.

   Be tėvelių, abiturientų gyvenime visada svarbios auklėtojos –  lyg mamos. Tad trečiokai renginio vedėjai Neda Tumėnaitė ir Mantas Meškauskas joms taip pat suteikė žodį. Klasių auklėtojos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Ro-MA Glinskienė, etikos mokytoja Ir-MA Žemaitienė, fizikos mokytoja Vil-MA Krankalienė (MA+MA+MA= MAMA) savo mintimis apie skirtingas klases, jose skirtingus mokinius, bet panašias jaunystės išdaigas dalijosi su šventiškai nusiteikusia gimnazijos bendruomene. Atrodytų, ketveri įvairiaspalviai metai prabėgo lyg viena graži diena auklėtojoms auginant Žmogų ir skatinant žmoniškumą, kurį vėliau šventėje paliudijo abiturientų padėka mokyklai, jų testamentas, pratęsta medelių alėja, kaip amžino buvimo šios gimnazijos mokiniu liudijimas, palikta dovana mokyklai – sėdmaišių komplektas, už kurį ketvirtokams nuoširdžiai dėkoja administracija ir mokytojai.

   Kai abiturientams baigiasi pamokos, prasideda didžioji GYVENIMO šventė, kuriai mes visi: IX laidos ketvirtokai, jų tėveliai ir mokytojai, esam pasirengę, nes žinom, kad namų darbai atlikti. Sakysit: o pažymiai, o balai? Bet tai ne Paskutinio skambučio, o kitų švenčių, kaip Brandos atestatų įteikimo ir net apskritai viso GYVENIMO, tema ir būsimas įvertinimas. Svarbu, kad dabar yra visiems gerai: Jums, Abiturientai, – kad užaugot ir baigiasi (beprasidedančios J) pamokos, mums, Mokytojams, – kad auginom, Jums, Tėveliai, – kad užauginot!   NUOTRAUKOS>>>

P.S. Mieli Abiturientai, džiaugiamės, kad mes pažinome vieni kitus!

Su meile „Saulėtekio“ gimnazijos bendruomenės vardu


Jūratė Montvidienė
Kita informacijaKita informacija

2018-09-26 Vokiečių kalbos dienos

2018 m. spalio 22-28 d. VOKIEČIŲ KALBOS DIENOS
„Ö KAIP VOKIŠKAI?“

   Projektą inicijavo Vokietijos Federacinės Respublikos ambasada Lietuvoje, Goethe`s institutas, Centrinė užsienio švietimo sistemos valdyba (ZfA), Vokietijos akademinių mainų tarnyba (DAAD) ir Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai (AHK).

   Mūsų gimnazija trečius metus iš eilės jungiasi į vokiškai kalbančiųjų Lietuvoje gretas!!!

   Visus besimokančius ir nesimokančius vokiečių kalbos kviečiame iki spalio 24 d. atnešti į 220 kab. arba el. paštu astaplukiene@yahoo.de siųsti savo darbus tema  “Mit Deutsch auch zu Hause!” (vert. “Su vokiečių kalba ir namuose!”). Tai gali būti nuotraukos, video, iliustracijos, koliažai... Visa, kas rodo Jūsų santykį su vokiečių kalba NAMUOSE!

Išsamesnę informaciją Jums suteiks gimnazijos vokiečių kalbos mokytoja A. Plukienė2018-09-24 „Gerumo diena 40“

Rugsėjo 28 d. gimnazijoje – „Gerumo diena 40“.

Keturiasdešimt kartų daugiau gerumo!

   Kviečiame dalyvauti prevencinės grupės „ORE“ ir klasių organizuojamame aukcione po 3 ir 4 pamokų I aukšto fojė. Aukcione iš varžytinių parduosime 40 siurprizų – skanių, įdomių, puikių gardėsių! Lėšos, surinktos aukciono metu, bus skirtos labiausiai pažeidžiamiems mūsų bendruomenės nariams.

Iš anksto dėkojame už Jūsų visų geranoriškumą, supratingumą ir gebėjimą dalintis!

„Kiekvienas geras poelgis, kad ir koks nereikšmingas, visada yra reikalingas“ (Ezopas)

Organizatoriai2018-09-24 Neformaliojo švietimo būreliai "Saulėtekyje"

„Saulėtekio“ gimnaziste! SUSIPAŽINK – RINKIS – DALYVAUK!!!

Neformaliojo švietimo būrelių pristatymas
rugsėjo 27 dieną po 4 pamokų aktų salėje.

Būrelių sąrašas ČIA.

Neformaliojo ugdymo organizatorė Lina Jokubauskienė2018-09-20 Estafetinis bėgimas, skirtas „Saulėtekio“ gimnazijos 40-mečio jubiliejui paminėti

   Rugsėjo 17 dieną 14.00 į gimnazijos kiemelį susirinko gimnazistai, buvę mokyklos abiturientai, mokytojai, bendruomenės nariai. „Saulėtekio“ bendruomenė susiruošė paminėti gimnazijos 40 metų jubiliejų ir Europos judrumo savaitę sporto renginiu – estafetiniu bėgimu aplink gimnaziją. Kiekviena klasė turėjo nubėgti po 40 ratų  (vieno rato ilgis 340 metrų). Bėgantys individualiai atstumą rinkosi pagal savo galimybes. Oro sąlygos bėgti buvo puikios, dalyvių nuotaika taip pat puiki.

   Aktyviai į bėgimą įsijungė klasių vadovės Asta Titenienė, 3c, Tatjana Cukanova, 2a, Diana Kniežaitė, 3a, Vilma Krankalienė, 1b, Jolita Sketerskienė, 4a, Jūratė Montvidienė, 4b, Loreta Andriuškevičienė ,2b. Joms įveikus 1 ratą, klasei buvo įskaitomi 2 ratai. Prie klasių vadovių prisijungė dailės mokytoja Rasa Prišmontienė ir specialioji pedagogė Daiva Miltenienė.

   Aktyviausiai ir gausiausiai dalyvavo 1a, 1b, 2a, 2b, 3a, 4b klasių moksleiviai.

   Geru fiziniu pasirengimu maloniai nustebino  buvęs abiturientas Edvinas Kožkus, kuris savo pavyzdžiu parodė, ką reiškia pastovios ir aktyvios fizinės treniruotės. Beje, Edvinas bėga ir maratonus. Ačiū jam.

   Nuoširdžiai dėkoju visiems dalyvavusiems „Saulėtekio“ gimnazijos jubiliejinės estafetės bėgime ir prisidėjusiems prie renginio organizavimo.

   Jubiliejiniai renginiai tik prasidėjo, todėl prašau sekti informaciją gimnazijos tinklalapyje ir kviečiu visą bendruomenę aktyviai dalyvauti.

Kūno kultūros mokytojas–metodininkas Jonas Klapatauskis2018-09-18 2018 m. rugsėjo mėnesio renginių planas

2018 m. rugsėjo mėnesio renginių planas ČIA.2018-09-18 Mokinių prezidento rinkimai

„Saulėtekio“ gimnaziste, 

Rugsėjo 25 d. vyks  Mokinių prezidento rinkimai. Būk aktyvus!!! Išrink sau tinkamą kandidatą.

Kandidatai:

 Austėja Obrikytė

   ir   

 Normantas Kuolas

Reklaminė kampanija:

Rugsėjo 19 d. 14.00 val. 204 kab. susitikimas - pokalbis „Klausk?“

Rugsėjo 24 d.  susitikimai su kandidatais klasės valandėlės metu.

Mokinių parlamento rinkimai vyks rugsėjo 26 d. 14.00 val. 204 kab.

Mokinių prezidentas Mantas Meškauskas2018-09-13 Pirmokų krikštynos „Saulėtekio“ gimnazijoje

   Saulėtą rugsėjo 11 dienos rytą Ia ir Ib klasės mokiniai kartu su auklėtojomis vyko į poilsiavietę „Miego klinikos“, kuriose vyko tradicinė gimnazijos šventė - krikštynos. Kariniame štabe pirmokus pasitiko mokinių parlamento atstovai – vyresnieji karininkai. Generolas Mantas supažindino su taisyklėmis ir dienos programa. Pirmokai, susiskirstę į keturias komandas, vyko į punktus ir atlikinėjo įvairias užduotis (kiaušiasvydį, šlapią sapną, trečią koją, pūsk ragą, bulvių košę, kas nešokinės...). Oro pavojaus sirena signalizavo apie komandos persikėlimą į kitą punktą. Po linksmų užduočių pirmokai dalyvavo estafetėse, kur be rankų turėjo paimti iš indo su vandeniu keturis obuolius, užmesti lanką, išgerti limonadą bei paršuoliuoti su maišu.

   Pietų pertraukos metu mokiniai maudėsi, valgė keptas dešreles, žaidė krepšinį, futbolą. Antroje programos dalyje pirmokai žaidė „Vėliavą“, traukė virvę. „Vėliavos“ žaidime pirmąją vietą laimėjo Ia klasės mokiniai, o virvės traukimo varžybose – Ib klasės mokiniai. Karinių pratybų pabaigoje pirmokai prisiekė gerbti vienas kitą, vyresniuosius bei aktyviai įsitraukti į „Saulėtekio“ gimnazijos gyvenimą. Po priesaikos gimnazijos direktorė Jūratė Kaščiuškienė pasveikino pirmokus tapus pilnateisiais mokyklos bendruomenės nariais ir padovanojo nuotraukų albumą, kad galėtų įamžinti klasių ketverių metų akimirkas. Iš karto po pasveikinimo įvyko ir pirmoji klasių fotosesija. Pirmosios momentinės klasių nuotraukos - jau albumuose, tai primins šauniai kartu praleistą laiką.

   Dėkojame neformaliojo ugdymo organizatorei Linai Jokubauskienei, kūno kultūros mokytojams Jonui Klapatauskui, Robertui Baranauskui, mokyklos parlamentui, fotografei Raimondai, didžėjams Lukui ir Gabrieliui už nepamirštamas krikštynų akimirkas.

Ia klasės auklėtoja Jurgita Kizeliauskienė ir Ib klasės auklėtoja Vilma Krankalienė2018-09-11 „Saulėtekis” parodoje „Tavo PIN KODAS 2018“

   Rugsėjo 6 dieną Šiaulių arenoje vykusioje penktoje neformaliojo ugdymo ir švietimo parodoje „Tavo PIN KODAS 2018“ buvo galima stebėti įvairiausias veiklas, tinkančias ir darželinukams, ir gimnazistams. Tarp renginio dalyvių buvome ir mes. Ne tik stebėjome veiklas, bet ir patys jas siūlėme. Lankytojai ypač domėjosi vis populiarėjančia robotikos sritimi, kurią pristatė mūsų IIa klasės gimnazistas Normantas Kuolas ir mokytojas Renatas Montvilas. Siūlėme išbandyti ir „piešimą su robotais“, dalyvauti robotų futbolo varžybose. 3D pieštuko, kaip juo naudotis, galimybes atskleisti padėjo IVb klasės mokiniai Rimvydas Gedvilas ir Lukas Bičiūnas. Susirinkusieji į šventę taip pat galėjo pasigrožėti „Saulėtekio“ gimnazistų ir dailės mokytojos Rasos Prišmontienės bei Linos Adomaitienės įkurta „Meno studija“ , kur buvo galima nusifotografuoti su rūmų damomis ir pačiam tapti karaliumi. Mokytojas treneris Robertas Baranauskas supažindino su funkcinės treniruotės privalumais ir ją vedė. Tad mes parodos dalyviams siūlėme lavinti protą (robotika), meninius gebėjimus ir estetikos pojūtį (dailė), rūpintis kūnu (sportas). Tai šiandien aktualiausia ir svarbiausia.

    Džiaugiamės, kad „Saulėtekio” gimnazistai puikiai supranta, jog veikti tai visavertiškai gyventi, ieškoti savo tapatybės ir darniai įsilieti į gimtojo miesto švietimo bendruomenę. Tai sunkus, bet būtinas gyvenimo kelias!  NUOTRAUKOS>>>

Neformaliojo ugdymo organizatorė Lina Jokubauskienė2018-09-11 „Saulėtekio“ gimnazija - iškilmingoje Šiaulių miesto gimtadienio eisenoje

   „Saulėtekio“ gimnazijos mokiniai, mokytojai bei administracija aktyviai įsitraukė į Šiaulių miesto šventę „Šiaulių dienos 782“. Juk šių metų šūkis „Ateitis-mūsų“, o mums ateitis rūpi. Vienas jos renginių nuotaikinga motorizuota įvairių organizacijų, bendrovių, mokymo įstaigų atstovų eisena. Puikiai nusiteikę šventinės eisenos dalyviai savo puošnia ir originalia išvaizda bei atributais džiugino šiauliečius bei miesto svečius.

   Mūsų gimnazijos atstovus, vilkinčius žaliais marškinėliais ir judančius šokio žingsneliu, per miesto pagrindinę gatvę nuotaikingai vedė nepakartojami mokytojai (mūsų gimnazistai su mokytojų kaukėmis).

   „Saulėtekio“ gimnazija Saulės miestui sako: „Saulė šviečia visiems“ ir tai įgyvendina mokyklos kasdienybėje. Čia akademinių žinių, išmaniųjų technologijų, kūrybiškumo dermė padeda augti mokiniui.

   Labai džiaugiamės gražia švente, suvienijusia miestą, ir dėkojame visiems aktyviems ir pilietiškiems saulėtekiečiams, mylintiems gimtąją vietą, dalyvaujantiems įvairiuose viešuose renginiuose ir reprezentuojantiems save ir gimnaziją.  NUOTRAUKOS>>>

Neformaliojo ugdymo organizatorė Lina Jokubauskienė2018-09-10 Informacija EKSTERNAMS

   Brandos egzaminų organizavimo ir vykdymo tvarkos aprašo 2 punkte apibrėžta: „Eksternas –asmuo, įgijęs vidurinį išsilavinimą Lietuvoje ar užsienyje, arba užsienio šalies mokyklos vidurinio ugdymo programos baigiamosios klasės mokinys, pageidaujantis laikyti brandos egzaminą.“

   Eksternai, planuojantys brandos egzaminus laikyti 2018-2019 mokslo metais, po rugsėjo 15 dienos galės  teikti prašymus savivaldybės, kurioje gyvena, administracijos direktoriaus paskirtos bazinės mokyklos vadovui. Brandos egzaminų organizavimo ir vykdymo tvarkos apraše numatyta, kad eksternai prašymus turi pateikti iki spalio 24 dienos, o pasirinktus brandos egzaminus turės laikyti pagrindinėje sesijoje. Eksternai gali rinktis ir laikyti ne daugiau kaip 7 brandos egzaminus.

   Pasibaigus prašymų teikimų laikui, bet ne vėliau kaip prieš 7 darbo dienas iki pakartotinės sesijos pradžios eksternai, nepateikę prašymo iki spalio 24 dienos, dar galės prašymus pateikti Kauno miesto administracijos direktoriaus paskirtos bazinės mokyklos vadovui ir laikyti pasirinktus brandos egzaminus pakartotinėje sesijoje. Prašymus šiais mokslo metais galima pateikti tik vieną kartą vienoje bazinių mokyklų...

plačiau >>>

2018-09-07 Mokslo ir žinių šventė

   Saulėtą ir gražų šventinį rytą visą vasarą snūduriavęs gimnazijos kiemas nubudo. Jį pripildė kalbos, juokas, džiaugsmo šūksniai, sveikinimai, plojimai ir muzika. Gimnazijos bendruomenę „Saulėtekio“ himnu pasveikino abiturientė Izabelė Perminaitė. Gimnazijos direktorė Jūratė Kaščiuškienė, linkėdama darbingų, atsakingų, kūrybingų ir įsimintinų mokslo metų, iškilmingai pasveikino visus mokinius, jų tėvelius, mokytojus. Šventinę muzikinę nuotaiką dovanojo Izabelė Perminaitė, kuriai gitara pritarė Gytis Monstvilas, ir gimnazijos muzikinė grupė: solistė Raimonda, būgnininkas Laurynas, gitaristai Oskaras ir Ugnius bei jų vadovė - muzikos mokytoja Ieva Kelertienė.

   Šventėje pasidžiaugta gimnazijos mokinių pasiekimais. Mokslo ir žinių šventę tradiciškai papuošė Petro Baranausko vardo premijos laureatų ir Šauniausios klasės apdovanojimai. Petro Baranausko vardo premiją už mokslo pasiekimus laimėjo Ia klasės mokinė Viktorija Jakunčikovaitė, už meno pasiekimus – kūrybinė grupė: Viktorija Jakunčikovaitė, Agnė Mamaikaitė, Normantas Kuolas, Justinas Veligoras, dailės mokytoja Rasa Prišmontienė, biologijos mokytoja Jurgita Kizeliauskienė, ir anglų klalbos mokytoja Ingrida Railienė. Petro Baranausko premiją už gimnazijos vardo garsinimą laimėjo Mantas Meškauskas, IVa klasės mokinys. 2017-2018 m. m. Šauniausios klasės rinkimus laimėjo Ia klasė, kuriai skirta net 290 eurų kelionei po Lietuvą! Sveikiname nugalėtojus!

   Po šventės bendruomenės nariai susitiko Chaimo Frenkelio viloje, kur vyko Šiaulių miesto mokslo ir žinių švietimo bendruomenės šventė. Joje dainavo mūsų abiturientė Izabelė Perminaitė ir jos muzikos mokytojas Rolandas Janušas.

   Geriausia, ką galime duoti kitiems, tai laikas, dėmesys, padrąsinantis žodis, nuoširdi šypsena. Dalinkimės tuo vieni su kitais, kad nauji mokslo metai būtų prasmingi, įdomūs ir kūrybingi.   NUOTRAUKOS>>>

Neformaliojo ugdymo organizatorė Lina Jokubauskienė2018-09-05 Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazija įminė „Lietuvybės kodo“ mįslę

   Šiandien ypač dažnai susimąstome, kaip gimsta mūsų meilė žmogui, tėvynei ir koks svarbus – kuriantis gyvenimą – šis jausmas. Tikriausiai meilė gimsta kartu su kiekviena gražia mintimi, skatinama bei brandinama ne tik šeimose, bet ir mokyklose. Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazijoje beveik metus įgyvendintas ir rugsėjo 4 dieną pristatytas projektas Lietuvybės kodas, skirtas mūsų valstybės atkūrimo 100-mečiui paminėti, tarsi darsyk patvirtino išskirtinę minties galią.

   Šio projekto idėja maždaug prieš metus gimė gimnazijos formaliojo skyriaus vedėjui ir istorijos mokytojui Malikui Agamalijevui, jai pritarė ir ugdymo įstaigos direktorė Jūratė Kaščiuškienė, o neformaliojo skyriaus vedėja, dailės, lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos padėjo sumanymą įgyvendinti. Iš pradžių savo mintis, skirtas gimtajam kraštui, užrašė per 150 gimnazistų! Iš šios galybės patriotinių pamąstymų lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos turėjo išrinkti 40 originaliausių, jautriausių ir metaforiškiausių, vertų įamžinimo tuomet dar tik ruošiamoje projekto Garbės sienoje. Taip pat nuspręsta, kas be pernai gimnazijoje besimokiusių mokinių kurtų tekstų turėtų būti įamžinta. Be to, gražiam sumanymui įgyvendinti parinkta ir kūrybiškai bei meistriškai sutvarkyta gimnazijos erdvė...

Nuotraukos >>>

plačiau >>>

2018-06-22 Svarbi informacija: Švietimo portalo www.emokykla.lt pasikeitimai

   Visa naudinga informacija mokytojams ir mokiniams dabar – www.emokykla.lt.

   Kviečiame mokytojus ir moksleivius registruotis Švietimo portale, gauti po penkias nemokamas Microsoft Office 365 ProPlus licencijas ir programinę įrangą sudiegti asmeniniuose įrenginiuose.

   Kviečiame jungtis prie mūsų „Facebook“ grupės, kurioje jau yra susibūrusi nemaža švietimu besidominčių bendruomenė.Socialiniai partneriaiFacebook

Paieška

Mokytojams
El. paštas

video

Vardadieniai
Šiandien vardadienius švenčia

Vydenis
Gražina
Kipras
Justina
Justė

Nusiųsk atviruką

Lankomumas
Detaliau >>>

Egzaminatorius