Biudžetinė įstaiga, kodas juridinių asmenų registre 290532510, Lieporių g. 2, LT-78244 Šiauliai Tel./faks. (8 41) 552748, 8 695 07264, el. p. sauletekis@sauletekis.lt
Bendruomenės vakaras „Saulėtekyje“

Data: 2016-12-15

    Gruodžio 13 – osios  vakarą į gimnazijos salę sugūžėjo šventiškai nusiteikę gimnazijos mokiniai, jų tėveliai, mokytojai.  Jau tradiciškai prieš metų pabaigą gimnazijos bendruomenė susirenka kartu pasidžiaugti nuveiktais darbais, savo pasiekimais. Pirmiausia, visi norintys buvo pakviesti į kalėdines dirbtuvėles, kurių metu gamino įvairius papuošimus ir dekoracijas. Šventinį vakarą aktų salėje pradėjo folkloro ansamblis „Vieversėlis“, vadovaujamas mokytojo Arūno Stankaus. Folkloristai priminė mūsų tradicijas, scenoje šoko, dainavo. Visus susirinkusiuosius pasveikino gimnazijos direktorė Jūratė Kaščiuškienė ir pradėjo metų geriausiųjų apdovanojimus. Už laimėjimus miesto, respublikos, tarptautiniuose konkursuose, varžybose ir olimpiadose direktorė įteikė net 40 padėkų „Saulėtekio” gimnazistams ir jų tėveliams. Šie metai buvo itin gausūs įvairių pasiekimų, mokinių pavardės puikuojasi respublikiniuose ir tarptautiniuose informaciniuose leidiniuose. Apie Ivetos Časonytės ir Gabijos Klimavičiūtės sėkmingą dalyvavimą XVI tarptautinėje vaikų ir jaunimo EKSLIBRISO BIENALĖJE rašoma Lenkijos menininkų kataloge, o gabiausių, talentingiausių, šauniausių Lietuvos moksleivių žinyne „Kas bus kas. Lietuvos ateitis” – Karolio Šalkausko pavardė.     Vakaro metu už puikius mokinių pasiekimus buvo pagerbti ir mokytojai, jiems įteiktos padėkos. Keletą metų iš eilės gimnazijoje renkamas Metų mokytojas. Juo, kaip ir pernai, tapo šauni, išradinga, linksma matematikos mokytoja Jolita Sketerskienė.  Išskirtas ir pagerbtas buvo informacinių technologijų mokytojas Ričardas Gečas, kurį žurnalas „Reitingai“ praminė „robotų maniaku“. Jo ruošti mokiniai užima prizines vietas tarptautinėse robotikos varžybose. R. Gečas ir J. Sketerskienė buvo apdovanoti gimnazijos socialinio partnerio, I. Jagmino vairavimo mokyklos, specialiu prizu, kurį įteikė įmonės atstovė Justina Songailienė. Vakaro nuotaiką praskaidrino ir gimnazijos muzikinės instrumentinės grupės (vadovas R. Janušas) narių bei solistės Izabelės Perminaitės ir  Aušros Jasinskaitės atliekami kūriniai. Scenoje pasirodė ir gimnazijos šokių grupė „Did” (vadovė S. Saikutė – Januškienė), ir pramoginių šokių šokėjas Deividas Murauskas su partnere. Šiltai žiūrovų įvertinta vakaro staigmena – dainuojančių mokytojų grupė, kuriai vadovauja R. Janušas. Mokytojos atliko L. Remeikienės dainas „Saulėgrąžos“ bei „Ant bangos“. Vėliau scenoje pasirodė ir pati dainos autorė Laura. Jos ir „Vairo“ lyderio Rolando Janušo duetas vainikavo šventinį vakarą. Po koncerto visi buvo pakviesti pabendrauti prie kavos puodelio, pasivaišinti mokyklos darbuotojų ruoštomis vaišėmis ir dar kartą pasidžiaugti, kad „Saulėtekio“ gimnazijoje tiek gabių, darbščių ir kūrybingų žmonių. Šventės akimirkos>>>


Kita informacijaKita informacija

2021-01-07 Konkurso „Žiemos pasaka“ nugalėtojai

   2020 m. gruodžio mėn. „Saulėtekio“ gimnazijoje vyko kalėdinių kūrinių konkursas „Žiemos pasaka“. Gimnazistai piešė tradicinėmis ir skaitmeninėmis priemonėmis, kūrė koliažus, dekoratyvinius akcentus ir fotografijas.

   Gimnazijos bendruomenės vakaro metu, gruodžio 22 dieną, komisija paskelbė konkurso „Žiemos pasaka“ laimėtojus: 

  • vieta Edvinui Ūdrai (IVc klasė) už dekoratyvinį akcentą - eglutę, sukurtą iš veržlių,
  • II vieta Ugniui Dulinskui (IVb klasė) už kompiuterinės grafikos darbą,
  • III vieta Viktorijai Margalikaitei (Ib klasė) už piešinį, kuris tapo gimnaziją reprezentuojančiu kalėdiniu sveikinimo atviruku.

Dėkojame visiems gimnazistams už kūrybiškus ir įdomius darbus.

Sveikiname konkurso nugalėtojus ir visiems linkime sėkmingų ir kūrybingų metų!

::  Nuotraukų galerija 1  ::  Nuotraukų galerija 2  ::

Malik, Lina, Evaldas, Rasa2021-01-06 Dėl bendradarbiavimo su Šiaulių miesto savivaldybės viešąja biblioteka

   Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka 2020 m. pabaigoje įgyvendino Lietuvos kultūros tarybos ir Šiaulių miesto savivaldybės dalinai finansuotą projektą „(Ne)atrasta biblioteka: interaktyvus edukacinių veiklų gidas“, kurio rezultatas – sukurtas virtualus Edukacinių veiklų gidas, orientuotas į Šiaulių miesto švietimo įstaigas, kaip pagalba skatinanti mokinių užimtumą mokantis nuotoliniu būdu ir kartu didinantis bibliotekos paslaugų prieinamumą nuotoliniu būdu.

   Biblioteka kviečia mokytojus pasinaudoti Edukacinių veiklų gido teikiamomis galimybėmis paįvairinti pamoką grupinėmis veiklomis. Pradinių klasių mokiniams galima pasiūlyti grupinę dėlionę, vyresniųjų klasių mokinimas – viktorinos ar žodžių spėlionės. Galima rinktis iš jau esamų arba pasiūlyti savo. Užsiėmimų tematika gali būti įvairi, tinkanti bet kuriai pamokai.

:: https://www.edukacinisgidas.lt/ ::2020-12-18 Virtuali viktorina „Šv. Kalėdų belaukiant“

   Lapkričio 29 d. prasidėjo adventas, kuris žymi naujus liturginius metus. Tai pats jautriausias ir paslaptiniausias metas, kai laukiame pasaulio Išganytojo gimimo. Mūsų gimnazijos bendruomenė dalyvavo virtualioje viktorinoje „Šv. Kalėdų belaukiant“. Testą sudarė 20 klausimų apie advento ir Kalėdų tradicijas.

   Aktyviausiai viktorinoje dalyvavo šios klasės: Ia – 24, Ic – 21, IIa ir IVa – po 18 mokinių.

   Viktorinos nugailėtojais tapo: I vieta – IIa klasė, II vieta – IVa klasė, III vieta – IIIa klasė.

   Norime pasidžiaugti Ingridos Čerkauskaitės (IIIc), Luko Virganavičiaus (IIIa), Ugnės Būtaitės (IIIa) ir Viktorijos Jakunčikovaitės (IVa) rezultatais. Jie atsakė 90-95 % klausimų. Nustebino mokytojos Tatjanos Cukanovos rezultatai. Ji tapo absoliuti viktorinos nugalėtoja.

   Kalėdos – tai ne blizgučiai ir ne lemputės. Tai vidinė šviesa mūsų širdyje – gerumas ir džiaugsmas. Linkime prasmingų ir jaukių švenčių!

Dorinio ugdymo mokytojos Nijolė Pankratovaitė ir Irma Žemaitienė2020-12-18 Projektas "Gyvoji žemė. Gyvūnai - mūsų Mokytojai"


   Biomedicinos srities mokiniai ir jų biologijos mokytoja Jurgita Kizeliauskienė džiaugiasi turėję galimybę dalyvauti "Gyvosios planetos" komandos projekte "Gyvoji žemė. Gyvūnai - mūsų Mokytojai". Projekto tikslas buvo pažvelgti į kitas gyvybės rūšis, siekiant pažinti, mokytis iš jų, gerbti, puoselėti gražų, harmoningą santykį su jomis.

Biologijos mokytoja Jurgita Kizeliauskienė2020-12-02 2021 metų mokyklos kalendorius!


   Tai dešimtasis „Saulėtekio“ gimnazijos bendruomenės leidinys, kuriame pristatoma bendruomenės veikla, klasės, buvusių gimnazijos mokinių parlamento prezidentų mintys ir linkėjimai. Tai dar vienas puslapis mokyklos istorijoje.

Gimnazijos administracija ir kūrėjai2020-11-05 Gimnazijos projektas kartu su partneriais iš Italijos ir Jungtinės Karalystės

   Gimnazija kartu su partneriais iš Italijos ir Jungtinės Karalystės parengė projektą
STEMmed.FR.O.M.Robotics – STEM iMprovED in the FRame Of Mobility and Robotics
ir gavo dotaciją jo įgyvendinimui.

    Projekto tikslas populiarinti STEAM veiklas ugdymo įstaigose, o konkrečiai robotikos kryptį. Susipažinsime su robotikos srities tendencijomis Europoje ir Pasaulyje, organizuosime mokymus ir seminarus robotikos pritaikymui ugdymo įstaigose ir, žinoma, organizuosime TARPTAUTINES robotikos varžybas.

Projektas vykdomas 24 mėn. nuo 2020-10-01 iki 2022-09-30.

Dotacijos suma yra 22 912.00 EUR.

Projekto koordinatorius mokykloje - Direktoriaus pavaduotojas ugdymui Malik Agamalijev.


Socialiniai partneriaiFacebook

Paieška

Vardadieniai
Šiandien vardadienius švenčia

Dovainis
Vilda
Leonilė

Lankomumas
Detaliau >>>

Egzaminatorius