Biudžetinė įstaiga, kodas juridinių asmenų registre 290532510, Lieporių g. 2, LT-78244 Šiauliai Tel./faks. (8 41) 552748, 8 695 07264, el. p. sauletekis@sauletekis.lt
ŠIAULIŲ MIESTO BENDRUOMENIŲ VELYKINIS KREPŠINIO 3X3 TURNYRAS „SAULĖTEKIO“ GIMNAZIJOJE

Data: 2016-03-22

Šių metų kovo 19 dieną Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazija organizavo jau tradiciniu tapusį Šiaulių miesto bendruomenių velykinį krepšinio 3x3 turnyrą. Turnyro, vykdomo jau trečią kartą, tikslas – propaguoti kūno kultūrą ir sportą, sveiką gyvenimo būdą darbuotojų, moksleivių, tėvų, mokytojų, dėstytojų, studentų, pareigūnų, valstybės tarnautojų ir kitų bendruomenių narių tarpe, sutelkti bendruomenes ne tik sąžiningam ir nuoširdžiam darbui, bet ir turiningam laisvalaikiui sportuojant.

Turnyro atidarymo metu buvo giedamas Lietuvos valstybės himnas. Jį atliko gimnazijos mokytojas Arūnas Stankus ir „Saulėtekio“ gimnazistė Teodora Plepytė. Sveikinimo žodžius tarė „Saulėtekio“ gimnazijos direktorė Jūratė Kaščiuškienė bei turnyro globėjas Lietuvos Respublikos Seimo narys Valerijus Simulik.

Turnyre dalyvavo net 12 komandų:

 • KASP Prisikėlimo apygardos 6-osios rinktinės komanda;
 • Šiaulių policijos komisariato I-oji komanda;
 • Šiaulių policijos komisariato II-oji komanda;
 • Šiaulių universiteto komanda „KK-12“;
 • Šiaulių valstybinės kolegijos komanda;
 • Šiaulių regbio klubo „Baltrex-Šiauliai“ komanda;
 • Savanoriškų saugos būrių komanda;
 • Judėjimo „UŽ ŠIAULIUS“ komanda;
 • VšĮ Šiaulių universitetinės gimnazijos komanda;
 • Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazijos mokinių tėvelių komanda;
 • „PREVENTA 2000“ – Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazijos absolventų komanda;
 • Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazijos – 2016 komanda.

 

Vadovaujantis varžybų nuostatais ir pasitarus teisėjams bei dalyviams, buvo nuspręsta pogrupiuose žaisti vieno rato sistema, o į pusfinalius pateko po dvi geriausias pogrupių komandas.

Po žaidimo pogrupiuose ir pusfinaliuose į finalą pateko Šiaulių policijos komisariato antroji komanda, rezultatu 15:7 nugalėjusi Savanoriškų saugos būrių komandą ir „Saulėtekio“ gimnazija – 2016“, rezultatu 13:11 nugalėjusi Šiaulių policijos komisariato pirmąją komandą.

Mažajame finale dėl trečiosios vietos susitiko pusfinaliuose pralaimėjusios komandos. Rezultatu 12:10, nugalėjusi ketvirtoje vietoje likusią Šiaulių policijos komisariato pirmąją komandą, trečią vietą užėmė Savanoriškų saugos būrių komanda (Sergejus Metlovas, Renatas Ringys, Tomas Grinkevičius ir Karolis Reimontas).

Pagrindiniame finale dėl pirmos vietos vyko atkakli kova. Nors „Saulėtekio“ gimnazija – 2016“ (Benius Urbonavičius, Laurynas Jokubauskas ir Benas Lydis) sužaidė lygiomis 11:11 su miesto policijos komisariato antrąja komanda (Paulius Tamoliūnas, Simas Deveikis ir Paulius Kiršinas), nugalėtojais tapo gimnazistai, nes rungtynes pradėjo policijos komanda (vadovaujantis turnyro nuostatais pralaimi rungtynes pradėjusi komanda).

Pertraukų tarp kėlinių metu vyko „Krepšinio estafetės“, „Snaiperio“ ir „Laimės kūdikio“ konkursai.

„Krepšinio estafetės“ konkurse, kuriame reikėjo greitai varyti kamuolį ir taikliai mesti, nugalėjo Šiaulių valstybinės kolegijos komanda, antri liko Šiaulių miesto policijos komisariato pirmoji komanda, treti – Šiaulių Savanoriškų saugos būrių komanda.

„Snaiperio“ konkurse reikėjo kuo tiksliau mesti tritaškius metimus. Šioje rungtyje geriausiai sekėsi KASP prisikėlimo apygardos 6-osios rinktinės komandos žaidėjui Daliui Adomaičiui, antras liko Savanoriškų saugos būrių komandai atstovavęs Sergejus Metlovas, trečias – Jonas Šlekys, atstovavęs Šiaulių policijos komisariato antrajai komandai.

„Oro karaliaus“ konkurso nugalėtoju tapo „Saulėtekio“ gimnazija – 2016“ komandos atstovas Benius Urbonavičius, antroji vieta atiteko Airidui Ramanauskui iš VšĮ Šiaulių universiteto komandos.

„Laimės kūdikio“ konkurso nugalėtoju tapo Šiaulių savanoriškų saugos būrių komandos žaidėjas Renatas Ringys, pataikęs metimą nuo krepšinio aikštelės vidurio linijos.

Turnyro bei konkursų nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti turnyro globėjų „Saulėtekio“ gimnazijos diplomais, Seimo nario Valerijaus Simulik įsteigtomis taurėmis, medaliais, asmeniniais prizais.

Visi likome patenkinti aukštu turnyro lygiu, nepriekaištingu teisėjų darbu, gera žaidėjų ir sirgalių nuotaika ir tikimės susitikti kitais metais ketvirtajame turnyre.

Reazultatų suvestinė lentelė >>>
Nuotraukos>>


Turnyro vyr. teisėjas „Saulėtekio“ gimnazijos kūno kultūros mokytojas-metodininkas Jonas Klapatauskis
Kita informacijaKita informacija

2022-01-19 2b klasė dalyvavo STEAM užsiėmime

   Sausio 18 d. penkiolika 2b klasės mokinių svečiavosi Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos STEAM centre. Gimnazistai dalyvavo tiriamųjų darbų užsiėmime „Mokymosi patalpos apšvietimo tyrimas“. Šio tyrimo metu teoriškai pagilino jau turimų žinių bagažą apie šviesos šaltinius bei praktiškai išbandė apšvietos prietaisų veikimo principus, nustatinėjo, kaip kinta apšvieta, kai kinta atstumai nuo šviesos šaltinio, braižė mokomosios laboratorijos patalpos planą, matavo apšvietą lauke ir skirtingose darbo vietose patalpoje. NUOTRAUKOS>>>

2b klasės auklėtojas Tomas Žilius2022-01-18 Tarptautinė sportinių kelnių diena2022-01-14 Šiaulių miesto mokinių fotografijų konkursas „Įžiebk Kalėdas Šiauliuose“

   Sausio 11 d. Šiaulių S. Daukanto gimnazijoje vyko baigiamasis konkurso „Įžiebk Kalėdas Šiauliuose“ renginys, kuriame buvo paskelbti ir apdovanoti laimėtojai. 11-12 klasių grupėje mūsų gimnazistams nusišypsojo sėkmė –  jie apdovanoti diplomais ir dovanėlėmis. Dovydui Bogužui (IIIb kl.) už fotografijas komisija skyrė I vietą, o Mantei Rutkauskaitei (IVc kl.) – II vietąNUOTRAUKOS>>>

Sveikiname laimėtojus ir linkime kūrybinio impulso!

Plačiau apie konkursą skaitykite Daukanto gimnazijos svetainėje ir portale etaplius.lt.   

 Dailės mokytoja R. Prišmontienė2022-01-05 Parodos „Kalendorių lapeliai“ atidarymas

   Sausio 11 d. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos Meno ir muzikos skaitykloje vyko „Saulėtekio“ gimnazijos parodos „Kalendorių lapeliai“ atidarymas. Į renginį, reprezentuojantį 11-os metų mokyklos istoriją, užfiksuotą laiką sustabdžiusiose fotografijose, tapusiose metų kalendoriaus puslapiais, susirinko gimnazijos bendruomenė: mokiniai, mokytojai, miesto švietimo srities darbuotojai. Parodą atidarė gimnazijos dailės mokytoja R. Prišmontienė, ją pristatė profesorius V. Janulis, bibliotekos Grafikos centro vedėja A. Kaktytė, gimnazijos mokytojos L. Jokubauskienė, J. Montvidienė.  Gimnazistai prisiminė nuotraukose įamžintus mokyklinio gyvenimo: pamokų, projektų, renginių ir kt., momentus, atrado kalendoriaus lapeliuose save ir draugus. Ketvirtokai galėjo pasigirti, jog mato yra užfiksuoti ne viename kalendoriuje, o pirmokams ir antrokams dar bus laiko daugiau įsiamžinti – juk graži, prasminga iniciatyva tęsis.

   Kiekviena sausio 1-oji atverčia naujo kalendoriaus lapą. Vieniems tai naujų tikslų siekimo pradžia, o kitiems rezultatų apibendrinimo metas. Laiko skaičiavimas ir jo matavimas žmogų lydi nuo neatmenamų laikų. Senovėje, iki rašto atsiradimo, žmogus įsivaizdavo laiką, besisukantį ir besikartojantį spiralės ar apskritimo lanku. Vėliau atkeliavo linijinis laiko įsivaizdavimas ir praeities, dabarties bei ateities suvokimas. Kodėl mes turime atsiminti ir įprasminti savo praeitį? Todėl, kad joje saugomos mūsų vertybės, turtai, kurių negalima pamiršti ir palikti užmarštyje. Visa tai saugant ir puoselėjant žymiai lengviau suprasti ir išgyventi dabartį, nebedaryti tų pačių klaidų. O jei ir čia sekasi, tada nebaisi ir ta miglota ateitis.

   Jau 11 metų Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazija stengiasi išsaugoti savo kalendoriuose tai, kas jiems svarbu ir brangu. Bendruomenės nariai ir jų pasiekimai puošia kiekvieną kalendoriaus lapą. Šie kalendoriai – tarsi praėjusių darbų ataskaita, garbės lenta, tarsi turtas, kurį turime išsaugoti ateities kartoms. 2022 metų kalendorius skirtas gimnazijos darbuotojams. Pirmą kartą kiekviename kalendoriaus lape išvysite mokytojus, darbuotojus, kurie dirba, atstovauja ir garsina šią ugdymo įstaigą. Tegul šie metai būna patys sėkmingiausi kiekvienam iš mūsų ir, žinoma, bendriems mūsų namams – mūsų mylimai gimnazijai!  NUOTRAUKOS>>>   NUOTRAUKOS>>>

Direktoriaus pavaduotojas ugdymui Malik Agamalijev2022-01-04 INFORMACIJA apie sporto aikštyno prie gimnazijos projektą

   Įsibėgėja Sporto rėmimo fondo finansuojamas ir mūsų gimnazijos įgyvendinamas projektas, kurio metu bus atnaujintas sporto aikštynas prie gimnazijos. Projektas įgyvendinamas kartu su regbio klubu „Baltrex-Šiauliai“, Šiaulių l/d „Bitė”,  Lieporių bendruomenės centru, Šiaulių specialiojo ugdymo centru ir, žinoma, su Šiaulių miesto savivaldybe. Įgyvendinus projektą bendruomenę džiugins naujas ir tarptautinius standartus atitinkantis regbio stadionas su dirbtine žolės danga, tai leis sportininkams treniruotis lauke žymiai ilgiau. Prie stadiono bus galima žaisti krepšinį ir tinklinį (2 aikštelės), sportuoti naudojant lauko treniruoklius. Teritorija bus atvira visiems bendruomenės nariams, saugiai aptverta ir puikiai apšviesta vakaro metu. Tikimės, kad tai bus nauja ne tik jaunimo, bet ir kitų amžiaus grupių šiauliečių traukos vieta.
    Projektas pasiekė naują etapą ir kviečiame susipažinti, ką ir kaip konkrečiai keisti bei atnaujinti siūlo projektuotojų komanda UAB „TS projects“. Jie laimėjo konkurse dėl techninio projekto rengimo paslaugos ir kviečia šiauliečius į viešą projekto pristatymą.

Pristatymas vyks sausio 4 d. 17.00 val. ZOOM platformoje.

Nuoroda - https://us04web.zoom.us/j/3185604806?pwd=R1NoZEtnaHNOS2MxbEhzMGpkZFlRQT092021-12-27 Šaltą žiemos vakarą širdis šildė bendruomenės susitikimas

   Baigiasi metai... Tai liudijimas, kad laikas nestovi vietoje: jis kaip pro pirštus byrantis smėlis: čia jo daug, o žiūrėk – jau visai nėra... Brangindama galimybę šiemet jį darsyk praleisti kartu gruodžio 23 dienos vakarą „Saulėtekio“ bendruomenė susirinko į susitikimą gimnazijoje. Visus subūrė puiki proga pasidžiaugti nuveiktais prasmingais darbais, pasiektais rezultatais, o, svarbiausia, tėveliams savo vaikais, mokytojams – mokiniais, apskritai vieniems kitais. Juk mes augome, tobulėjome, kūrėme – tiesiog gyvenome čia, „Saulėtekyje“. Tą vakarą džiaugiamės mokinės Augustės muzikiniu sveikinimu ir didžiausia staigmena – gimnazijos mokytojų atliekama daina. Emociškai šiltą žiemos vakarą vainikavo kalėdinės dirbtuvėlės. Buvimo kartu akimirkos prieš didžiąsias metų šventes Kalėdas sušildė širdis ir savitai įprasmino išskirtinį laiką.  NUOTRAUKOS>>>

Neformaliojo ugdymo organizatorė Lina Jokubauskienė2021-12-22 Penkiolikta kalėdinė akcija „Saulėtekio“ gimnazijoje

   „Už knygą didesnio stebuklo nėra“ – tokiais žodžiais prasidėjo jau penkiolikta kalėdinė akcijaDovanoju knygą gimnazijai“. Deja, pabūti su knyga ne visiems ir ne visada lieka laiko... Smagu, kad į šią prasmingą popietę gruodžio 21 dieną susirinko ne tik gimnazistai ir mokytojai, tačiau dalyvavo ir tėvelių bei senelių... Taigi knyga ir šventinė nuotaika sujungė kelias kartas...

   Atėjusieji į jaukiai šventiškai pasipuošusią skaityklą buvo sutikti mažomis dovanėlėmis ir patys atsinešė dovanų – knygą gimnazijai... Knygą, kurią siūlytų perskaityti kitiems. Lietuvių kalbos mokytojos pristatė po  vieną iš naujausių gimnazijos bibliotekos knygų, kurias, tikimės, pasiims perskaityti ne vienas bendruomenės narys. Bibliotekininkė Rima pasidžiaugusi gausiu susirinkusiųjų būriu pristatė specialiai paaugliams atrinktas knygas, o 2a klasės mokinės Emos Šurkutės seneliai pasidalino savo, kaip skaitytojų, patirtimi bei paragino mylėti knygą. Abiturientės Evos Bertašiutės mama pasidžiaugė, kad vakarus mieliau leidžia su knyga, o ne prie televizoriaus, o pavaduotojas Malik Agamalijev palinkėjo vis dažniau į rankas paimti knygą, kad neprarastume tiesioginio ryšio su ja. Po kiekvienos klasės įteiktų dovanojamų knygų pristatymo pasitikrinę savo žinias apie knygą žaisdami kahoot, visi pakilios nuotaikos išsiskirstė, išsinešdami dar neskaitytą knygą rankose arba nors mintyse...  NUOTRAUKOS>>>

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos2021-12-10 Biomedicinos srities mokinių darbai

   Biomedicinos srities mokiniai, vadovaujami chemijos mokytojos Danguolės Norkuvienės, atliko tiriamąjį darbą „Vonios burbulai, jų gaminimas“. Pirmiausia chemijos mokytoja papasakojo, kokios medžiagos yra vonios burbulų sudėtyje. Mokiniai rinko informaciją apie citrinos rūgštį, natrio karbonatą, eterinius ir kvapius aliejus, dažus, sužinojo jų savybes, panaudojimo sritis. Chemijos mokytoja papasakojo, kaip pasigaminti vonios burbulą. Vėliau gimnazistai kibo į darbą ir pasigamino  gražius ekologiškus vonios burbulus.  NUOTRAUKOS>>>

Gimnazistai ir chemijos mokytoja Danguolė Norkuvienė2021-10-28 Sporto aikštynų atnaujinimo projektas

   Šiaulių "Saulėtekio" gimnazija sėkmingai toliau įgyvendina Sporto rėmimo fondo lėšomis finansuojamą sporto aikštynų atnaujinimo projektą. Projekto įgyvendinimo komanda gimnazijoje bendradarbiaudama su fondo specialistais sudėliojo tinkamas sąlygas vykdyti pirkimą supaprastinto statybos, rekonstravimo projekto parengimo paslaugai. Pirkimas įvyko be trukdžių, o po sutarties pasirašymo projektą rengti pradėjo - UAB „TS Projects“. Tikimasi, kad jau pavasarį turėsime parengtą techninį projektą ir galėsime skelbti naujus pirkimus darbams atlikti. Planuojama, jog statybos darbai bus atlikti per 2022 metus.2021-10-14 Video filmukų konkursas

:: KONKURSO NUOSTATAI ::Socialiniai partneriaiFacebook

Paieška

Vardadieniai
Šiandien vardadienius švenčia

Daugvydas
Nomeda
Fabijonas
Sebastijonas

Lankomumas
Detaliau >>>

Egzaminatorius