Biudžetinė įstaiga, kodas juridinių asmenų registre 290532510, Lieporių g. 2, LT-78244 Šiauliai Tel./faks. (8 41) 552748, 8 695 07264, el. p. sauletekis@sauletekis.lt
„EURO FIT – 2022“ – ŠIAULIAI – SVEIKUOLIS“

Data: 2022-10-26

   Spalio 5 d. – spalio 20 d. Šiaulių lengvosios atletikos ir sveikatingumo centre vyko „EURO FIT – 2022“ – ŠIAULIAI – SVEIKUOLIS“ testavimo konkursas.

   Eurofit – tai europietiškų testų rinkinys, paremtas „sporto visiems“ principais. Testai yra nesudėtingi, įdomūs. Eurofit testai yra tiksli, patikima įvairių fizinių pajėgumo komponentų vertinimo priemonė (jėgos, lankstumo, raumenų ištvermės, pusiausvyros, greitumo, koordinacijos, vikrumo).

   Tikslas ir uždaviniai:

  1. Skatinti sveiką gyvenseną tarp įvairaus amžiaus gyventojų.
  2. Kurti bendruomenėje sveiko žmogaus įvaizdį, propaguojant fiziškai aktyvų gyvenimo būdą bei išgarsinant labiausiai savo sveikata besirūpinančius asmenis, klubus, kolektyvus ir mokslo įstaigas.
  3. Populiarinti kūno kultūrą Šiaulių mieste.
  4. Skatinti Šiaulių miesto gyventojus aktyviai dalyvauti įvairios formos sporto renginiuose.

   Konkurse buvo vertinamas dalyvių fizinis pajėgumas „EURO FIT“. Dalyvavo daugiau nei 1000 įairaus amžiaus sportininkų.

   Konkurse galėjo dalyvauti Šiaulių  miesto gyventojai nuo 14 metų aštuoniolikoje amžiaus grupių (moterų, vyrų). Mūsų gimnazistai dalyvavo trijose grupėse: I grupėje 14-15 metų; II grupėje – 16-17 metų; III grupėje – 18-19 metų.

   Projektas ,,Sportas visiems veiklų akademija” bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis. Jį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų ir paramos fondas.

   Spalio 27 d. šį ketvirtadienį 18 val. Šiaulių dailės galerijoje, Vilniaus g. 245, vyko projekto „Sveikuolis 2022, Eurofit 2022“ apdovanojimų vakaras. Jame koncertavo grupė „Baltos varnos“. Po koncerto vyko nugalėtojų ir prizininkų apdovanojimai.

   Mūsų gimnazijos garbę gynė ir sėkmingai pasirodė 33 I-IV klasių moksleiviai. Geriausiai sekėsi ir medaliais buvo apdovanoti II vietą užėmusi Viktorija Grinytė (IVb klasė), III vietą Nadiia Sobchak (IIIb kl.), III vietą Neidas Jokšas (IVb klasė).

Ačiū visiems už aktyvų dalyvavimą ir iki susitikimo „EURO FIT – 2023 – ŠIAULIAI – SVEIKUOLIS“ konkurse.

Fizinio ugdymo mokytojas Jonas Klapatauskis

:: Apdovanojimų nuotraukos :: Testų nuotraukos ::Fizinio ugdymo mokytojas Jonas Klapatauskis
Kita informacijaKita informacija

2023-10-03 Abiturientų sveikinimas ir kvietimas mokytojams2023-10-03 Mokytojų diena2023-09-29 Mokinių prezidento ir mokinių parlamento rinkimai

Saulėtekio“ gimnaziste,

Spalio 12 d. vyks Mokinių prezidento rinkimai. Būk aktyvus! Išrink sau tinkamą kandidatą.

Kandidatai:

  

Reklaminė kampanija:

Rugsėjo 28 d. susitikimai su kandidatais klasės valandėlės metu.

Spalio 10 d. 11.30 val. 204 kab. susitikimas – pokalbis „Klausk?“

Mokinių parlamento rinkimai vyks spalio 2 d. 14.35 val. 317 kab.2023-09-28 Patyriminis vizitas

   Rugsėjo 27 dieną ŠVK Verslo ir technologijų fakultete Šiaulių „Saulėtekio" gimnazijos Ib klasės  mokinė Gustė Vasiliauskaitė dalyvavo patyriminiame vizite „Telemetrinių robotų konstravimas, litavimas ir surinkimas".

   Šiame vizite mokinė atrado bendraminčių, susipažino su konstravimo bei litavimo pradmenimis.   NUOTRAUKOS>>>2023-09-27 Virtuali miesto abiturientų dailės egzamino darbų paroda „Poligonas-9“

   Kviečiame apsilankyti virtualioje miesto abiturientų dailės egzamino darbų parodoje „Poligonas 9“. 2022-2023 mokslo metų parodoje „Poligonas 9“ pristatomi aštuonių miesto mokyklų 39 autorių sukurti 108 darbai. 

PARODA:  https://sites.google.com/sauletekis.lt/poligonas-9/prad%C5%BEia2023-09-27 Lietuvos mokinių dailės olimpiada „Eni beni diki daki – aš einu ieškoti“

   2023 m. kovo mėn. vyko 29-osios Lietuvos mokinių dailės olimpiados „Eni beni diki daki – aš einu ieškoti“ antrasis (miesto) etapas, kuriame dalyvavo mokiniai iš 16 miesto mokyklų. „Saulėtekio“ gimnaziją reprezentavo Gabija Jaraminaitė (Ib), kuri komisijai pateikė akrilo tapybą ant drobės „Anastasia“, Deivina Stankauskaitė (IIa) – akrilo tapybos darbą „Pasirinkimas“, Kateryna Spiricheva (IIIb) - akrilo tapybą ant drobės „Psichologiniai žaidimai“. Taip pat mergaitės atliko kūrybinę užduotį olimpiados metu. Šiaulių dailės galerijos edukacinėje erdvėje surengtoje dailės olimpiados dalyvių kūrinių parodoje buvo galima pamatyti ir mūsų gimnazisčių kūrinius.

   Komisijos sprendimu Katerynos Spirichevos tapybos darbas pelnė nominaciją „Už meninę ekspresiją“.

Džiaugiamės jaunaisiais kūrėjais ir linkime kuo didžiausios sėkmės!

   Nuotraukos: https://gallery.sauletekis.lt/thumbnails.php?album=27312023-09-27 Kultūra mano mieste

   Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka, minėdama pasaulinę Kultūros dieną, pakvietė sukurti darbus, atspindinčius miesto istoriją, kultūrinius įvykius.

   Šiame konkurse dalyvavo dvi mūsų antrokės - Ugnė Gočelkytė (IIb) ir Deivina Stankauskaitė (IIa). Iš pateiktų darbų organizatoriai atrinko 10 laimėtojų, kurių kūrybiniai darbai buvo atspausdinti kaip atvirlaiškiai ir Kultūros dieną – balandžio 15 - buvo platinami gyventojams. Deivina tapo konkurso laureate, jos piešinys virto atvirlaiškiu!

Džiaugiamės jaunaisiais kūrėjais ir linkime kuo didžiausios sėkmės!2023-09-27 Ekslibrisų paroda Mažeikiuose

   Mokytojos Rasos Prišmontienės ekslibrisų paroda eksponuojama Mažeikiuose, galerijoje MINI  rugsėjo – spalio mėn.

   Nuotraukų galerija: https://gallery.sauletekis.lt/thumbnails.php?album=27302023-09-27 Muzika mano širdyje

   2023 m. Šiaulių miesto ir rajono mokinių piešinių konkursui, kurį rengė Stasio Šalkauskio gimnazija, „Muzika mano širdyje“ kūrinius pateikė „Saulėtekio“ gimnazistai. Tai Inesa Dambrauskaitė (Ib), Tonis Labanauskas (IIc), Kateryna Spiricheva (IIIb).

   Katerynos kūrinys pelnė nominacijąUž dėmesį detalėms“, Inesos nominaciją „Už simbolizmą“.

Džiaugiamės jaunaisiais kūrėjais ir linkime kuo didžiausios sėkmės!2023-09-26 Europos kalbų diena

   Rugsėjo 26-ojiEuropos kalbų diena. Ji buvo pažymėta ir „Saulėtekyje“. Gimnazistai rinko gražiausius lietuviškus žodžius ir iš jų sudėliojo lietuvišką trispalvę.

   700 milijonų europiečių iš 46 Europos Tarybos valstybių narių yra skatinami išmokti daugiau kalbų būdami bet kokio amžiaus, mokydamiesi mokykloje arba ne. Tikėdama, kad kalbų mokėjimas yra įrankis siekiant tarpkultūrinio bendradarbiavimo ir supratimo apie mūsų žemyno kultūrinį paveldą, Europos Taryba skatina daugiakalbystę visoje Europoje.

   Europos Tarybos iniciatyva Europos kalbų diena – kartu su Europos Komisija – nuo 2001-ųjų metų rugsėjo 26-osios dienos švenčiama kasmet.2023-09-22 Neformaliojo švietimo pristatymas

   Rugsėjo 21 dieną „Saulėtekio“ gimnazijoje buvo pristatyti neformaliojo švietimo būreliai. Visus susirinkusius pasveikino muzikinė grupė „Šaukštai po pietų“ ir jų vadovas Mantas Babrauskas. Gimnazijoje platus neformaliojo švietimo pasirinkimas, mokiniai galės dalyvauti meno srities būreliuose: Dailės studijų, Dizaino, Teatro studijų ir Lėlių teatro , instrumentinės ir vokalinės grupės veiklose. Siūloma susipažinti su Jaunojo žurnalisto darbu bei fotografijos gudrybėmis. Norintys galės mokytis mokinių bendrovėje kurti savo verslą. Robotikos būrelyje mokiniai konstruos robotus. Jie mokysis programavimo, konstravimo, mechanikos dėsnių. Robotams valdyti mokiniai naudos „Arduino“ mikrovaldiklį ir įvairius jutiklius. Sportas - taip pat mūsų gimnazijos dalis, tad gimnazistų laukia net penki sporto būreliai: Joga, Regbis, Krepšinis, TRX, Tinklinis. Tad kviečiame visus išsirinkti norimą ir mėgstamą veiklą ir aktyviai dalyvautiNUOTRAUKOS>>>2023-09-15 Pirmokų krikštynos

   Pirmokų krikštynos - viena iš svarbiausių „Saulėtekio“ gimnazijos tradicijų, kurios metu mūsų jauniausieji tampa tikrais didelio kolektyvo nariais. Todėl būtent rugsėjo 13 d. tai ir įvyko! Visi su gera nuotaika važiavome į Miego klinikas, kur pirmokai su savo klasių draugais bei sugalvotais šūkiais pradėjo šią gražią šventę. Jaunieji gimnazistai tikrai smagiai praleido laiką, įvykdė mūsų parlamento sugalvotas užduotis, su kūno kultūros mokytojais rungėsi smagiose estafetėse. Tokiu būdu išmoko dirbti komandoje bei labiau susidraugavo su savo bendraklasiais. Pabaigoje, po skanių pietų, pasidalino savo įspūdžiais ir buvo apdovanoti. Virvės traukimo nugalėtojais tapo 1c klasė, o estafetes laimėjo 1a, nuo jų neatsiliko 1b ir 1d klasės. Sveikiname ir džiaugiamės visais dalyvavusiais!  NUOTRAUKOS>>>2023-09-12 NACIONALINIS JUDUMO IŠŠŪKIS!

Dalyvauti iššūkyje kviečiama visą mokyklos bendruomenė: mokiniai, jų šeimos, pedagogai ir darbuotojai.

Kurkime sveikesnius įpročius ir eikime visi už SAVO/MŪSŲ MOKYKLĄ, nes aktyviausių bendruomenių laukia specialūs apdovanojimai LR Prezidentūroje.

Iššūkis vyksta programėlėje #walk15. Kaip prisijungti?

  • Spauskite šią nuorodą savo telefone: https://walk15.app/.../5fbf78ae-461e-4076-9bf9-beaa7bf6c35c
  • Parsisiųskite programėlę.
  • Pasirinkite Šiaulių "Saulėtekio" gimnaziją, MOKYKLŲ IŠŠŪKĮ ir stenkitės kasdien nužingsniuoti bent 10000 žingsnių.
  • Pakvieskite kuo daugiau draugų, bendruomenės narių.

Jungiamės jau dabar, o varžomės su kitomis mokyklomis nuo rugsėjo 15 d.!

Gero visiems ėjimo už MŪSŲ VISŲ mokyklą!2023-09-11 Šiaulių miesto gimtadienio eisena

   Kaip džiugu, kad jau tradiciškai „Saulėtekio“ gimnazijos mokiniai, mokytojai bei administracija aktyviai įsitraukė į Šiaulių miesto gimtadienio renginius. Vienas iš jų nuotaikinga įvairių organizacijų, bendrovių, mokymo įstaigų atstovų eisena. Puikiai nusiteikę šventinės eisenos dalyviai savo puošnia ir originalia apranga bei atributais džiugino šiauliečius bei miesto svečius.

   Mūsų gimnazijos atstovai eisenoje Šiaulių estrados link nuotaikingai judėjo šokio ritmu, vedami artėjančių 2024-ųjų metų simbolio Drakono, kurį kūrė IIIb klasės mokiniai Ugnė Gočelkytė, Kamilė Sausdravaitė, Lukas Kriaučiūnas ir jų dailės mokytoja Rasa Prišmontienė (tai buvo jų projektinis darbas). Parengti drakoną miesto eisenai padėjo architektų firma iš LondonoMy Room in The Garden". Labai dėkojame visiems aktyviems ir pilietiškiems saulėtekiečiams, kurie myli savo miestą, nori būti jo dalimi ir dalyvauja įvairiuose renginiuose.  NUOTRAUKOS>>>2023-09-07 Mokslo ir žinių dienos šventė „Saulėtekio“ gimnazijos suaugusiųjų mokymo skyriuje

   Saulėta, nerūpestinga vasara užleido vietą rudeniui, o jis kasmet prasideda ypatinga švente – Mokslo ir žinių diena, sukvietusia „Saulėtekio“ gimnazijos suaugusiųjų mokymo skyriaus mokinius ir mokytojus į smagų mokslo metų pradžios vakarą. Visus susirinkusiuosius sveikino ir darbingų, atsakingų bei įsimintinų mokslo metų linkėjo gimnazijos direktorė Jūratė Rimkuvienė ir IV gimnazijos klasių auklėtojas Audrius Mickevičius. Šventišką vakaro nuotaiką muzikos garsais ir muoširdžiais žodžiais sukūrė IVSv klasės mokinė Dana Murškienė ir muzikos mokytojas Rolandas Janušas, neformaliojo ugdymo organizatorė Lina JokubauskienėNUOTRAUKOS>>>

   Sėkmingo naujų mokslo metų starto!2023-09-05 Mokslo ir žinių šventė

   Rugsėjis sugrąžina mus visus iš vasaros. Rugsėjis žengia naują žingsnį, kuris dovanoja gražią ir prasmingą Mokslo ir žinių šventę. Saulėtą ir gražų šventinį rytą visą vasarą snūduriavęs gimnazijos kiemelis nubudo. Jį pripildė kalbos, juokas, džiaugsmo šūksniai, sveikinimai, plojimai ir muzika. Gimnazijos bendruomenę pasveikino daina ir į vasarą sugrąžino Augustė Pron. Direktorė Jūratė Rimkuvienė, linkėdama darbingų, atsakingų, kūrybingų ir įsimintinų mokslo metų, iškilmingai kreipėsi į visus mokinius, jų tėvelius, mokytojus. Šventinę muzikinę nuotaiką dovanojo Sofija Zujeva ir jos muzikos vadovas Rolandas Janušas.

   Mokinių parlamentas paskelbė 2022-2023m m. Šauniausios klasės konkurso nugalėtojus. I vietą laimėjo IIa klasė, kuriai skirta net 290 eurų kelionei po Lietuvą! Sveikiname nugalėtojus! Gimnazijos abiturientai pažadėjo puikiai išlaikyti egzaminus ir būti pavyzdžiu jaunesniems draugams.

   Rugsėjo šventę vainikavo muzikinė grupė „Šaukštai po pietų“ Ačiū mūsų pirmokams: solistui Kasparui Kauneckui, gitaristams Vilui Kerežiui ir Simonui Jocui bei jų vadovui Mantui Babrauskui.

   Geriausia, ką galime duoti kitiems, tai laikas, dėmesys, padrąsinantis žodis, nuoširdi šypsena. Dalinkimės tuo vieni su kitais, kad naujieji mokslo metai būtų prasmingi, įdomūs ir kūrybingi.   NUOTRAUKOS>>>   VIDEO iš DRONO>>>2023-09-05 Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazijos suaugusiųjų mokymo skyrius kviečia mokytis

   Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazija kviečia mokytis Suaugusiuosius kasdieniniu, nuotoliniu, neakivaizdiniu ar savarankišku mokymo proceso organizavimo būdu:
  • siekiant įgyti aukštesnio lygmens išsilavinimą: pradinį, pagrindinį ar vidurinį (nebaigus pradinio, pagrindinio ar vidurinio ugdymo programos);
  • pakartotinai mokytis pagal vidurinio ugdymo programą ir geriau pasirengti studijoms.
Socialiniai partneriaiFacebook

Paieška

Vardadieniai
Šiandien vardadienius švenčia

Milgintas
Alanta
Evaldas
Teresė

Lankomumas
Detaliau >>>

Egzaminatorius