Biudžetinė įstaiga, kodas juridinių asmenų registre 290532510, Lieporių g. 2, LT-78244 Šiauliai Tel./faks. (8 41) 552748, 8 695 07264, el. p. sauletekis@sauletekis.lt
Bendruomenės vakaras „Saulėtekyje“

Data: 2016-12-15

    Gruodžio 13 – osios  vakarą į gimnazijos salę sugūžėjo šventiškai nusiteikę gimnazijos mokiniai, jų tėveliai, mokytojai.  Jau tradiciškai prieš metų pabaigą gimnazijos bendruomenė susirenka kartu pasidžiaugti nuveiktais darbais, savo pasiekimais. Pirmiausia, visi norintys buvo pakviesti į kalėdines dirbtuvėles, kurių metu gamino įvairius papuošimus ir dekoracijas. Šventinį vakarą aktų salėje pradėjo folkloro ansamblis „Vieversėlis“, vadovaujamas mokytojo Arūno Stankaus. Folkloristai priminė mūsų tradicijas, scenoje šoko, dainavo. Visus susirinkusiuosius pasveikino gimnazijos direktorė Jūratė Kaščiuškienė ir pradėjo metų geriausiųjų apdovanojimus. Už laimėjimus miesto, respublikos, tarptautiniuose konkursuose, varžybose ir olimpiadose direktorė įteikė net 40 padėkų „Saulėtekio” gimnazistams ir jų tėveliams. Šie metai buvo itin gausūs įvairių pasiekimų, mokinių pavardės puikuojasi respublikiniuose ir tarptautiniuose informaciniuose leidiniuose. Apie Ivetos Časonytės ir Gabijos Klimavičiūtės sėkmingą dalyvavimą XVI tarptautinėje vaikų ir jaunimo EKSLIBRISO BIENALĖJE rašoma Lenkijos menininkų kataloge, o gabiausių, talentingiausių, šauniausių Lietuvos moksleivių žinyne „Kas bus kas. Lietuvos ateitis” – Karolio Šalkausko pavardė.     Vakaro metu už puikius mokinių pasiekimus buvo pagerbti ir mokytojai, jiems įteiktos padėkos. Keletą metų iš eilės gimnazijoje renkamas Metų mokytojas. Juo, kaip ir pernai, tapo šauni, išradinga, linksma matematikos mokytoja Jolita Sketerskienė.  Išskirtas ir pagerbtas buvo informacinių technologijų mokytojas Ričardas Gečas, kurį žurnalas „Reitingai“ praminė „robotų maniaku“. Jo ruošti mokiniai užima prizines vietas tarptautinėse robotikos varžybose. R. Gečas ir J. Sketerskienė buvo apdovanoti gimnazijos socialinio partnerio, I. Jagmino vairavimo mokyklos, specialiu prizu, kurį įteikė įmonės atstovė Justina Songailienė. Vakaro nuotaiką praskaidrino ir gimnazijos muzikinės instrumentinės grupės (vadovas R. Janušas) narių bei solistės Izabelės Perminaitės ir  Aušros Jasinskaitės atliekami kūriniai. Scenoje pasirodė ir gimnazijos šokių grupė „Did” (vadovė S. Saikutė – Januškienė), ir pramoginių šokių šokėjas Deividas Murauskas su partnere. Šiltai žiūrovų įvertinta vakaro staigmena – dainuojančių mokytojų grupė, kuriai vadovauja R. Janušas. Mokytojos atliko L. Remeikienės dainas „Saulėgrąžos“ bei „Ant bangos“. Vėliau scenoje pasirodė ir pati dainos autorė Laura. Jos ir „Vairo“ lyderio Rolando Janušo duetas vainikavo šventinį vakarą. Po koncerto visi buvo pakviesti pabendrauti prie kavos puodelio, pasivaišinti mokyklos darbuotojų ruoštomis vaišėmis ir dar kartą pasidžiaugti, kad „Saulėtekio“ gimnazijoje tiek gabių, darbščių ir kūrybingų žmonių. Šventės akimirkos>>>


Kita informacijaKita informacija

2021-04-12 Kviečiame mokytis Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazijoje

Kviečiame nuo 2021 m. rugsėjo 1 d. mokytis Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazijoje.

   Prašymai mokytis naujai komplektuojamose I (9-ose) klasėse bei į laisvas vietas II (10-ose), III (11-ose), IV (12-ose) klasėse priimami darbo dienomis nuo 9.00 iki 16.00 val. (penktadieniais iki 15.45 val.) 102 kab., Lieporių g. 2, Šiauliai.

Prašymus galite atsiųsti elektroniniu paštu sauletekis@sauletekis.lt.

   Dėl prašymų pildymo bei jų pateikimo, asmeninių pageidavimų ar išsamesnės informacijos prašome kreiptis tel. +370 695 07264(8 41) 55 27 48,  elektroniniu paštu sauletekis@sauletekis.lt.

Prašymų mokytis formos ir daugiau informacijos apie priėmimą mokytis bei gimnazijos siūlomas mokymosi kryptis >>>

Gimnazijos administracija2021-04-12 Brangūs Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazijos bendruomenės nariai

   Dėkojame už Jūsų skiriamą finansinę paramą gimnazijai. Jūsų dėka gimnazija kasmet gražėja, tampa modernesnė, vis labiau atitinkanti visuomenės, tėvų ir gimnazistų lūkesčius. 2020 metais gautos paramos lėšos tikslingai panaudotos gimnazijos ugdymo(si) bazės turtinimui. Renovuota gimnazijos aerobikos salė, baigta įrengti sporto pasiekimų ir apdovanojimų garbės vieta. Trečio aukšto fojė edukacinė-poilsio erdvė papildyta šachmatų stalu. Trečiame aukšte įrengta nauja poilsio erdvė su biliardo ir stalo futbolo stalais, laukia sugrįžtančių į gimnaziją mokinių.

   2021 m. gautos lėšos ir vėl bus tikslingai panaudotos ugdymo(si) aplinkos gerinimui. Tikėdamiesi Jūsų supratimo ir paramos, kreipiamės į Jus ir vėl kviečiame skirti už 2020 metus 1,2 procento pajamų mokesčio „Saulėtekio“ gimnazijai.

   Nutarę šią paramą skirti gimnazijai, greičiausiai ir patogiausiai prašymą FR0512 galite pateikti elektroniniu būdu per Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS). Pildymo vedlys >>>

   Užpildytą popierinį prašymą taip pat galite atsiųsti paštu (išskyrus elektroninį paštą) į VMI prie FM Mokestinių prievolių departamento Dokumentų tvarkymo ir archyvavimo skyrių adresu:  Neravų g. 8, 66257 Druskininkai.

Išsamesnę informaciją rasite čia.
Iškilus klausimams, konsultuojame elektroniniu paštu sauletekis@sauletekis.lt, tel. Nr.:  (8-41) 552748, +370  695 07264.

Rekvizitai 1,2 procentų paramai skirti:

Paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas) – 290532510.

Paramos gavėjo pavadinimas – „Saulėtekio“ gimnazija.

Primename, kad šią paramą Jūs galite skirti iki 2021 metų gegužės 1 dienos.

Pagarbiai,

„Saulėtekio“ gimnazijos direktorė Jūratė Kaščiuškienė2021-04-02 Sąmoningumo didinimo mėnuo BE PATYČIŲ

   2021 m. kovo 1 d. prasidėjo nuo 2019 m. emocinės paramos tarnybos „Vaikų linija“ inicijuojamas Sąmoningumo didinimo mėnuo BE PATYČIŲ, kuris kvietė praleisti progą pasityčioti.

   Šią  puikią iniciatyvą kaip ir kasmet palaikė mūsų gimnazija, siekdama atkreipti dėmesį į patyčių problemą bei skatindama pagarbius ir draugiškus santykius, empatiją ir toleranciją.

    Veiksmo savaitės „BE PATYČIŲ“ metu akcentavome tolerancijos ir pagarbos vienas kitam svarbą: apie tai kalbėta per klasių valandėles, organizuoti Šiaulių miesto policijos bendruomenės pareigūnų  užsiėmimai  apie patyčias elektroninėje erdvėje, gimnazijos pedagogai dalyvavo respublikinėje konferencijoje „Patyčios tarp mokinių“. Dailės mokytoja Rasa Prišmontienė bei  mokinių prevencinė grupė „ORE“ inicijavo patyčių prevencijai skirtą konkursą „Pavasario linkėjimai“. Nuoširdžiai sveikiname šio konkurso laureatus Rūtą Lukauskaitę (1a kl.) ir Jovarą Pernarauskį (1c kl.). Jiems bus įteikti ypatingi „Saulėtekio“ gimnazijos prizai.

Gimnazijos socialinė pedagogė Jurgita Kerežienė2021-03-30 Tarptautinis matematikos konkursas KENGŪRA 2021


   Kovo paskutinį ketvirtadienį Lietuvoje vyko tarptautinis matematikos konkursas Kengūra 2021, kuriame dalyvavo III-IV klasių gimnazistai. Dauguma dalyvavusiųjų jau ne naujokai šiame konkurse. Moksleiviai, besidomintys matematika, čia gali pasitikrinti žinias bei gebėjimus. Kengūrą 2021 dalyviai vertino pakankamai skirtingai: vieniems užduotys pasirodė ganėtinai sunkios, kitiems – ne, dar kiti akcentavo, kad jų sprendimas – tikras malonumas.

Matematikos mokytojos Raimonda Bražūnienė ir Violeta Daugelavičiūtė2021-03-25 CHEMIJOS PAMOKA KITAIP...


   Pamokos pradžioje pirmokai susipažino su neorganinių junginių klase  - druskomis. Išnagrinėjome druskų sandarą, savybes, sužinojome, kad  druskos gali būti įvairių spalvų, ne tik mums įprastos baltos (kaip  valgomoji druska – NaCl). Mokiniai, sužinoję, kur druskos naudojamos, kaip gaunamos, atliko praktinę  užduotį: iš valgomosios druskos, miltų ir vandens suminkė tešlą. Minkę tol, kol druska ištirpo, pagamino širdžiai mielą dirbinį. Pamoka pirmokams labai patiko.

:: Pasigrožėkite mokinių sukurtais darbeliais ::

Chemijos mokytoja2021-03-19 Tarptautinė mokinių pažintinės istorijos konferencija

   2021 m. kovo 19 d. Šiaulių „Romuvos“ gimnazijoje nuotoliniu būdu vyko tarptautinė mokinių pažintinės istorijos konferencija „Laisvės kelias istorijos tėkmėje“, kurioje dalyvavo mokiniai ne tik iš įvairių Lietuvos regionų, bet ir pranešėjai iš Latvijos bei Argentinos. Mūsų gimnazijai šioje konferencijoje atstovavo A. Smirinenko (IIIa klasė) ir G. Malinauskaitė (IIIb klasė). Merginos pristatė E. Kmitai-Evaldui, kuris 1961 m. lapkričio mėnesį žuvo Kražių apylinkėse (Kelmės raj.), skirtą pranešimą „Paskutinysis „Kęstučio“ apygardos partizanas“.

Istorijos mokytojas T.Žilius2021-03-05 Naudingos svetainės abiturientams

 

Vaizdo pamokos ir konsultacijos,
ankstesnių metų brandos egzaminų užduotys ir kita - ČIA.

Nacionalinės švietimo agentūros info apie
įvairių mokomųjų dalykų egzaminus - ČIA.Socialiniai partneriaiFacebook

Paieška

Vardadieniai
Šiandien vardadienius švenčia

Eitvilas
Girmantė
Apolonijus

Lankomumas
Detaliau >>>

Egzaminatorius