Lieporių g. 2, LT-78244, Šiauliai PAŠTAS INTRANETAS KONTAKTAI
  

Kita informacijaKita informacija

2016-09-28 Lietuvos žydų genocido aukų atminimo diena

    Rugsėjo 23-iąją minima Lietuvos žydų genocido aukų atminimo diena. Tądien 1943 m. buvo sunaikintas Vilniaus getas: nužudyti arba į koncentracijos stovyklas išvežti paskutinieji žydų tautybės Vilniaus geto gyventojai. Nacių okupuotoje Lietuvoje buvo nužudyta daugiau nei 90 proc. litvakų. Beveik išnaikinta tauta, kuri šalia mūsų gyveno kelis šimtmečius, Lietuvai davusi nevieną mokslininką, gydytoją, teisininką ar rašytoją.

   Šią dieną istorijos pamokoje „Šiaulių žydų bendruomenės praeitis“ prisiminėme tragišką žydų tautos likimą, pristatėme pranešimus apie žymiausius miesto žydus, bendruomenę, getus, naikinimo vietas, gelbėjimą. Pagerbdami šią tautą pamokoje rašėme ant akmenėlių žydų vardus. „Saulėtekio“ gimnazijos kiemelyje kartu su visa bendruomene iš akmenėlių dėliojome valstybės simbolį  - menorą. Po pamokų aplankėme senąsias žydų kapines. Supratome, kad lietuvių tauta gali sustiprėti, tik prisimindama savo bendrapiliečius. Nuotraukos>>>

IIb klasės mokinys Deinaras Damanskis2016-09-28 Europos kalbų diena KTU

    Rugsėjo 22 dieną „Saulėtekio" gimnazijos komanda, sudaryta iš III-IV klasių mokinių, dalyvavo Protų lygos ir Kauno technologijos universiteto organizuotame „Protų mūšyje“, skirtame paminėti Europos kalbų dieną. Protmūšis vyko Kaune, viename iš KTU fakultetų. 
    Renginį sudarė penki turai. Kiekvienam turui buvo skirta po 10 klausimų, o jie suskirstyti pagal tematiką. Tai - tarmės, kalbos, kultūra, literatūra, šalys. Mokiniams tai buvo tikrai nelengvas iššūkis. 
    Nors ir neužimta prizinė vieta, gimnazistai grįždami namo, džiaugėsi praplėtę savo žinias ir turėję galimybę sudalyvauti tokiame renginyje. Nuotraukos>>>

 

Anglų kalbos mokytoja Ingrida Railienė2016-09-28 Konstitucijos egzaminas „Saulėtekio“ gimnazijoje

   „Konstitucijos išmanymas - tai Tautos stiprybė“. Šiemet jau dešimtą kartą iš eilės Lietuvos Respublikos Teisingumo ministerija kartu su egzamino globėja Lietuvos Respublikos Prezidente Dalia Grybauskaite ir partneriais visus Lietuvos piliečius kvietė laikyti Konstitucijos egzaminą. Pirmajame egzamino etape dalyvavo ir mūsų gimnazijos  I-II ir III-IV klasių mokiniai. I-II gimnazijos klasių grupėje geriausiai sekėsi Gabijai Jankauskaitei (Ia), Salvinui Taukevičiui (Ia), Domui Mikalavičiui (IIb) ir Mantui Valentinui (IIb). III-IV gimnazinių klasių grupėje užduotis geriausiai atliko Justė Bertašiūtė (III a), Urtė Tamulytė (IIIa), Rokas Šimkūnas (IIIa), Gustė Čerkauskaitė (IIIc).

 

Istorijos mokytojos Regina Bučinskienė ir Ramūnė Gedminienė2016-09-27 Europos kalbų dienos minėjimas gimnazijoje

 

    Kasmet rugsėjo 26-ąją minima Europos kalbų diena. Šią dieną akcentuojama užsienio kalbų mokėjimo svarba, siekiama parodyti, kad šiandieniniame pasaulyje kaip niekada svarbu komunikuoti užsienio kalbomis, kurių dėka ne tik betarpiškai bendraujame keliaudami, dalyvaujame įvairiuose projektuose, skaitome literatūrą originalo kalba, geriau pažįstame šalies kultūrą ir identitetą.

   Europos kalbų dienos proga „Saulėtekio“ gimnazistai dalyvavo užsienio kalbų mokytojų surengtame Protų mūšyje. Mokinių komandos atsakinėjo į klausimus apie įvairias kalbas, atliko klausymo užduotį. Apibendrinus rezultatus paaiškėjo, jog pirmąją vietą užėmė „Hugh Mungus“ komanda (Salvinas Tautkevičius Ia, Ugnius Brilis Ib, Greta Siroveckytė IIa, Artūras Duško IVa, Nikita Zaicev IVa), antrieji buvo „Protai“ (Lukas Ščiukas Ib, Justinas Naujokas IIb, Karolina Žalytė IIIb, Gabija Lešinskaitė IIIb, Aistė Čečkauskaitė IVa), tretieji liko „Mandarinai“ (Oskaras Bogvila Ib, Simona Barzinskaitė IIa, Raminta Bernotaitė IIIa, Justė Bertašiūtė IIIa, Mantas Kerbedis IVb).

    Džiugu, kad gimnazistai pateikė daug teisingų atsakymų, o jeigu ko nors ir nežinojo, tai turėjo puikią galimybę pagilinti savo žinias. Dėkojame visiems dalyviams. Nuotraukos>>>

  Prancūzų kalbos mokytoja Vilma Vaitekutienė2016-09-26 Šia savaitę vyks Mokinių prezidento rinkimai

   „Saulėtekio“ gimnaziste,  rugsėjo 30 d. vyks  Mokinių prezidento rinkimai. Būk aktyvus!!!
Išsirink sau tinkamą kandidatą.

Kandidatai:

Mantas Meškauskas >>>

Toma Andrijauskaitė >>>

Urtė Tamulytė >>>

Urtės Tamulytės video >>>


Reklaminė kampanija:

   09-27 susitikimas - pokalbis „Klausk?“ 14.00 val. 204 kab.

09-29 susitikimai su kandidatais klasės valandėlės metu.2016-09-26 „Tyrėjų nakties“ renginiai „SAULĖTEKIO“ gimnazijoje

 

    Rugsėjo 30-oji Europoje skelbiama „Tyrėjų naktimi“. Tai - įspūdingas gyvybės, entuziazmo bei mokslo naujovių kupinas renginys, kuriame dalyvauja daugiau nei 30 Europos šalių, t.y. daugiau nei 300 Europos miestų. Tyrėjų naktis yra išskirtinis renginys, kai daugelis Europos mokslo ir tyrimų laboratorijų atveria duris, ir pabendrauti su visuomene išeina mokslininkai bei tyrėjai, kurie paprastai dirba uždarose laboratorijose ar mokslo centruose.

 

 

plačiau >>>


2016-09-26 Susitikimas su atstovu iš Kalba.Lt

   Rugsėjo 22 d. gimnazijoje lankėsi „Kalba.lt“ vadybininkas, kuris gimnazistus supažindino su studijomis Danijoje, Olandijoje, Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje ir kitose šalyse. Jis gimnazistams pasakojo apie studijų finansavimą, pagalbą pildant studijų dokumentus, pateikė informaciją apie ypatingus stipendijų pasiūlymus. Taip pat supažindino su anglų kalbos egzaminais IELTS ir TOEFL.

     „Kalba.lt“ vadybininkas padeda pasirinkti bakalauro ir magistro studijų programas iš daugiau nei šimto užsienio šalių universitetų ir koledžų. Moksleiviams, kurie nori studijuoti užsienio universitetuose, „Kalba.lt“ suteikia profesionalią nemokamą konsultaciją, pasiūlo geriausias ir perspektyviausias aukštąsias mokyklas, programas pagal akademinius rodiklius, poreikius ir norus.

Ugdymo karjerai specialistė Lina Šidlauskienė2016-09-26 EKONOMIKOS IR LYDERYSTĖS MOKYKLA

 

    Jau ketvirtą sezoną startuoja Ekonomikos ir lyderystės mokykla. Joje gimnazistai turės puikią galimybę susitikti su žinomais verslininkais, įgyti verslo pradžiai būtinų žinių ir reikiamų gebėjimų, vyks į įmones, susitiks su verslo lyderiais, mokysis ekonomikos ir lyderystės pagrindų, patys kurs verslo idėjas.

   Šiai mokyklai neliko abejingi ir „Saulėtekio“ gimnazistai, kurie noriai registravosi ir laukia pirmojo susitikimo Šiaulių verslo inkubatoriuje.

      Linkime sėkmės mūsų gimnazistams!

  Ekonomikos ir verslumo mokytoja Giedrė Kielaitė2016-09-23 Kviečiame visą bendruomenę dalyvauti gimnazijos projekte „SKAITAU – ESU!“

     „Kada nors knygos atėjimas pas žmogų bus prilygintas dieviškosios ugnies pagrobimui - nes kuo gi mes ginamės nuo tamsos ir smurto žvėrių, jei ne knyga, kuo sušildom sugrubusią sielą, kieno, jei ne knygos šviesa mus vedė ir veda pasaulio ir pačių širdies labirintais.“ (Just. Marcinkevičius) Knyga – visaverčio gyvenimo, kultūros, tautos dalis.  Skaitymas – tai galimybė pažinti pasaulį ir save. Tačiau vis mažiau žmonių (ypač jaunimo),   linkusių laisvalaikį praleisti su knyga. Todėl 2016 metai – Bibliotekų metai. Taigi mūsų projektas „Skaitau – esu!“ orientuotas į šių dienų aktualijas.

    „Saulėtekio“ gimnazijos lietuvių kalbos mokytojai spalio 3 – 22 dienomis organizuoja projektą „SKAITAU – ESU!“  Kviečiame dalyvauti visą gimnazijos bendruomenę: mokinius, jų šeimos narius, mokytojus... Projekto veikla: „Skaitau šeimoje“, „Skaitau Šiauliuose“, „Skaitau „Saulėtekyje“. Skaitysime pasirinktus grožinės literatūros tekstus, aplankysime darželius, progimnazijas, bibliotekas. Susitiksime su rašytojais ir aktoriais.

    Kviečiame visus, neabejingus grožinei literatūrai, mylinčius knygą. Bus įdomu!

Smulkesnė informacija >>>

 

             Projekto vadovė „Saulėtekio“ gimnazijos lietuvių kalbos mokytoja Loreta Andriuškevičienė2016-09-23 Mūsų gimnazijoje startuoja TARPTAUTINIAI ERASMUS+ projektai!

    Džiugi žinia – mūsų gimnazija laimėjo du tarptautinius Erasmus+ projektus! Tai - puiki proga mokiniams patobulinti anglų kalbos įgūdžius, išvykti į kitą šalį, daugiau sužinoti bei išmokti, patirti smagių akimirkų bendraujant su kitų Europos valstybių bendraamžiais.

plačiau >>>


2016-09-21 Pirmokų krikštynos „Miego klinikoje“

    Saulėtą rugsėjo 16 d. poilsiavietėje „Miego klinikos“ buvo surengtos I klasių gimnazistų krikštynos. Pirmokai entuziastingai žaidė socializacijos žaidimus. Savo ištvermę, drąsą, taiklumą jie rodė atlikdami mokinių parlamento narių sugalvotas užduotis. Atokvėpio minutėlę jėgas grąžino ant laužo kepamos dešrelės, o paties drąsiausiems - ir maudynės! Kūno kultūros mokytojai surengė puikias sporto varžybas. Jose netrūko azarto, greičio, emocijų. Tikimės, kad į komandas subūrę patyrimo žaidimai ir refleksija, bus puikus įdirbis puikiems tarpusavio santykiams. Šio renginio paskirtis – susipažinti ir priimti į savo bendruomenę naujai atvykusius I klasių mokinius, kurie savo priesaikoje įsipareigojo gerbti vienas kitą ir aktyviai įsitraukti į „Saulėtekio“ gimnazijos gyvenimą. Nuotraukos>>>

Neformaliojo ugdymo organizatorė Lina Jokubauskienė2016-09-19 Šiauliuose organizuotos pirmosios respublikinės robotikos varžybos „ROBO Meet“

    Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazija tęsia robotikos populiarinimo Šiauliuose tradicijas. Gimnazija kartu su Šiaulių Robotikos klubu, VšĮ Išmaniąja mokykla ir Šiaulių universitetu rugsėjo 8 d. Šiaulių arenoje, parodos „Ką veiki? 2016“ metu, pirmąkart Šiauliuose organizavo respublikines robotikos varžybas „ROBO Meet“. Varžybos sulaukė didelio susidomėjimo – robotų kūrėjai iš visos Lietuvos savo jėgas išbandė net 6 rungtyse: LEGO robotų linijos sekimo, Linijos sekimo, LEGO robotų sumo, MINI sumo robotų, Freestyle robotų pasirodymo, PRO robotų linijos sekimo rungtyse.

plačiau >>>


2016-09-15 Įspūdžiai iš Jaunimo vasaros akademijos Žemaitijoje „Kartu mes galime daug“

    Rugsėjo 2 - 4 dienomis Šiaulių MSIC savanoriai, taip pat ir aš, „Saulėtekio" gimnazijos mokinė Laura Miklošiūtė, atstovavome Šiaulių miesto savivaldybę Jaunimo vasaros akademijoje Žemaitijoje „Kartu mes galime daug“. Akademija vyko Balsių stovykloje. Joje dalyvavo ir savo organizacijas ar mokyklas atstovavo jaunimas net iš dvidešimties savivaldybių. Stovyklos metu dalyvavome darbo grupėse, sportinėse varžybose, Mokomojo Europos Parlamento simuliacijoje, o vakarais dainavome prie laužo bei šokome diskotekoje iki paryčių. Manau, kad akademijoje praleistas laikas su tokiais pat motyvuotais moksleiviais tikrai pasiteisino, davė labai daug įspūdžių bei patirties. Atsisveikinę su ašarom akyse laukiame kitų metų! Nuotraukos>>>

 IIIa gimnazistė Laura Miklošiūtė2016-09-15 Kviečiame sportuoti mūsų gimnazijoje

    Mieli gimnazijos bendruomenės nariai, kviečiame šeštadieniais sportuoti gimnazijos sporto salėje nuo 11.00 iki 13.00 val. Tėvelių klubo nariai siūlo žaisti: krepšinį, tinklinį, futbolą ir stalo tenisą.
Laukiame Jūsų sporto salėje. Visa informacija telefonu: 841 55 28 17


Neformaliojo ugdymo organizatorė Lina Jokubauskienė2016-09-14 „Saulėtekio“ gimnazijos bendruomenė – tradicinės Šiaulių dienų eisenos dalyvė

    Kaip ir kasmet „Saulėtekio“ gimnazijos mokiniai, mokytojai bei administracija aktyviai įsitraukė į Šiaulių dienų renginius. Vienas iš renginių - nuotaikinga motorizuota įvairių organizacijų, bendrovių, mokymo įstaigų atstovų eisena. Puikiai nusiteikę šventinės eisenos dalyviai savo puošniais ir originaliais apdarais bei atributais džiugino šiauliečius bei miesto svečius. Visa eisena buvo suskirstyta į sektorius, kurios pradžioje buvo galima pamatyti miesto ir šventės simbolį - dviratį.

   Mūsų gimnazijos atstovai, vilkėdami žaliais marškinėliais ir judėdami šokio žingsneliu, iš kitų eisenos dalyvių išsiskyrė savo gyvybingumu ir puikia nuotaika. Labai džiaugiamės ir dėkojame visiems aktyviems ir pilietiškiems saulėtekiečiams, kurie myli savo miestą, dalyvauja įvairiuose renginiuose ir nori būti savo miesto dalimi. Akimirkos>>>

 

 Mokytoja Vilma Vaitekutienė2016-09-07 Ugdymo karjerai paskaita „Kelias tapti studentu“

   Rugsėjo 2 dieną „Saulėtekio“ gimnazijos abiturientai klausėsi ugdymo karjerai specialistės Linos Šidlauskienės paskaitos „Kelias tapti studentu“. Jos metu gimnazistams buvo priminta 2017 metų priėmimo į Lietuvos aukštąsias mokyklas sąlygų ir geriausiųjų eilės sudarymo tvarka, kalbėta ir apie pagrindinį kiekvieno abituriento tikslą, studijų finansavimo galimybes, bendrojo priėmimo prašymo pildymą. Neužmiršti ir trečiokai. Jie buvo supažindinti su 2018 metų studentų priėmimo į Lietuvos aukštąsias mokyklas sąlygų ir geriausiųjų eilės tvarka. Ypatingas dėmesys atkreiptas į 2018 metų tvarkos naujoves.

Gimnazistams palinkėta atkakliai siekti savo tikslų. O kad tai padaryti būtų lengviau, jie privalo gerai pamąstyti, kam 2016-2017 mokslo metais skirs savo laiką.

 Ugdymo karjerai specialistė Lina Šidlauskienė2016-09-07 „Saulėtekio“ gimnazijos paplūdimio tinklinio aikštelės atidarymo šventė

    Rugsėjo 6 – džiugi diena: „Saulėtekio“ gimnazijoje oficialiai atidaryta nauja, tarptautinius standartus atitinkanti paplūdimio tinklinio aikštelė. Idėja įrengti tokią aikštelę, rūpinantis bendruomenės sveiku gyvenimo būdu bei gimnazistų užimtumu, kilo prieš keletą metų Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazijos direktorei Jūratei Kaščiuškienei ir aktyviam visuomenininkui Mantui Mickevičiui.  Šią vasarą Šiaulių miesto savivaldybės dėka ją pavyko įgyvendinti.

    Į atidarymo ceremoniją atvyko Šiaulių miesto vadovai – miesto meras Artūras Visockas bei vicemeras Domas Griškevičius. Garbingi svečiai linkėjo būti aktyviems, žaisti tinklinį – naudotis naujai sukurtos sporto zonos paslaugomis. Gimnazijos direktorė Jūratė Kaščiuškienė džiaugėsi, kad būtent „Saulėtekio“ gimnazijai savivaldybė patikėjo įrengti tokią sporto erdvę ir Lieporių parką padaryti dar patrauklesnį miesto bendruomenei. Po visų sveikinimų merui Artūrui Visockui, vicemerui Domui Griškevičiui ir gimnazijos direktorei Jūratei Kaščiuškienei perkirpus simbolinę juostelę, tinklinio aikštelė buvo oficialiai atidaryta. Atidarymo ceremonijoje dalyvavo ir Švč. Mergelės Nekaltojo Prasidėjimo bažnyčios klebonas Saulius Paliūnas, kuris, linkėdamas sėkmės, saugaus žaidimo bei sveikatos žaidėjams, pašventino naująją tinklinio aikštelę. Netrukus prasidėjo pirmasis paplūdimio tinklinio turnyras, kuriame tašką pelnė ir pats miesto meras Artūras Visockas!

    Tikimės, kad ši nauja sporto ir poilsio erdvė bus nuolat pilna žaidėjų, kad joje vyks įvairūs turnyrai ir renginiai, kurie teiks atgaivą ne tik kūnui, bet ir sielai.

     Šventės akimirkos>>> 

Mokytoja Vilma Vaitekutienė2016-09-05 Mokslo metų pradžios šventė Chaimo Frenkelio vilos parke

    Kaip ir kasmet Šiaulių miesto bendruomenė pakviesta į šventinį Rugsėjo 1-osios dienos renginį Chaimo Frenkelio viloje. Mokslo ir žinių šventės proga Šiaulių miesto meras Artūras Visockas sveikino visą švietimo bendruomenę: nuo mažiausiųjų, pirmokėlių, kuriems buvo įteikti pirmoko pasai, iki garbingų senjorų, buvusių pedagogų. Norintieji galėjo sudalyvauti mero vedamoje istorijos pamokoje. Šventėje skambėjo pačių mokinių atliekama muzika bei visus žavėjo žinomos atlikėjos Evelinos Sašenko dainos. Puikus oras leido apžiūrėti Frenkelio vilos parką, o taip pat pavaikštinėti po pačią vilą, nes tradiciškai rugsėjo 1-ąją tai galima padaryti nemokamai. Gausus „Saulėtekio“ gimnazijos mokinių bei mokytojų būrys puikiai praleido laiką: klausėsi garbingų svečių sveikinimų, mėgavosi puikia muzika bei aplinka. Tad, į naujuosius mokslo metus žengiame kupini optimizmo, šventiškai nusiteikę. Akimirkos>>>

 

Mokytoja Vilma Vaitekutienė2016-09-05 Registruokis į nemokamus užsiėmimus „Lyderystės ABC“

   Nori sužinoti kaip ugdyti charakterį ir kaip tai susiję su karjeros sėkme? Analizuoti verslo sėkmės istorijas, diskutuoti ir žaisti verslumą lavinančius žaidimus. Atlikti įvairias komandines užduotis. Pasaulyje veikia ne tik fizikos ar chemijos dėsniai, bet ir verslo, ekonomikos, marketingo ir pinigų dėsniai. Nori geriau juos pažinti, bei augti ir tobulėti? Lyderiai reikalingi visada ir visur, tad užsiregistruok į nemokamus užsiėmimus savo mokykloje 208 kabinete.

 

 

Ugdymo karjerai specialistė Lina Šidlauskienė

plačiau >>>


2016-09-02 Mokslo metų pradžios šventė „Saulėtekyje“

    Ach, kaip greitai bėga laikas! Rodos visai neseniai vieni kitiems linkėjome šiltos, puikios, kupinos įspūdžių vasaros, o šiandien jau ant slenksčio mus pasitinka rugsėjis, kviečiantis visus sugrįžti į brangią „Saulėtekio“ gimnaziją, siekti mokslo aukštumų, susitikti su draugais, mokytojais ir kolegomis, konstruoti robotų, dainuoti, šokti, atrasti save – gyventi.

   Saulėtą ir gražų šventinį rytą visą vasarą snūduriavęs gimnazijos kiemas nubudo. Jį pripildė kalbos, juokas, džiaugsmo šūksniai, sveikinimai, plojimai ir muzika.

   Kaip ir kasmet į gimnazijos bendruomenę kreipėsi visų mylima direktorė Jūratė Kaščiuškienė savo kalboje linkėdama išlikti vieningiems, siekti užsibrėžtų tikslų, dirbti, kurti tokią mokyklą, kurioje būtų gera visiems, kuri taptų antraisiais namais, nesinorėtų iš jos išeiti bei visada trauktų sugrįžti.

plačiau >>>


2016-06-02 INFORMACIJA DĖL SOCIALINĖS PARAMOS MOKINIAMS

Nemokamą maitinimą ir paramą mokinio reikmenims įsigyti mokinys gali gauti, jei:

 • Šeima gauna socialinę pašalpą (pateikia tik prašymą);
 • Pajamos vienam šeimos nariui per mėnesį neviršija 153 Eur; 
 • Atsižvelgus į bendrai gyvenančių asmenų gyvenimo sąlygas bei gimnazijos rekomendaciją. (Jei vienas iš šeimos narių yra pensininkas, neįgalus, šeima augina 3 ir daugiau vaikų, vaiką augina vienas iš tėvų ar vaikas yra patyręs socialinę riziką ir pajamos vienam šeimos nariui neviršija 204 Eur.) 
 •  Reikalingi dokumentai:                                    
  • vaikų gimimo liudijimai, šeimos narių pasai arba asmens tapatybės kortelės;
  • 3-jų paskutinių mėnesių šeimos pajamos (iki prašymo pateikimo mėnesio) ir jų šaltiniai: atlyginimas, alimentai, stipendijos, žemės ūkio ar sklypo dokumentai ir kitos faktiškai gautos pajamos.
 • Dėl nemokamo maitinimo skyrimo 2015/2016 m.m. galima kreiptis nuo 2016 liepos 1 d.
 • Dėl paramos mokymosi reikmenims įsigyti mokinių tėveliai (globėjai) gali kreiptis iki spalio 5 d. Dokumentai gimnazijoje priimami nuo 9.00 iki 13.00 val.;
 • Šeimos, kurios deklaravusios gyvenamąją vietą ne Šiauliuose, dėl socialinės paramos turi kreiptis į deklaruotos gyvenamosios vietos savivaldybės administraciją.

 

           Išsamesnė informacija: http://www.socmin.lt/lt/seima-ir-vaikai/soc-parama-seimoms-vaikams/socialine-parama-mokiniams.html         

 

Parengė gimnazijos socialinė pedagogė Jurgita Kerežienė, tel. (8 41) 55 28 17   2016-05-24 Šiauliečių robotai ir vėl greičiausi

    Šių metų gegužės 20 dieną Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazijos robotikos būrelio „SquareRobo“ nariai kartu su Šiaulių Robotikos klubo nariais dalyvavo Kauno technologijos universiteto organizuotose tarptautinėse varžybose Robots`Intellect 2016. „Saulėtekio“ gimnazijos mokytojui Ričardui Gečui sekėsi itin gerai – jis laimėjo net dvi prizines vietas: Linijos sekimo rungtyje – I vieta, o Mini sumo rungtyje – II vieta. „Saulėtekio“ gimnazijos robotikos būrelio „SquareRobo“ narys Donatas Navikas („Rasos“ progimnazijos mokinys) Linijos sekimo rungtyje iškovojo III vietą.

plačiau >>>
Socialiniai partneriaiFacebook

Paieška

Mokytojams
El. paštas

video


Vardadieniai
Šiandien vardadienius švenčia

Kęsgailas
Kęsgailė
Mykolas
Michalina
Mykolė

Nusiųsk atviruką

Lankomumas
Detaliau >>>

Egzaminatorius