Lieporių g. 2, LT-78244, Šiauliai PAŠTAS INTRANETAS KONTAKTAI
  

Kita informacijaKita informacija

2014-09-29 Rugsėjo 30 d. „Saulėtekio“ gimnazijoje GERUMO DIENA!

     Kviečiame visus aktyviai dalyvauti projekte „Gera diena kitaip“.

    Po 3 ir 4 pamokų kviečiame apsilankyti aerofito dinaminiame kambaryje (išankstinė registracija 303 kab.).
    Po 1, 2 ir 3 pamokų vyks I a. fojė akcija „Ačiū už...“.
    Po 4 pamokų I a. fojė patiekalų degustacija „Sveikas maistas - gera nuotaika“.

Prevencinė grupė „ORE“
Mokinių parlamentas2014-09-28 Muziejiniai susitikimai su fotografija 2014
     Nuo 2001 Koszaline (Lenkija) kasmet organizuojamas fotografijų konkursas vaikams ir jaunimui (iki 21 metų) ir pleneras konkurso laureatams bei jų vadovams, vykstantis Baltijos jūros pakrantėje įsikūrusiame kurortiniame Mielno miestelyje.
plačiau >>>


2014-09-28 Tarptautinės žirgų konkūrų varžybos ir edukacinė programa nemokamai!

     2014 m. spalio 10-12 d. Šiaulių arenoje vyks Tarptautinės žirgų konkūrų varžybos. Moksleiviai su pažymėjimais bus įleidžiami nemokamai. 2014 m. spalio 10 d. Šiaulių arenos didžiojoje konferencijos salėje organizuojama edukacinė programa mokytojams ir mokiniams. Norintys dalyvauti iki spalio 1 d. turi informuoti klasių auklėtojus.2014-09-23 Socialinė akcija „Geriamasis vanduo iš čiaupo nemokamai!“

     Rugsėjo 12 d., vykstant Šiaulių dienoms, prie Didždvario gimanzijos buvo UAB „Šiaulių vandenų“ socialinė akcija „Geriamasis vanduo iš čiaupo nemokamai!“. Šioje akcijoje dalyvavo Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazijos Ia, Ib ir IIb klasių mokinių grupė bei mokytojos Danguolė Vaičekauskienė ir Kristina Urbonienė. Ten mes tyrėme savo atsineštą vandenį, sprendėme kryžiažodį bei gavome lankstinukų su vertinga informacija.
     Tyrėme įvairų vandenį – osmosinį, šulinio ir vandentiekio. Indikatoriai parodė vandens pH, kietumą, rūgštingumą, cheminių elementų koncentraciją, nitritų ir nitratų lygį. Tyrimais nustatėme, kad vanduo, kurį yra saugiausia gerti, – vandentiekio. Specialistai papasakojo, kad naudoti vandens filtrus nėra gerai, nes jie iš vandens pašalina didžiąją dalį žmogaus organizmui vertingų mineralinių druskų ir mikroelementų.
     Įgavome naujų žinių apie Šiaulių miesto vandenį, tekantį iš čiaupo, kurį geriame ir naudojame buityje bei „Saulėtekio“ gimnazijoje.

Nuotraukos >>>

Ia klasės gimnazistai Viltautė Titenytė, Laurynas Kerežius2014-09-23 Diena be automobilių

     Rugsėjo 17 d. Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazijos stadione vyko darželinukų šventė „Diena be automobilių“. Vaikai, lydimi auklėtojų, į stadioną sugūžėjo su paspirtukais ir dviratukais. Mažyliams ir jų auklėtojoms padėjo gimnazijos Ib klasės mokiniai.
     Šventė prasidėjo nuo mankštos. Ją darė ne tik darželinukai, bet ir auklėtojos bei gimnazistai. Apšilę jaunieji sportininkai apvažiavo stadioną. Pirmi važiavo paspirtukininkai, po jų dviratininkai, o gale likę mažyliai su auklėtojomis apėjo visą stadioną. Ib klasės mokiniai stovėjo greta važiuojančiųjų ir einančiųjų, jei atsitiktų nelaimė.
     Po gražios eisenos vaikai susiskirstė į tris grupeles: lenktyniaujančių dviračiais, lenktyniaujančių paspirtukais ir žaidžiančių ratelyje. Vaikai linksmai, aktyviai ir labai ryžtingai lenktyniavo, juos aktyviai palaike Ib klasės mokinės. Likę vaikinai darželinukus, kurie neturėjo jokios transporto priemonės, vežiojo su mažu vežimaičiu.
     Šventei besibaigiant mažyliai buvo apdovanoti, kas greičiausiai nuvažiavo su dviračiu ar paspirtuku. Laimėtojų buvo nemažai. Žinoma, nebuvo pamiršti ir gimnazistai. Už pagalbą darželinukai atsidėkojo labai garsiu ir gražiu „AČIŪ“ bei padėka raštu.
Nuotraukos >>>

Ib klasės gimnazistė Austėja Grinytė2014-09-22 „Saulėtekiečiai“ pakvietė minti dviračių pedalus

     Rugsėjo 19 d. 10 val. „Saulėtekio“ gimnazijos kiemelyje būriavosi mokiniai ir mokytojai, pasirengę jau tradiciniam dviračių žygiui. Įgyvendindami aplinkosaugos projektą „Sveikas aš - sveika gamta“ šiais metais minti dviračio pedalus susirinko ne tik apie 120 gimnazijos mokinių ir mokytojų, bet prie dviratininkų būrio prisijungė ir Gegužių skautai. Išklausiusi saugaus elgesio instruktažo ir gerai nusiteikusi dviratininkų kolona dviračių taku pajudėjo Bubių link. Skirtingai nei pernai dviračių žygio dalyvius lydėjo giedras dangus, nebe tokiu dideliu iššūkiu buvo ir Aukštelkės kalnas. Beveik po pusantros valandos buvo pasiekta aikštelė Bubiuose, kurioje žygeivių laukė Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgos bei Bubių gyvenvietės bendruomenė.  Savanoriai visus vaišino arbata ir tikra kareiviška koše. Žygio dalyviai susidomėję apžiūrėjo ir savanorių surengtą ginkluotės parodą. Turintys jėgų dviratininkai prisijungė prie Bubių mokyklos stadione vykusios sporto šventės ir aktyviai rungėsi dviračių estafetėse. Kiti dalyvavo kūno kultūros mokytojų surengtuose sporto atrakcionuose. Pasistiprinę ir šiek tiek pailsėję, grįždami namo dviratininkai aplankė Bubių piliakalnį. Po valandos žygio dalyviai horizonte galėjo pamatyti Šiaulių miestą. Grįžę į „Saulėtekį“ visi pritarė, jog tokią tradiciją – žygį dviračiais – reikia puoselėti kiekvienais metais.
Nuotraukos >>>

Violeta Butkienė2014-09-21 Ragu per dangų

    Gimnazijos folkloro ansamblis „Vieversėlis“ rugsėjo mėn. 20, 21 dienomis dalyvavo Rudens lygiadienio ir Baltų vienybės dienos minėjime ,,RAGU PER DANGŲ“ Drevernoje. Šventės metu vyko „RUDENS LYGĖS NAKTINIS VOŽINIS“, kuomet per visą naktį buvo šokami lietuvių, latvių tradiciniai šokiai. Renginyje dalyvavo Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Kelmės bei Rygos ir Cesis tradicinių šokių muzikantai ir šokėjai. Sekmadienį laivais kėlėmės per marias į Juodkrantę, aplankėme Gintaro įlanką, Juodkrantės Sengirę bei perkėlėme simbolinę Lygiadienio ugnį iš vieno kranto į kitą.
Nuotraukos >>>2014-09-17 Kviečiame

     Kviečiame gimnazistus registruotis ir dalyvauti projekte „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“.

     Registracija http://www.tukstantmeciovaikai.lt/Content/Index/92014-09-17 Kviečiame stoti į Nacionalinę moksleivių akademiją

     I-II gimnaziste, jei esi gabus, darbštus ir motyvuotas, jau turi pasiekimų įvairiose mokslo srityse, nepraleisk progos stoti į Nacionalinę moksleivių akademiją. Tau reikia prisiregistruoti, užpildyti argumentuotai paraišką, paprašyti rekomendacijų iš dalykų mokytojų ir sėkmingai praėjus atranką, pradėti mokytis nuotoliniu būdu gabiausių mokinių akademijoje. Pildant paraišką, prašant rekomendacijų iš mokytojų pagalbą suteiks Violeta Butkienė, Neformaliojo švietimo ir pagalbos skyriaus vedėja (302 kab.).

 

plačiau >>>


2014-09-12 Krikštynos

     Saulėtą rugsėjo 10 d. poilsiavietėje „Jurtos“ prie gražaus Medinio ežero skambėjo  I klasių mokiniai balsai, indėnų šūkiai, dainų ir švilpuko garsai – vyko gimnazistų krikštynos. Mokinių parlamento nariai šiam renginiui pasirinko indėnų temą.  Atitinkamai I klasių mokiniai ruošė ir savo prisistatymus: Ia – pavirto karingais vikingais, Ib – urviniais, Ic – romiečiais. „Vikingai“, „urviniai“ ir „romiečiai“  kartu su muzikos mokytoju dainavo muzikos pamokoje pasirinktas dainas. Pirmokai buvo supažindinti su tradiciniais „Saulėtekio“ gimnazistų  žaidimais, žaidžiamais tokio pobūdžio renginiuose – „Madzinga“, „Arkliukai“. Savo ištvermę, drąsą, taiklumą jie rodė atlikdami mokinių parlamento narių sugalvotas užduotis. Krikštynose netrūko ir sportinių varžybų:  „greitaisiais bėgikais“ tapo – Ic, „tvirtosios kėdės“ rungtį laimėjo Ia,  o „taikliosios rankos“ – Ib. „Geležiniais žmonėmis“  tapo Ib, geriausiai traukę virvę.  Šio renginio paskirtis – susipažinti ir priimti į savo bendruomenę naujai atvykusius I klasių mokinius, kurie savo priesaikoje įsipareigojo gerbti vienas kitą ir aktyviai įsitraukti į „Saulėtekio“ gimnazijos gyvenimą.
Nuotraukos >>>

Violeta Butkienė2014-09-11 Dalyvavome pamokoje „Mokomės iš K. Donelaičio“

     Rugsėjo 9 d. „Laiptų galerijoje“ vyko popietė-pamoka „Mokomės iš K. Donelaičio“, skirta K. Donelaičio metams. Pamoką vedė mūsų gimnazijos lietuvių kalbos mokytojas Vytautas Šalavėjus. Jis susirinkusius miesto gimnazistus trumpai supažindino su K. Donelaičio gyvenimo būdu, jo siekiais bei padarytais darbais.

 

 

plačiau >>>


2014-09-11 Šiaulių dienos 2014

    Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazistai aktyviai dalyvavo „Šiaulių dienos 2014“ renginiuose. Rugsėjo 11 d.  buvo skirta moksleivijai, kuri miesto bendruomenei pristatė „gyvąją istoriją“ – „Gyvoji istorija K. Donelaičiui atminti: Šiauliai XVIII amžiuje“. Vienas iš triukšmingiausių šios „istorijos“ renginių – gegužinė, kurioje pirmu smuiku grojo gimnazijos folkloro ansamblis „Vieversėlis“ kartu su savo vadovu Arūnu Stankumi. Gegužinėje P. Višinskio aikštėje grojant „Vieversėliui“ sukosi apie 100 šokėjų porų iš mūsų gimnazijos, „Rasos“ progimnazijos „Čiutulis“ bei  Didždvario gimnazijos šokių kolektyvo „Šėltinis“. Miestiečiai bei miesto svečiai galėjo džiaugtis šokančiais jaunais žmonėmis, kurie puoselėja lietuvišką šokį ir  tuo didžiuojasi.

    Rugsėjo 12 d. gausus būrys II-III klasių gimnazistų šurmuliavo Kaštonų alėjoje ir laukė prasidedant tradicinės mokininių eisenos. Šiais metais eisena skirta K. Donelaičio metams.  Miesto gimnazijų atstovams teko atspindėti „žiemą“. „Saulėtekiečiai“ pasipuošę pačių gimnazistų siūtomis baltomis kepuraitėmis, vieningai kartodami šūkį, kurį lydėjo ir choreografiški judesiai, su entuziazmu keliavo Aušros alėja link Prisikėlimo aikštės. Džiugu, kad dalyvavę eisenoje mokiniai garbingai atstovavo gimnaziją ir patys tuo džidžiavosi.
Nuotraukos >>>2014-09-10 Vasaros poilsio stovyklos „SMS Tau“ įspūdžiai

     Mes, IIa klasės merginos, vykome į poilsio stovyklą „SMS Tau“ Alksnyniškės kaime, Bubių seniūnijoje. Stovykloje dalyvavo Gabrielė Kazakevičiūtė, Benita Norvaišaitė, Karolina Nekrašiūtė, Neda Baradinskaitė, Auksė Laurutytė, Greta Tručinskaitė, Karolina Dambrauskaitė, Rugilė Tautvaišaitė bei Airida Djakonovaitė. Įsikūrėme, kūrėme stovyklos taisykles, turėjome sukurti savo mokyklos plakatą, kuriame atsispindėtų gimnazijos charakteris, juk mes visi skirtingi, bet ir panašūs.
     Kitomis dienomis mūsų laukė daug veiklos. Žaidėme tinklinį, futbolą, krepšinį, traukėme virvę,  šokom zumbą.  Mokėmės piešti tatuiruotes draugams, ant drobės piešėme gimnazijai piešinį, pasiskirstę į grupes, sukūrėme meno kūrinius. Naudojome 12 m. audinį sukurti madų šou, kuriame taip pat reikėjo prisistatyti ar sukurti vaidinimą šia tema. Įvyko ir „Protų mūšis“. Iškovojome III vietos medalius už visas sportines varžybas.
     Paskutinę dieną rašėme, kas mums stovykloje patiko, koks įvykis mūsų gyvenime įvyko pirmą kartą, ko nepamiršime, ar norėtume dar sugrįžti ir linkėjimas draugui. Išmokome dirbti ir pasitikėti grupės nariais, susiradome naujų draugų. Ilgai dar nepamiršime stovykloje patirtų įspūdžių.

Nuotraukos >>>2014-09-05 „Saulėtekio“ gimnazijos mokinių grafikos kūrinių paroda Putikon Hovi (Suomija) dailės galerijoje

     Putikon Hovi (Suomija) dailės galerijoje atidaryta „Saulėtekio“ gimnazijos mokinių grafikos kūrinių paroda.

     
plačiau >>>


2014-09-04 Neformaliojo ugdymo būreliai

Gimnazijoje veikia daug neformaliojo ugdymo būrelių. Kviečiame išsirinkti sau tinkamiausią ir lankyti.

     

Filmukas apie būrelius >>>

Dar vienas filmukas apie būrelius >>>

plačiau >>>


2014-09-01 Mokslo metu pradžios šventė

     Mokslo metų pradžios šventėje džiaugėmės 2014-2015 m. m. mokinių pasiekimais. Kasmet šią šventę papuošia P. Baranausko vardo  premijos laureatų ir Šauniausios klasės apdovanojimai.
     P. Baranausko vardo premija už 2013-2014 m m. sporto pasiekimus skirta turizmo technikos merginų komandai: Gretai Koroliovaitei (IIe), Deimatei Gedvilaitei (Ib), Aurelijai Mačiulytei (IIa), Agnei Stuopelytei (Ic), Siandai Miežytei (IIIc). Už meno pasiekimus – vokalinei instrumentinei grupei. Už gimnazijos vardo garsinimą – mokinių parlamento nariui, „Aš – lyderis 2013“ dalyviui, prevencinės grupės „ORE“ nariui, renginių vedėjui ir organizatoriui, IVa klasės gimnazistui Mindaugui Tolvaišui.
     2013-2014 m. m. šauniausios klasės rinkimus laimėjo: I vietą – Ib klasė, II vietą – Ia klasė.
     Sveikiname nugalėtojus ir linkime prasmingų bei rezultatyvių 2014-2015 m. m.

Visos nuotraukos >>>2014-07-15 Brandos atestatų įteikimo šventė

     Liepos 11 d. įteikti brandos atestatai gimnazijos abiturientams.

     Nuotraukos >>>

 

 

 

 2014-06-26 „Saulėtekio“ gimnazijos II – IV klasių vaikinų Sportinių žaidimų lygos II – ojo sezono finišas

     Birželio 3 dieną gimnazijos aktų salėje vyko II – IV klasių vaikinų sportinių žaidimų lygos II–ojo sezono uždarymo ir apdovanojimų ceremonija. Sezono pradžioje komandos pateikė paraiškas.  Paaiškėjo, jog krepšinio varžybose pareiškė norą dalyvauti 9 (pernai buvo 5), futbolo 7 (pernai buvo 4), tinklinio 10 (pernai buvo 7) komandos. Stalo teniso individualiose varžybose dalyvavo 16 (pernai 12) žaidėjų. Iš viso 2013 – 2014 m. m. sportinių žaidimų lygos varžybose dalyvavo 26 komandos, sužaistos 83 rungtynės. Įvyko 31 krepšinio, 34 tinklinio, 28 futbolo susitikimai. Krepšinio varžybose buvo pelnyti 1235 taškai, futbolo 309 įvarčiai, tinklinio sužaisti 72 setai, stalo teniso sužaistos 84 partijos ir 308 setai.

plačiau >>>


2014-06-23 Lyderių ugdymas „Saulėtekio“ gimnazijoje

     Baigėsi pirmieji projekto „Lyderių laikas 2“  įgyvendinimo metai „Saulėtekio“ gimnazijoje. Projekto metu Ia klasės mokiniai ir jų tėvai aktyviai dalyvavo kuriant Šiaulių miesto savivaldybės lyderystės plėtros modelį - „Socialinių kompetencijų ugdymo sistemos sukūrimas Šiaulių miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklose.“
     Visus metus mokiniai  ugdė socialinę kompetenciją trijose šios kompetencijos ugdymo srityse – kūrybiškumo, veiklos ir socialinės veiklos ir pagalbos.  Kiekvieną mėnesį mokiniai kartu su klasės auklėtoja planavo savo veiklas, vykdė jas ir  aprašydavo tai savo dienoraščiuose. Projekto metu užsimezgė glaudesni bendradarbiavimo ryšiai su Šiaulių universiteto Socialinių mokslų fakultetu – mokiniai dalyvavo net  5 praktiniuose seminaruose.  Savo organizacinius, meno  gebėjimus gimnazistai lavino kartu su darželių „Gintarėlis“ ir „Voveraitė“ mažaisiais auklėtiniais,  sporto renginių organizavimo įgūdžius demonstravo per penktokų  sporto varžybas Gegužių progimnazijoje. Mokiniai organizavo patyriminius žaidimus gimnazijos „Sveikatingumo dienos“ renginiuose. Dalyvaudami projekte jie aktyviau įsitraukė ir į miesto socialinio bei kultūrinio gyvenimo įvykius – dalyvavo paramos akcijoje, skirtoje rinkti lėšas onkologinėmis ligomis sergantiesiems, stovyklavo neformaliojo švietimo programos „SMS Tau“ surengtoje stovykloje.  Labiausiai džiugina, jog projekto metu bendradarbiavimas su tėvais tapo  artimesnis ir  nuoširdesnis. Neužteko mokslo metų aplankyti visas tėvų darbovietes ir įgyvendinti tėvų siūlomas veiklas. Puikūs projekto rezultatai paskatino naujais mokslo metais socialinę kompetenciją ugdyti pagal naujai sukurtą projekto modelį visose I-II klasėse.
     Projektas nesibaigė, tikimės, jog tėvų, jų vaikų ir mokytojų entuziazmas neišblės, o vasaros atostogos suteiks naujų idėjų tolimesniam projekto įgyvendinimui. Nuotraukos >>>

Neformaliojo švietimo ir pagalbos skyriaus vedėja Violeta Butkienė2014-05-19 INFORMACIJA DĖL MOKINIŲ NEMOKAMO MAITINIMO

Nemokamą maitinimą ir paramą mokinio reikmenims įsigyti mokinys gali gauti, jei:

 • Šeima gauna socialinę pašalpą (pateikia tik prašymą);
 • Pajamos vienam šeimos nariui per mėnesį neviršija 525 Lt;
 • Atsižvelgus į bendrai gyvenančių asmenų gyvenimo sąlygas bei gimnazijos rekomendaciją. (Jei vienas iš šeimos narių yra pensininkas, neįgalus, šeima augina 3 ir daugiau vaikų, vaiką augina vienas iš tėvų ar vaikas yra patyręs socialinę riziką ir  pajamos vienam šeimos nariui neviršija 700 Lt.)
 •  Reikalingi dokumentai:                                    
  • vaikų gimimo liudijimai, šeimos narių pasai arba asmens tapatybės kortelės;
  • 3-jų paskutinių mėnesių šeimos pajamos (iki prašymo pateikimo mėnesio) ir jų šaltiniai:

atlyginimas, alimentai, stipendijos, žemės ūkio ar sklypo dokumentai ir kitos faktiškai gautos pajamos.

 • Dėl nemokamo maitinimo skyrimo 2014/2015 m.m. galima kreiptis nuo 2013 liepos 1 d.
 • Dėl paramos mokymosi reikmenims įsigyti mokinių tėveliai (globėjai) gali kreiptis iki spalio 5 d.; Dokumentai gimnazijoje priimami nuo 9.00 iki 13.00 val.;
 • Šeimos, kurios deklaravusios gyvenamąją vietą ne Šiauliuose, dėl socialinės paramos turi kreiptis į deklaruotos gyvenamosios vietos savivaldybės administraciją.

Išsamesnė informacija teikiama telefonu: 55 28 17.              

Parengė gimnazijos socialinė pedagogė J. Kerežienė                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 2013-09-02 Neformaliojo vaikų švietimo programa „Jaunimo slėnis“

     Kviečiame Šiaulių miesto ir rajono 11-19 metų mokinius į neformaliojo vaikų švietimo programos „Jaunimo slėnis“ užsiėmimus Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazijoje.
    Mokiniams siūlomos šios studijų programos: technologijų ir dailės studija „Pasidaryk pats“, sporto ir choreografijos studija „Sportiečių mokykla“.

        Technologijų ir dailės studija „Pasidaryk pats“ (dekupažo, rūbų ir tekstilės dekoravimo, tapybos, keramikos kryptys).  Trukmė 2 metai.
    Mokiniai, pasirinkę tapybos ir keramikos kryptį, naudodami priemones, skirtas tapybai ( rankų darbo popierių, drobę, šilką, akrilinius ir aliejinius dažus, dažus tapymui ant audinio, švitrinį kartoną, daiktus, ant kurių bus tapoma), kurs  meninius darbus  interjerui, užsiėmimų metu turės galimybę iš molio pasigaminti keramikos darbelių, juos išdegti keramikos degimo krosnyje ir šiais darbais papuošti  savo namų bei gimnazijos interjerą.  Studijos vadovė dailės mokytoja Rasa Prišmontienė.
     Mokiniai, pasirinkę dekupažo, rūbų ir tekstilės dekoravimo kryptį, naudodami priemones, skirtas dekupažo technikai (dekupažo popierių, servetėles, klijus, akrilinius dažus, sendinimo laką, kreideles, švitrinį popierių, kartoną, daiktus), dekoruos įvairius daiktus namų bei gimnazijos interjerui papuošti, dekoruos rūbus ir kitus audinius. Jie galės naudotis gimnazijoje esančia lyginimo sistema, siuvamosiomis mašinomis, tekstilinių audinių marginimo rėmais ir kitomis priemonėmis. Studijos vadovė technologijų mokytoja Lina Adomaitienė.
   

    Sporto ir choreografijos studija „Sportiečių mokykla“ (fitneso, sportinių žaidimų, choreografijos kryptys). Trukmė 2 metai.
    Mokiniams, pasirinkusiems fitneso kryptį, užsiėmimai vyks šiuolaikiškai įrengtoje treniruoklių salėje. Mokiniai kartu su mokytoju rengs savo asmeninio fizinio tobulėjimo programą, pratybų metu bus  kryptingai  lavinamos jų fizinės organizmo galios. Studijos vadovas kūno kultūros mokytojas Robertas Baranauskas.
    Mokiniai, norintys žaisti krepšinį, tinklinį, rankinį, gali rinktis sportinių žaidimų kryptį. Užsiėmimų metu mokiniai išmoks pasirinktos sporto šakos technikos. Turės galimybę dalyvauti įvairiuose gimnazijos, miesto, respublikos sporto renginiuose. Studijos vadovas  kūno kultūros mokytojas Jonas Klapatauskis.
     


    Priėmimo tvarka. Į neformaliojo vaikų švietimo programą „Jaunimo slėnis“ priimami visi pageidaujantys 11-19 metų mokiniai. Norintys lankyti šios programos užsiėmimus teikia prašymą (dėl prašymų kreiptis į skyriaus vedėja Violetą Butkienę, 302 kab.). Priimant į neformaliojo vaikų švietimo programą nevykdomi egzaminai, netaikomi kiti žinių ir gebėjimų patikrinimo būdai.

 • Sporto ir choreografijos studija „Sportiečių mokykla“ (sportinių žaidimų kryptis -mokytojas J. Klapatauskis ir fitneso kryptis - mokytojas R. Baranauskas)
 • Dailės ir technologijų studija „Pasidaryk pats“ (tapybos, keramikos kryptis - mokytoja R. Prišmontienė, 325 kab.;  dekupažo  bei rūbų ir tekstilės dekoravimo kryptis - mokytoja L. Adomaitienė, 107 kab.)

Mėnesio mokestis už „Jaunimo slėnio“ studijų užsiėmimus – 8 Lt.

 

 

Dėl atlyginimo dydžio nustatymo už neformalųjį ugdymą 2012-01-26

Dėl Atlyginimo tvarkos aprašo 2012-03-01

Mokėjimo už būrelius tvarka 2012 m.

 

Neformaliojo vaikų švietimo programos „Jaunimo slėnis“ užsiėmimų tvarkaraštis

Mokytojo (studijos vadovo) vardas, pavardė

Studijos (studijos krypties) pavadinimas

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

 

„Spartiečių mokykla“

 

 

 

 

 

R. Baranauskas

Fitneso kryptis

13.50-14.35

 

 

 

 

 

„Pasidaryk pats“

 

 

 

 

 

R. Prišmontienė

Tapybos, keramikos kryptis

13.50-14.35

 

 

 

 

L. Adomaitienė

Dekupažo ir rūbų bei tekstilės dekoravimo kryptis

 

 

 

12.35-13.20

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Socialiniai partneriaiPaieška

Mokytojams
El. paštas

videoVardadieniai
Šiandien vardadienius švenčia

Žymantas
Bytautė
Jeronimas
Sofija

Nusiųsk atviruką

Lankomumas
Detaliau >>>