Lieporių g. 2, LT-78244, Šiauliai PAŠTAS INTRANETAS KONTAKTAI
  

Kita informacijaKita informacija

2015-01-23 Pasirašyta partnerystės su LAKMA sutartis

    Šių metų sausio 20 d. Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazijos direktorė Jūratė Kaščiuškienė ir Lietuvos anglų kalbos mokytojų asociacijos (LAKMA) prezidentė Eglė Petronienė pasirašė institucijų partnerystės  sutartį. Ši sutartis leis sėkmingai bendradarbiauti organizuojant olimpiadas, konkursus mokiniams, seminarus bei mokymus Lietuvos mokytojams. LAKMA  savo internetiniame puslapyje www.lakmaonline.lt bei LAKMA renginių metu  skelbs  aktualią informaciją apie gimnazijoje vykstančius  renginius, o mūsų gimnazija imsis atsakomybės už renginių organizavimą, dalyvių priėmimą gimnazijoje. Partnerystės sutartis leis trims mūsų gimnazijos mokytojams LAKMA  renginiuose dalyvauti nemokamai. Džiaugiamės, kad jau ne vienerius metus trunkanti bendra profesinė veikla įgavo oficialų statusą. Tikimės, kad sėkmingai bendrausime ir bendradarbiausime.

LAKMA Valdybos narė Kristina Urbonienė2015-01-22 Buvusių abiturientų susitikimas

Maloniai kviečiame Jus į buvusių abiturientų susitikimą, kuris vyks 2015 m. vasario 6 d. 19.00 Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazijoje.

Programa:

1. 17.00 draugiškos buvusių abiturientų ir gimnazijos mokinių krepšinio varžybos Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazijos direktorės taurei laimėti. Informacija tel. +370 699 37 370( kūno kultūros mokytojas Jonas Klapatauskis).

2. 18.30– 19.00 dalyvių registracija.

3. 19.00 – 19.45 šventinis susitikimas aktų salėje.

4. 19.45 susitikimai su mokytojais ir klasių vadovais.2015-01-22 Dėmesio
 

Piešiančių ir kuriančių gimnazijos bendruomenės narių dėmesiui!

Siekiant humanizuoti gimnazijos aplinką, praturtinti ją meniniais akcentais ir įrengti naują poilsio erdvę gimnazistams,

 mokyklos direktorė

Kviečia sukurti freskos projektą

 „Saulėtekio“ gimnazijos trečio aukšto foje prie 322 kabineto

tema

„Miestas“

plačiau >>>


2015-01-21 Išmanioji diena

Trumpai apie Išmaniąją Dieną

 Kas yra ID?

 Išmanioji Diena – 9-12 klasių moksleiviams (tokiems, kaip Tu!) skirtas internetinis konkursas, kuriame kviečiame išbandyti žinias net šešių mokomųjų dalykų klausimynuose - biologijos, chemijos, ekonomikos, matematikos, informatikos, fizikos.

120 klausimų bei 80 minučių - tikrai bus ką veikti. Susitiksim kovo 25!

 Registracija vyksta čia

Plačiau apie Išmaniąją Dieną skaitykite čia2015-01-20 Robotika „Saulėtekyje“

    „Saulėtekio“ gimnazijoje jau nuo rugsėjo mėnesio vyksta robotikos būrelio užsiėmimai. Jų metu mokiniai konstruoja robotus. Jie mokosi programavimo,  konstravimo, mechanikos dėsnių. Robotams valdyti mokiniai naudoja  „Arduino“ mikrovaldiklį ir įvairius jutiklius. Užsiėmimuose sudaromos sąlygos mokiniams tobulinti darbo komandoje, kūrybiškumo, kritinio mąstymo įgūdžius. Be to, būrelio nariai ruošiasi  SUMO robotų varžyboms.
     Nemažai dėmesio sulaukia sausio mėnesį įsigytas 3D spausdintuvas. Viena yra turėti savo idėją galvoje, ją modeliuoti, virtualiai apipavidalinti, visai kas kita yra realiai turėti galimybę ją paliesti rankomis, pastatyti ant stalo ir vizualiai pamatyti idėjos privalumus ir trūkumus.  Visa tai leidžia įgyvendinti 3D spausdintuvas. Priemonių yra, belieka tik mokytis ir kurti.

Užsiėmimai vyksta kiekvieną ketvirtadienį po 6-ių pamokų 316 kabinete.  Būrelio vadovas – Ričardas Gečas. Jei Jums įdomu, prisijunkite.2015-01-13 Laisvės gynėjų dienos minėjimas.

    „Saulėtekio“ gimnazijos bendruomenė kartu su visa Lietuva 24-ąjį kartą pagerbė už šalies laisvę,  1991-ųjų sausį kovojusius ir gyvybę paaukojusius žmones. Iš pat ryto prasidėjo pilietinė akcija,,Atmintis gyva, nes liudija”. Mokiniai tylos minute pagerbė žuvusųjų atminimą. Šią istorijos pamoką mokytojai su mokiniais prisiminė sausio 13-osios įvykius, aptarė jų prasmę  Lietuvos valstybei. I-II gimnazinių klasių mokiniai lankėsi kino teatre ir stebėjo britų režisieriaus Roberto Mullano vaidybinį filmą „Mes dainuosim”. Dar kartą mokiniai prisiminė žmones, paaukojusius gyvybę, suteikusius mums Viltį į ateitį žengti Laisvės keliu.

Istorijos mokytoja Regina Bučinskienė2015-01-05 UAB „Busturo“ informacija dėl elektroninio mokinio pažymėjimo naudojimo

    Mokiniams važiuojant autobusu atskiros kortelės nereikia. Atnešus elektroninį mokinio pažymėjimą (EMP) e. bilietas jiems bus įkeltas į jį bet kurioje papildymo vietoje. Įlipus į autobusą, kiekvieną kartą būtina pažymėti bilietą – priglausti kortelę prie komposterio. Nepažymėjus e. bilieto, jis laikomas negaliojančiu. Jei pažymėjus kortelę, matote užrašą „REGISTRUOJAMAS“ ir išgirstate vienkartinį garsinį signalą, tai reiškia, kad sėkmingai užsiregistravote keliauti autobusu.

    Nuo 2014 m. gruodžio 22 d. 13 val. Šiaulių autobusų  stoties Klientų aptarnavimo centre pradėtos platinti elektroninio bilieto (e. bilieto) kortelės. Pirmuoju etapu keleiviai gali įsigyti tik terminuotuosius mėnesio e.bilietus. Tam reikia atvykti į Šiaulių autobusų stoties Klientų aptarnavimo centrą (Tilžės g. 109), įsigyti norimą bilietą ir šis bilietas bus įkeltas į kortelę. E. bilieto kortelės iki 2015 m. liepos 1 d. aktyvuojamos nemokamai. Terminuotasis mėnesio bilietas gali būti naudojamas nuo pirmos mėnesio dienos iki paskutinės, t. y. tą kalendorinį mėnesį. Nuo 1 iki 15 mėnesio dienos (imtinai) bus parduodamas bilietas tam pačiam mėnesiui, o nuo 16 d. – tik kitam mėnesiui.

    Kad keleiviai lengviau ir greičiau suprastų e. bilieto naudojimo specifiką, yra parengtos atmintinės, kuriose jie galės rasti visą reikalingą informaciją, sužinoti bilietų rūšis ir kainas. Atmintinės bus platinamos visose kortelių papildymo vietose ir miesto autobusuose.

   UAB "Busturas" teikia informaciją nemokamu telefono numeriu 8-800-20203.2014-12-30 Gruodžio mėnesio „Saulėtekio“ žinios2014-12-16 TRX gimnastika – naujos kartos kūno kultūra energingiems, ištvermingiems ir turintiems tikslą!!!

    Nuo rugsėjo mūsų “ Saulėtekio“ gimnazijoje vyresniųjų klasių vaikinai lanko TRX gimnastikos pamokas. Jiems reikia jėgų,  užsispyrimo, ryžto, tačiau jie žino, ko siekia.

    TRX treniruotės yra vienos naujausių treniruočių, kurios, naudojant savo asmeninį kūno svorį, priverčia dirbti visus kūno raumenis. Šiose treniruotėse labai paprasta kontroliuoti  krūvį – tiesiog paprastai perstatydami savo kūną į kitą atramos tašką sumažinate arba padidinate apkrovą. Treniruočių metu kūno masė palaikoma rankomis arba kojomis, kūnui suteikiamos skirtingos pozicijos įvairiais kampais. Tokiu būdu atliekant pratimus įdarbinami viso kūno raumenys, efektyviai dirba gilieji raumenys. Galima greitai pasiekti puikių raumenų stiprinimo rezultatų. TRX funkcinės treniruotės su diržais kiekvienam leidžia treniruotis individualiu tempu, nes krūvis ir intensyvumas parenkamas individualiai.  TRX funkcinių treniruočių su diržais metu galite sportuoti ir daryti visus pratimus taip pat, kaip ir su jėgos treniruokliais.

Video apie TRX pamoką galite pažiūrėti čia >>>

 Nepraleiskite progos išbandyti TRX daugiafunkcines treniruotes mūsų gimnazijoje.

Kūno kultūros mokytojas Robertas Baranauskas2014-12-09 2014 m. gruodžio 3-5 dienomis gimnazijoje veikė mobilioji mokslinė laboratorija (MoMoLab)

    Balandžio 24 d. gimnazijoje vyko projekto „Mokinių jaunųjų tyrėjų atskleidimo ir ugdymo sistemos sukūrimas – II etapas“ renginys „Tyrėjo diena tavo mokykloje“. Atvykusi mokslininkų komanda pakvietė gimnazistus į įvairių mokslo sričių paskaitas ir suteikė išskirtinę progą susipažinti su fizinių, biomedicinos ir technologijos mokslo sričių tyrimais ir jiems naudojama moderniausia moksline įranga. Kaip šio įdomaus renginio tęsinį, rugsėjo mėn. pradžioje nutarėme į gimnaziją pasikviesti Mobiliąją mokslinę laboratoriją (MoMoLab). Gimnazistai aktyviai siuntė registracijos anketas, kuriose nurodė, kokius tiriamuosius darbus norėtų atlikti. Mokslininkų komanda atrinko 15 idėjų. Gruodžio 3-5 dienomis į gimnaziją atvyko mobilioji mokslinė laboratorija, kurioje mokiniai kartu su mokslininkais darė mokslinius tyrimus, klausėsi paskaitų apie naujausius mokslo atradimus; stebėjo mokslinių eksperimentų demonstracijas.
Apie vizitą žiūrėkite http://etaplius.lt/sauletekio-gimnazijos-kieme-isikure-viena-moderniausiu-mobilioji-laboratorija

Ugdymo skyriaus vedėja Romena Ruškienė

Nuotraukos >>>


Socialiniai partneriaiFacebook

Paieška

Mokytojams
El. paštas

videoVardadieniai
Šiandien vardadienius švenčia

Gytautas
Eidvilė
Ignotas
Brigita

Nusiųsk atviruką

Lankomumas
Detaliau >>>

Egzaminatorius