Biudžetinė įstaiga, kodas juridinių asmenų registre 290532510, Lieporių g. 2, LT-78244 Šiauliai Tel./faks. (8 41) 552748, 8 695 07264, el. p. sauletekis@sauletekis.lt
Apsilankymas tarptautinėje aukštojo ir vidurinio mokslo užsienyje parodoje „Išsilavinimas ir karjera 2018“

Data: 2018-10-12

   Spalio 3 dieną III-IV klasių mokiniai su lydinčiomis mokytojomis vyko į Kauno „Žalgirio areną“. Gimnazistai dalyvavo tarptautinėje aukštojo ir vidurinio mokslo užsienyje parodoje „Išsilavinimas ir karjera 2018“. Darbas vyko dviejose sekcijose: vienoje (amfiteatre) – paskaitos, diskusijos moksleiviams, kitoje – mokytojams. Mokiniai išgirdo ir sužinojo labai naudingos informacijos apie netolimos ateities perspektyvas (Khalid Abbas), apie jaunimo ir mūsų visų laiko vagis ir kaip juos pričiupti (Rytis Jurkėnas), apie nestandartinę specialybę (Rokas Vasiliauskas, Paulius Jakutis), apie pasirinkimų laisvę ir gyvenimą be stereotipų (ZIP FM, Petras Daunys), studijų portfolio, chaosą galvoje ir kaip jo atsikratyti (Steven Rudolph). Gimnazistai turėjo galimybę individualiai pabendrauti su užsienio universitetų atstovais, užduoti klausimus apie studijų programas, studentų gyvenimą ir pan.

   Mokytojai taip pat intensyviai klausėsi, diskutavo, kėlė klausimų, problemų edukacinių pranešimų zonoje. Daug dėmesio susilaukė „Multiple Natures Internacional“ įkūrėjas Steven Rudolph, su užsidegimu kalbėjęs apie mūsų visų daugialypius intelektus bei prigimtis (tigrus) ir kaip tuos tigrus „pamaitinti“. Didelį įspūdį paliko paskutinis pranešimas „Profesija pagal prigimtis: ar tikrai geriausias matematikas užaugs sėkmingiausiu programuotoju“ (KALBA įmonių grupės įkūrėjas lektorius Rytis Jurkėnas).

   Po mokymų ir susitikimų išvykome iš „Žalgirio“ arenos bei apsilankėme prie senosios pilies, kurios prieigas neseniai papuošė raitelio skulptūra, nulieta kaimyninėje Ukrainoje.  NUOTRAUKOS>>>

 Karjeros konsultantės Irma Žemaitienė ir Vilma KrankalienėKarjeros konsultantės Irma Žemaitienė ir Vilma Krankalienė
Kita informacijaKita informacija

2020-07-23 „Saulėtekio“ gimnazistų darbai parodoje „Vieną kartą...“

 

„Saulėtekio“ gimnazijos biblioteka, bendradarbiaudama su Šiaulių miesto savivaldybės Lieporių filialo biblioteka, pristato ypatingą parodą „Vieną kartą...“ (Once Upon a Time via ICT) pagal tarptautinio projekto Erasmus+ programą. Parodoje eksponuojami mokinių kūrybiniai darbai.

Paroda veiks iki rugpjūčio 1 dienos Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Lieporių filiale (Tilžės g. 36). Parodoje galėsite pamatyti puikius gimnazistų darbus:

 

  • II gimnazijos klasės mokinės Gustės Malinauskaitės plastiko raižinio ir kinų koliažo technika sukurtas iliustracijas pasakai „Eglė Žalčių karalienė“.
  • III gimnazijos klasės mokinės Živilės Meironaitės kompiuterinės grafikos technika atliktas iliustracijas knygai „Zuikis Puikis“.
plačiau >>>

2020-07-21 XI gimnazijos laidos atestatų įteikimo šventę!

Rugpjūčio 7 d. 18.00 kviečiame gimnazijos bendruomenę į XI gimnazijos laidos atestatų įteikimo šventę!

Padėkomis ir geriausiais linkejimais palydėkime mūsų abiturientus į naujus gyvenimo kelius!


2020-05-23 Kviečiame mokytis Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazijoje!

Kviečiame nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. mokytis Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazijoje!


Prašymus mokytis naujai komplektuojamose I (9-ose) ir III (11-oje) klasėse bei į laisvas vietas II (10-ose), IV (12-ose) klasėse siųskite el. pašto adresais:
sauletekis@sauletekis.lt, jurate@sauletekis.lt, regina@sauletekis.lt

Rasti prašymų mokytis formas bei daugiau sužinoti apie priėmimą mokytis galite paspaudę šią nuorodą: http://www.sauletekis.lt/puslapis/index.php?cid=1&pid=3&part=story

Prašymus mokytis galite pildyti ir laisva forma bei juos nufotografavę atsiųsti aukščiau nurodytais el. pašto adresais.

Dėl prašymų pildymo bei jų pateikimo, asmeninių pageidavimų ar išsamesnės informacijos prašome kreiptis tel. +370 695 07264,  (8 41)  55 27 48,
elektroniniu paštu sauletekis@sauletekis.lt.

Gyvenantiems ne Šiaulių mieste ir norintiems mokytis „Saulėtekio“ gimnazijoje, tarpininkaujame dėl apgyvendinimo bendrabutyje.


BIOMEDICINOS MOKSLŲ, ROBOTIKOS, SPORTO KRYPTYS, 6 TARPTAUTINIAI ERASMUS+ PROJEKTAI, 16 BŪRELIŲ, MOKYMASIS NUOTOLINIU BŪDU
2020-03-18 Ką turi žinoti švietimo bendruomenė Lietuvoje paskelbus karantiną

Prašome susipažinti su Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos parengta
detalia informacija, ką turi žinoti švietimo bendruomenė Lietuvoje paskelbus karantiną.

Atmintinė dėl koronaviruso >>>2018-06-22 Svarbi informacija: Švietimo portalo www.emokykla.lt pasikeitimai

   Visa naudinga informacija mokytojams ir mokiniams dabar – www.emokykla.lt.

   Kviečiame mokytojus ir moksleivius registruotis Švietimo portale, gauti po penkias nemokamas Microsoft Office 365 ProPlus licencijas ir programinę įrangą sudiegti asmeniniuose įrenginiuose.

   Kviečiame jungtis prie mūsų „Facebook“ grupės, kurioje jau yra susibūrusi nemaža švietimu besidominčių bendruomenė.

Socialiniai partneriaiFacebook

Paieška

Vardadieniai
Šiandien vardadienius švenčia

Gerimantas
Milgedė
Dominykas
Domas

Lankomumas
Detaliau >>>

Egzaminatorius