Biudžetinė įstaiga, kodas juridinių asmenų registre 290532510, Lieporių g. 2, LT-78244 Šiauliai Tel./faks. (8 41) 552748, 8 695 07264, el. p. sauletekis@sauletekis.lt
Karjeros planavimo diena

Data: 2007-11-20

     Lapkričio 20-oji buvo „Saulėtekio“ vidurinės mokyklos mokiniams organizuota Karjeros planavimo diena.

     6a ir 6b klasės vyko į Mažeikius. Ekskursijos metu susipažinome plačiau su vairuotojo, ledo arenos darbuotojo, padavėjo profesijomis.

 

 

     7c klasės mokiniai ir jų auklėtoja Ingrida Railienė bei mokytoja Tatjana Cukanova apsilankė Šiaulių priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje. Kai atvykome, mus maloniai pasitiko vienas iš personalo darbuotojų ir sutiko papasakoti daug įdomių dalykų. Pirmiausia mums parodė visas mašinas ir įrangą. Čia tai buvo tikras džiaugsmas, nes mokiniai galėjo pasėdėti mašinose ir pasijusti tikrais gaisrininkais. Ypač ši atrakcija patiko berniukams. Po to turėjome galimybę apsilankyti muziejuje. Taip pat sužinojome, kaip priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos darbuotojai leidžia laisvalaikį. Manome, kad laiką praleidome turiningai  ir ekskursija likome patenkinti.


Nuotraukos
Mokytojos Ingrida Railienė ir Tatjana Cukanova

 

     9d klasė lankėsi tardymo izoliatoriuje, pamatė, kaip dirba prižiūrėtojai, kokiomis sąlygomis gyvena kaliniai.

 

 

 

     10b klasė lankėsi akcinėje bendrovėje „Šiaulių duonos“. Ten buvo labai įdomu: teko paragauti ką tik iškeptos juodos ir baltos duonos, vaflių. Sužinojome daug įvairiausių dalykų, apie kuriuos anksčiau nepagalvojome, pavyzdžiui, kad ką tik iškepta duona yra palaistoma, kad jos pluta būtų minkštesnė ir blizgėtų. Nors „Šiaulių duonos“ įmonėje praleidome tik 1 valandą, tačiau visiems ten labai patiko.

 

Nuotraukos

 

     10d klasės mokiniai aplankė Šiaulių „Guberniją“. Susipažino su „Gubernijos“ istorija, aplankė gamybos patalpas, paragavo giros.

 

 

 

      11d ir 11c klasių mokiniai važiavo į Kauną pasidomėti, kokiose aukštosiose mokyklose gali pratęsti mokslus ir įgyti norimą išsilavinimą. Pirmiausia apsilankėme Vytauto Didžiojo universitete. Mus čia labai maloniai priėmė šio universiteto dėstytojai ir studentai. Aprodė įvairius fakultetus, auditorijas. Papasakojo apie studijas ir net apie tai, kas būna, jei neišlaikai egzamino. Jei sudominome, galite ir jūs pažiūrėti filmuotą medžiagą apie šį universitetą.(Filmuota medžiaga).
     Lankėmės ir Lietuvos kūno kultūros akademijoje. Pasitikusi dėstytoja papasakojo, kokias specialybes galime įsigyti studijuodami šioje akademijoje. Šios akademijos studentai aprodė visas sporto ir treniruoklių sales, baseiną. Kauno technologijų universitete sužinojome apie mokymo sistemą, priėmimo į universitetą tvarką bei mokymosi programas. Apsilankius aukštosiose mokyklose liko viena smulkmena – išsirinkti, kur mokytis Smile.

VDU studentų akimis 2007 (video)  

   11d klasės mokinės Iveta Pelenytė ir Monika Mažeikaitė


Kita informacijaKita informacija

2020-07-23 „Saulėtekio“ gimnazistų darbai parodoje „Vieną kartą...“

 

„Saulėtekio“ gimnazijos biblioteka, bendradarbiaudama su Šiaulių miesto savivaldybės Lieporių filialo biblioteka, pristato ypatingą parodą „Vieną kartą...“ (Once Upon a Time via ICT) pagal tarptautinio projekto Erasmus+ programą. Parodoje eksponuojami mokinių kūrybiniai darbai.

Paroda veiks iki rugpjūčio 1 dienos Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Lieporių filiale (Tilžės g. 36). Parodoje galėsite pamatyti puikius gimnazistų darbus:

 

  • II gimnazijos klasės mokinės Gustės Malinauskaitės plastiko raižinio ir kinų koliažo technika sukurtas iliustracijas pasakai „Eglė Žalčių karalienė“.
  • III gimnazijos klasės mokinės Živilės Meironaitės kompiuterinės grafikos technika atliktas iliustracijas knygai „Zuikis Puikis“.
plačiau >>>

2020-07-21 XI gimnazijos laidos atestatų įteikimo šventę!

Rugpjūčio 7 d. 18.00 kviečiame gimnazijos bendruomenę į XI gimnazijos laidos atestatų įteikimo šventę!

Padėkomis ir geriausiais linkejimais palydėkime mūsų abiturientus į naujus gyvenimo kelius!


2020-05-23 Kviečiame mokytis Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazijoje!

Kviečiame nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. mokytis Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazijoje!


Prašymus mokytis naujai komplektuojamose I (9-ose) ir III (11-oje) klasėse bei į laisvas vietas II (10-ose), IV (12-ose) klasėse siųskite el. pašto adresais:
sauletekis@sauletekis.lt, jurate@sauletekis.lt, regina@sauletekis.lt

Rasti prašymų mokytis formas bei daugiau sužinoti apie priėmimą mokytis galite paspaudę šią nuorodą: http://www.sauletekis.lt/puslapis/index.php?cid=1&pid=3&part=story

Prašymus mokytis galite pildyti ir laisva forma bei juos nufotografavę atsiųsti aukščiau nurodytais el. pašto adresais.

Dėl prašymų pildymo bei jų pateikimo, asmeninių pageidavimų ar išsamesnės informacijos prašome kreiptis tel. +370 695 07264,  (8 41)  55 27 48,
elektroniniu paštu sauletekis@sauletekis.lt.

Gyvenantiems ne Šiaulių mieste ir norintiems mokytis „Saulėtekio“ gimnazijoje, tarpininkaujame dėl apgyvendinimo bendrabutyje.


BIOMEDICINOS MOKSLŲ, ROBOTIKOS, SPORTO KRYPTYS, 6 TARPTAUTINIAI ERASMUS+ PROJEKTAI, 16 BŪRELIŲ, MOKYMASIS NUOTOLINIU BŪDU
2020-03-18 Ką turi žinoti švietimo bendruomenė Lietuvoje paskelbus karantiną

Prašome susipažinti su Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos parengta
detalia informacija, ką turi žinoti švietimo bendruomenė Lietuvoje paskelbus karantiną.

Atmintinė dėl koronaviruso >>>2018-06-22 Svarbi informacija: Švietimo portalo www.emokykla.lt pasikeitimai

   Visa naudinga informacija mokytojams ir mokiniams dabar – www.emokykla.lt.

   Kviečiame mokytojus ir moksleivius registruotis Švietimo portale, gauti po penkias nemokamas Microsoft Office 365 ProPlus licencijas ir programinę įrangą sudiegti asmeniniuose įrenginiuose.

   Kviečiame jungtis prie mūsų „Facebook“ grupės, kurioje jau yra susibūrusi nemaža švietimu besidominčių bendruomenė.

Socialiniai partneriaiFacebook

Paieška

Vardadieniai
Šiandien vardadienius švenčia

Gerimantas
Milgedė
Dominykas
Domas

Lankomumas
Detaliau >>>

Egzaminatorius