Biudžetinė įstaiga, kodas juridinių asmenų registre 290532510, Lieporių g. 2, LT-78244 Šiauliai Tel./faks. (8 41) 552748, 8 695 07264, el. p. sauletekis@sauletekis.lt
Apsilankymas Šiaulių 10-tajame pašte

Data: 2018-06-25

   2018 m. birželio 1d. dalyvavome Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro inicijuotame projekte  visuotinėje  atvirų durų dienoje tėvų darbovietėse „Šok į tėvų klumpes“. Kartu su auklėtoja Jolita Sketerskiene aplankėme Šiaulių 10-ąjį paštą, kuriame dirba Karolinos Ančerevičiūtės mama. Susipažinome su paštininko profesija, su darbo aplinka. Mums papasakojo, jog pašte visuomet pilna žmonių, daug išsiunčiamų ir pasiimamų siuntinių, ypač per šventes. Darbas nėra lengvas, tačiau savotiškai įdomus. Visada smagu pažinti naujas profesijas!

Izabelė Perminaitė, 3aIzabelė Perminaitė, 3a
Kita informacijaKita informacija

2021-01-26 „Saulėtekio“ gimnazistė - miesto meninio skaitymo konkurso laureatė   Šiemet ir mokyklose, ir mieste meninio skaitymo konkursas vyko neįprastai - be tiesioginio santykio su žiūrovu, be galimybės stovėti scenoje... Toks jau pastaruoju metu visas mūsų gyvenimas – neįprastas... Bet turbūt ne mažesnis jaudulys apima ir stovint prieš kamerą bei įsivaizduojant būsimą klausytoją... Ne mažesnė atsakomybė už raiškų žodį, gimnaziją, save...

   IVb klasės mokinė Raimonda Beliajeva (mokytoja Diana Gilytė) šiemet buvo išrinkta atstovauti mūsų gimnazijai miesto meninio skaitymo konkurse ir užėmė garbingą II vietą. Sveikiname bei  linkime nepamiršti meninio žodžio ir toliau  puoselėti savo talentą.

Lietuvių kalbos mokytoja Diana Gilytė2021-01-19 Buvusių abiturientų susitikimas!

   Laikas nepaliaujamai bėga ir mes vėl maloniai kviečiame Jus į tradicinį buvusių abiturientų susitikimą, kuris vyks vasario 5 d. 18.00 val. virtualioje erdvėje facebooksauletekis.

   Labai kviečiame prisijungti prie mūsų gyvos transliacijos ir pasidalinti prisiminimais arba iš anksto atsiųsti video sveikinimą, nuotraukų, palinkėjimų, prisiminimų... Kad tai galėtumėte padaryti, Jums bus reikalinga prisijungimo nuoroda. Informuokite iki vasario 3 dienos el. paštu lina.jokubauskiene@sauletekis.lt ir gausite ją.

   Šių, jubiliejinių, metų abiturientų laidų susitikimą kartu švęsti ypač kviečiame šias laidas:

  • 10 metų jubiliejų – II gimnazijos laidą: IVa kl. auklėtoja J. Montvidienė, IVb kl. auklėtoja R. Glinskienė, IVc kl. auklėtoja R. Petrilionienė, IVd kl. auklėtoja A. Titenienė, IVe kl. G. Kielaitė;
  • 20 metų jubiliejų – 21-ąją laidą (12 kl. auklėtoja J. Jurevičienė);
  • 30 metų jubiliejų – 11-ąją laidą: 12a kl. auklėtoja A. Urbonavičienė, 12b kl. auklėtoja B. Mačiūnienė;
  • 40 metų jubiliejų –1 –ąją laidą (auklėtoja B. Budrevičienė).
:: Daugiau buvusių abiturientų nuotraukų ::

Renginio organizatoriai2021-01-19 Meninio skaitymo konkursas

   Žodžio galia didžiulė... Žmogus, gebantis tą žodį valdyti, taip pat turi galią... surasti kelią į kito žmogaus jausmus... Tokių kelių ar takelių ieškojo „Saulėtekio“ gimnazistai, susirinkę į kasmetinį Meninio skaitymo konkursą, kuris vyko sausio 18 d. virtualioje Zoom platformoje. Konkurso laureatai: Deimilė Mikolaitytė, Ib klasės mokinė, deklamavusi V. Mačernio eilėraštį „Apie trūnijantį medį“ (mokytoja L. Andriuškevičienė), Andrėja Smirinenko (IIIa klasė), skaičiusi V. Juknaitės apysakos „Stiklo šalis“ ištrauką (mokytoja R. Glinskienė), Raimonda Beliajeva (IVb klasė), skaičiusi A. Šlepiko romano „Mano vardas – Marytė“ ištrauką (mokytoja D. Gilytė) ir Normantas Kuolas (IVa klasė), skaitęs R. Černiausko apsakymo „Tuščia gatvė“ ištrauką (mokytoja D. Gilytė).

   Šiaulių miesto Meninio skaitymo konkurse mūsų gimnazijai atstovaus Andrėja Smirinenko ir Raimonda Beliajeva. Linkime merginoms sėkmės ir sveikiname visus laureatus.

Lietuvių kalbos mokytoja Diana Gilytė2021-01-07 Konkurso „Žiemos pasaka“ nugalėtojai

   2020 m. gruodžio mėn. „Saulėtekio“ gimnazijoje vyko kalėdinių kūrinių konkursas „Žiemos pasaka“. Gimnazistai piešė tradicinėmis ir skaitmeninėmis priemonėmis, kūrė koliažus, dekoratyvinius akcentus ir fotografijas.

   Gimnazijos bendruomenės vakaro metu, gruodžio 22 dieną, komisija paskelbė konkurso „Žiemos pasaka“ laimėtojus: 

  • vieta Edvinui Ūdrai (IVc klasė) už dekoratyvinį akcentą - eglutę, sukurtą iš veržlių,
  • II vieta Ugniui Dulinskui (IVb klasė) už kompiuterinės grafikos darbą,
  • III vieta Viktorijai Margalikaitei (Ib klasė) už piešinį, kuris tapo gimnaziją reprezentuojančiu kalėdiniu sveikinimo atviruku.

Dėkojame visiems gimnazistams už kūrybiškus ir įdomius darbus.

Sveikiname konkurso nugalėtojus ir visiems linkime sėkmingų ir kūrybingų metų!

::  Nuotraukų galerija 1  ::  Nuotraukų galerija 2  ::

Malik, Lina, Evaldas, Rasa2021-01-06 Dėl bendradarbiavimo su Šiaulių miesto savivaldybės viešąja biblioteka

   Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka 2020 m. pabaigoje įgyvendino Lietuvos kultūros tarybos ir Šiaulių miesto savivaldybės dalinai finansuotą projektą „(Ne)atrasta biblioteka: interaktyvus edukacinių veiklų gidas“, kurio rezultatas – sukurtas virtualus Edukacinių veiklų gidas, orientuotas į Šiaulių miesto švietimo įstaigas, kaip pagalba skatinanti mokinių užimtumą mokantis nuotoliniu būdu ir kartu didinantis bibliotekos paslaugų prieinamumą nuotoliniu būdu.

   Biblioteka kviečia mokytojus pasinaudoti Edukacinių veiklų gido teikiamomis galimybėmis paįvairinti pamoką grupinėmis veiklomis. Pradinių klasių mokiniams galima pasiūlyti grupinę dėlionę, vyresniųjų klasių mokinimas – viktorinos ar žodžių spėlionės. Galima rinktis iš jau esamų arba pasiūlyti savo. Užsiėmimų tematika gali būti įvairi, tinkanti bet kuriai pamokai.

:: https://www.edukacinisgidas.lt/ ::2020-12-02 2021 metų mokyklos kalendorius!


   Tai dešimtasis „Saulėtekio“ gimnazijos bendruomenės leidinys, kuriame pristatoma bendruomenės veikla, klasės, buvusių gimnazijos mokinių parlamento prezidentų mintys ir linkėjimai. Tai dar vienas puslapis mokyklos istorijoje.

Gimnazijos administracija ir kūrėjai2020-11-05 Gimnazijos projektas kartu su partneriais iš Italijos ir Jungtinės Karalystės

   Gimnazija kartu su partneriais iš Italijos ir Jungtinės Karalystės parengė projektą
STEMmed.FR.O.M.Robotics – STEM iMprovED in the FRame Of Mobility and Robotics
ir gavo dotaciją jo įgyvendinimui.

    Projekto tikslas populiarinti STEAM veiklas ugdymo įstaigose, o konkrečiai robotikos kryptį. Susipažinsime su robotikos srities tendencijomis Europoje ir Pasaulyje, organizuosime mokymus ir seminarus robotikos pritaikymui ugdymo įstaigose ir, žinoma, organizuosime TARPTAUTINES robotikos varžybas.

Projektas vykdomas 24 mėn. nuo 2020-10-01 iki 2022-09-30.

Dotacijos suma yra 22 912.00 EUR.

Projekto koordinatorius mokykloje - Direktoriaus pavaduotojas ugdymui Malik Agamalijev.


Socialiniai partneriaiFacebook

Paieška

Vardadieniai
Šiandien vardadienius švenčia

Jogundas
Jogundė
Natalis
Ilona

Lankomumas
Detaliau >>>

Egzaminatorius