Biudžetinė įstaiga, kodas juridinių asmenų registre 290532510, Lieporių g. 2, LT-78244 Šiauliai Tel./faks. (8 41) 552748, 8 695 07264, el. p. sauletekis@sauletekis.lt
Ugdymo karjerai diena

Data: 2019-04-18

   Balandžio 12 dienąSaulėtekio“ gimnazijoje buvo organizuota ugdymo karjerai diena.

   Ia ir Ib klasės gimnazistai apsilankė Šiaulių verslo inkubatoriuje ir susipažino su šios įstaigos teikiamomis paslaugomis, įsikūrusiomis verslo įmonėmis. Taip pat pirmokams buvo pristatytos ekonomikos ir lyderystės jaunimo programos.

   Antrokai apsilankė Alberto vairavimo mokykloje. Jie susipažino su vairavimo instruktoriaus profesija bei klausėsi paskaitos „Saugus eismas kelyje“. Paskaitos metu aptarė visų eismo dalyvių teises ir pareigas kelyje. Diskutavo apie saugų ir tolerantišką elgesį eismo metu. Aktyviausi paskaitos dalyviai buvo apdovanoti firminiais Alberto vairavimo mokyklos prizais.

   Trečiokai apsilankė „Sodroje“ ir susipažino su valstybiniu socialiniu draudimu, privalomuoju socialiniu draudimu, kitomis draudimo rūšimis bei „Sodros“ teikiamomis paslaugomis. Šis vizitas yra „Sodros“ organizuojamo projektoNepamiršk parašiuto“ dalis.

   Abiturientai lankėsi Šiaulų Universiteto bibliotekoje. Joje vyko paskaita apie studijų galimybes gimtojo miesto universitete, jų finansavimą, stipendijas, žymius šiauliečius, baigusius ŠU. Antro kurso studentė ir penkto kurso studentas dalijosi savo patirtimi, įgyta studijų laikotarpiu, drąsino savo sėkmės istorija - galimybe studijuojant dirbti, dalyvaujant projektuose pamatyti pasaulį, lanksčia stipendijų sistema, puikia materialine baze, dėstytojų dėmesiu kiekvienam studentui. Greitai laikas parodys, ar mūsų abiturientams ŠU pasirodė patrauklus.  NUOTRAUKOS>>>

Karjeros konsultantės Irma Žemaitienė, Vilma Endrikienė ir IVb klasės auklėtoja Jūratė MontvidienėKarjeros konsultantės I.Žemaitienė, V.Endrikienė ir IVb klasės auklėtoja J.Montvidienė
Kita informacijaKita informacija

2020-07-23 „Saulėtekio“ gimnazistų darbai parodoje „Vieną kartą...“

 

„Saulėtekio“ gimnazijos biblioteka, bendradarbiaudama su Šiaulių miesto savivaldybės Lieporių filialo biblioteka, pristato ypatingą parodą „Vieną kartą...“ (Once Upon a Time via ICT) pagal tarptautinio projekto Erasmus+ programą. Parodoje eksponuojami mokinių kūrybiniai darbai.

Paroda veiks iki rugpjūčio 1 dienos Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Lieporių filiale (Tilžės g. 36). Parodoje galėsite pamatyti puikius gimnazistų darbus:

 

  • II gimnazijos klasės mokinės Gustės Malinauskaitės plastiko raižinio ir kinų koliažo technika sukurtas iliustracijas pasakai „Eglė Žalčių karalienė“.
  • III gimnazijos klasės mokinės Živilės Meironaitės kompiuterinės grafikos technika atliktas iliustracijas knygai „Zuikis Puikis“.
plačiau >>>

2020-07-21 XI gimnazijos laidos atestatų įteikimo šventę!

Rugpjūčio 7 d. 18.00 kviečiame gimnazijos bendruomenę į XI gimnazijos laidos atestatų įteikimo šventę!

Padėkomis ir geriausiais linkejimais palydėkime mūsų abiturientus į naujus gyvenimo kelius!


2020-05-23 Kviečiame mokytis Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazijoje!

Kviečiame nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. mokytis Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazijoje!


Prašymus mokytis naujai komplektuojamose I (9-ose) ir III (11-oje) klasėse bei į laisvas vietas II (10-ose), IV (12-ose) klasėse siųskite el. pašto adresais:
sauletekis@sauletekis.lt, jurate@sauletekis.lt, regina@sauletekis.lt

Rasti prašymų mokytis formas bei daugiau sužinoti apie priėmimą mokytis galite paspaudę šią nuorodą: http://www.sauletekis.lt/puslapis/index.php?cid=1&pid=3&part=story

Prašymus mokytis galite pildyti ir laisva forma bei juos nufotografavę atsiųsti aukščiau nurodytais el. pašto adresais.

Dėl prašymų pildymo bei jų pateikimo, asmeninių pageidavimų ar išsamesnės informacijos prašome kreiptis tel. +370 695 07264,  (8 41)  55 27 48,
elektroniniu paštu sauletekis@sauletekis.lt.

Gyvenantiems ne Šiaulių mieste ir norintiems mokytis „Saulėtekio“ gimnazijoje, tarpininkaujame dėl apgyvendinimo bendrabutyje.


BIOMEDICINOS MOKSLŲ, ROBOTIKOS, SPORTO KRYPTYS, 6 TARPTAUTINIAI ERASMUS+ PROJEKTAI, 16 BŪRELIŲ, MOKYMASIS NUOTOLINIU BŪDU
2020-03-18 Ką turi žinoti švietimo bendruomenė Lietuvoje paskelbus karantiną

Prašome susipažinti su Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos parengta
detalia informacija, ką turi žinoti švietimo bendruomenė Lietuvoje paskelbus karantiną.

Atmintinė dėl koronaviruso >>>2018-06-22 Svarbi informacija: Švietimo portalo www.emokykla.lt pasikeitimai

   Visa naudinga informacija mokytojams ir mokiniams dabar – www.emokykla.lt.

   Kviečiame mokytojus ir moksleivius registruotis Švietimo portale, gauti po penkias nemokamas Microsoft Office 365 ProPlus licencijas ir programinę įrangą sudiegti asmeniniuose įrenginiuose.

   Kviečiame jungtis prie mūsų „Facebook“ grupės, kurioje jau yra susibūrusi nemaža švietimu besidominčių bendruomenė.

Socialiniai partneriaiFacebook

Paieška

Vardadieniai
Šiandien vardadienius švenčia

Gerimantas
Milgedė
Dominykas
Domas

Lankomumas
Detaliau >>>

Egzaminatorius